بازماندگان بخواهید بر کنگره به سفارش وزارت دادگستری به انتشار گزارش FBI دست زدن به Nassar مورد

بیش از 120 زنان بودند که مورد آزار جنسی با سابق المپیک ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک تیم ملی پزشک لری Nassar شنبه کنگره خواسته و دادستان کل ویلیام Barr به منظور انتشار گزارش وزارت دادگستری دفتر بازرس کل دفتر بررسی دفتر تحقیقات فدرال را از دست داده و به Nassar مورد.

زنان درخواست در نامه ای به رئیس و عضو ارشد مجلس سنا قضائیه و تجارت کمیته Barr و Michael Horowitz به DOJ بازرس کل در آمد در پنجمین سالگرد ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, مقامات هشدار داده بودن از اتهامات که Nassar شد سوء استفاده جنسی جوان, ژیمناستیک تحت پوشش درمان های پزشکی.

“این مهم است که برای ما شفا برای تمام حقایق را به بیرون می آیند و برای ستمگران به پاسخگو” زنان و نوشتن نامه. “این نیز مهم است برای حفظ اعتماد عمومی به ما فدرال, سازمان های اجرای قانون افشای حقیقت و شروع اصلاحات به طوری که این هرگز دوباره اتفاق می افتد.”

بین ماههای اوت و اکتبر 2018 دفتر بازرس کل محققان و ماموران اف بی آی از حوزه های محلی دفاتر مصاحبه قهرمان المپیک علی Raisman, McKayla Maroney و دمار از روزگارمان درآورد Jordyn است و مگی نیکولز یک 2015 قهرمان جهان و پدر و مادر خود را در مورد اف بی آی را بررسی Nassar, با توجه به مصاحبه ها و اسناد به دست آمده توسط کالیفرنیای جنوبی اخبار ،

وزارت دادگستری هنوز هم منتشر شد OIG گزارش FBI نقش در Nassar رسوایی یک سال و نیم پس از OIG رسمی پیشرو در تحقیقات گفت: احزاب در صورتی که محققان گزارش شده است فرستاده شده به وزارت دادگستری عمومی یکپارچگی بخش است. دو دادستان فدرال در PIS همچنین تایید کرد که آنها تا به حال با دریافت این گزارش نزدیک به یک سال پیش یک وکیل درگیر در این مورد گفت.

“مشتریان من مصاحبه شد و تقریبا دو سال پیش گفت:” جان منلی یک وکیل برای بازماندگان است. “که در آن است از گزارش ؟ اف بی آی هرگز پاسخ داده به کنگره است. (مدیر سابق اف بی آی) James Comey هرگز جواب سوال. اما ما لعنت به خوبی خواهید برای دریافت پاسخ.”

بازماندگان نامه به شرح زیر ژوئن 2 نامه توسط سناتور. John Cornyn (R-تگزاس) به هوروویتس است که همچنین به نام برای انتشار OIG گزارش. Cornyn نوشت: در نامه ای که او “عمیقا نگران شواهد اف بی آی عدم ضرورت” در بررسی اتهامات علیه Nassar در سال 2015 و 2016.هوروویتس تا به پاسخ نیست Cornyn شدهاند.

ژیمناستیک پدر و مادر خود و وکلای متهم کرده اند FBI را قادر می سازد Nassar ادامه سوء استفاده از زنان جوان ورزشکار توسط آهسته با سرعت از یک تحقیق که فاقد حس فوریت جاذبه هزینه مورد نیاز است. و به طور بالقوه کمک ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, مدیر عامل شرکت استیو پنی در این سازمان را به اتهام پوشش. پدر و مادر گفت: آنها بارها و بارها ارائه شده ماموران FBI, ایمیل, متون و مواد دیگر است که با اشاره به اتهام پوشش توسط ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک فقط برای اطلاع توسط عوامل خود را که تنها تمرکز Nassar.

“روشن است که FBI قادر به محافظت از ملت ما بهترین ورزشکاران و بسیاری از دیگر کودکان آسیب پذیر و زنان جوان از باطل درنده جنسی” بازماندگان نوشتن نامه خود را. “اما ما هنوز هم نمی دانم که دقیقا در اف بی آی به شرکت در پوشش و اینکه آیا سوء رسیده به رده های بالاتر از وزارت دادگستری.

“چرا وزارت دادگستری نشسته در این گزارش ؟ ما نمی خواهیم آن را کسر و پس از آن که مقامات ادعا می کنند آنها نمی توانند متهم و تحت تعقیب قرار دادن افراد درگیر در رفتار مجرمانه به این دلیل که قانون مرور زمان تمام شده است.”

به DOJ است در پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

Nassar, با توجه به اسناد دادگاه, آزار جنسی حداقل 40 ورزشکاران جوان بین ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, مدیر عامل شرکت استیو پنی اولین تماس با مامور اف بی آی مسئول دفتر ایندیاناپولیس در جولای 2015 و سپتامبر سال 2016 زمانی که Nassar سوء استفاده شد ، تعداد قربانیان در این پنجره در واقع می تواند فراتر از 100 به گفته افراد آشنا با ده ها تن از Nassar مربوط به پرونده های حقوقی.

Nassar اعلام کرد در ماه سپتامبر 2015 او گذاشت به عنوان ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک زنان, تیم ملی پزشک. نه او و نه سازمان فاش دلیل خود را برای ترک

Nassar در حال حاضر در حال خدمت به 60 سال حبس در زندان فدرال پس از شفاعت گناه به اتهام پورنوگرافی کودکان در سال 2017. او همچنین مجرم در سال 2018 به کل از 10 تجاوز جنسی اتهامات در دو ایالت میشیگان موارد است.

“FBI ساخته شده بود آگاه پنج سال پیش که لری Nassar بود molester کودک. آنها نمی هر چیزی در مورد آن تا زمانی که پرونده های حقوقی ثبت شد,” منلی گفت. “آنها با کمک ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک در روابط عمومی خود را در استراتژی و نماینده ویژه مسئول بررسی شد و به طور فعال درگیر در بحث در مورد مدیر جدید امنیتی برای USOC. که بوی.

“من می توانم به شما بگویم که به نمایندگی از مشتریان من برخی از آنها مورد آزار قرار گرفته بودند هشت یا نه صد بار با این ایده که پلیس و اف بی آی مشغول شد در یک رابطه همکاری (با ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک) زمانی که آنها قرار بود به حفاظت از کودکان است و منفور. FBI نیاز به پاسخ برای این افراد درگیر باید پاسخگو باشد. چگونه است که او مجاز به اقامت در ایالت میشیگان و تجاوز به صدها دختر کوچک پس از FBI می دانست و مطمئن بود که او که بود molester کودک? چگونه است که اتفاق می افتد ؟ هنگامی که آنها می دانستند چرا نبود ایالت میشیگان مطلع?”

پنی در تماس منظم با دبلیو جی ابوت, نماینده ویژه مسئول FBI ایندیاناپولیس از جولای 27, 2015 زمانی که ملی حاکم بر بدن اولین تماس FBI با اتهامات که Nassar بود sexually assaulted تیم ژیمناستیک ایالات متحده آمریکا تحت پوشش انجام درمان های پزشکی.ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک است که در ایندیاناپولیس.

پنی نه تنها نگه داشته ابوت و دیگر مقامات FBI به روز رسانی در دسترس بودن قربانیان بالقوه به مصاحبه توسط FBI و تحولات با Nassar, بلکه خواسته ابوت و دیگر عوامل برای مشاوره و کمک در مدیریت Nassar و رسانه ها و در برخی موارد برای نعمت چگونه در اف بی آی ارائه شده و به کار گرفته شده در این مورد با توجه به ایمیل. نعمت شامل پنی درخواست نمایندگی به خودداری اطلاعات از قربانیان بالقوه با توجه به ایمیل.

در طول FBI در گام های اولیه در بررسی Nassar پنی و ابوت همچنین در مورد در موارد متعدد امکان ابوت تبدیل شدن به ایالات متحده در کمیته ملی المپیک را به رئیس امنیت او پس از بازنشستگی از اداره یک ایده برای اولین بار شناور توسط پنی با توجه به ایمیل. پنی توصیه می شود ابوت به USOC مقامات در طول این زمان همان دوره است.

ابوت است در پاسخ به درخواست های مکرر برای نظر. پنی منکر هر گونه خطا.

پنی و ماموران اف بی آی در سال آینده ادامه داد: به دستور قربانیان خود را پدر و مادر و مربیان سطح بالا ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, کارکنان و مربیان به هر چیزی می گویند با توجه به مصاحبه ها و ایمیل های. در ضمن پنی در حالی که مشاوره با FBI درهم برای حفظ Nassar مورد از مکان های عمومی, با توجه به مصاحبه های ایالات متحده ژیمناستیک و FBI ایمیل ها و اسناد دادگاه. این امر در نهایت نشان داد که Nassar تجاوز جنسی بیش از 500 زنان از جمله هر پنج عضو از رکورد شکنانه طلا, مدال برنده 2012 U. S تیم المپیک و چندین المپیک و مسابقات جهانی اعضای تیم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>