بازمانده بیماری همه گیر در رژیم غذایی مداوم انجمن غذایی

گیر در خانه, بسیاری از ما بیشتر چسب تر از همیشه به ما اپل کشیدن از طریق بی پایان reams اعم از رسانه های اجتماعی را به ذهن ما را از این نامشخص زمان در حالی که ماندن متصل به خانواده و دوستان و حتی کسانی که زندگی می کنند فقط در اطراف گوشه.

طولانی یک موضوع محبوب در Instagram, food porn — کسانی که خیلی عکس و توضیحات از غذاهای که شما را یاوه سرایی کردن با هر دو گرسنگی و حسادت — در معنا بیشتر از همیشه طول بیماری همه گیر. من اعتراف می کنم به هر دو ارسال و مشابه در انجمن غذایی روزانه — بررسي @mattkettmann به عنوان شواهد — اما آن را فقط نشان می دهد استراتژی دیگر. این پست تبلیغات رستوران ها که هنوز باز برجسته مواد غذایی-خدمات تحویل و ارائه الهام بخش برای آشپز خانه که در نهایت در حال حاضر هم به تقلید از آنچه در صفحه نمایش خود را.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


من از چند سانتا باربارا بالا مواد غذایی-انجمن پوستر به من بگویید در مورد به یاد ماندنی ترین آنها قرنطینه وعده های غذایی است.

سارا Chhum @SBGoodEats

به یاد ماندنی غذا ؟ کاسه های خالی شمال تایلند کاری ماکارونی با نام مستعار “Khoa Soi” است که تخت نودل تخم مرغ خورشتی شلتون مزرعه مرغ در یک پایه کاری سوپ را با کمی شیر نارگیل و سس ماهی. چاشنی زده با ترشی خردل, سبزی, سبز, پیاز, گشنیز, خانه خود را ساخته شده و فلفل قرمز و روغن و ترد تخم مرغ رشته فرنگی. جفت آن را با یک سفارش تایلندی سبزیجات رول تخم مرغ و انبه برنج چسبناک برای دسر.

عکس: سارا Chhum سارا Chhum (@sbgooderats) عاشق کاسه های خالی شمال تایلند کاری ماکارونی با نام مستعار “Khoa Soi.”

چرا ؟ خانواده من در کامبوج و در این زمان از سال است که در واقع کامبوج در سال جدید. ما معمولا همه با هم در خانه کسی و یک غول چند سال قبل ، بدیهی است که در این سال ما نیست قادر به انجام این کار است. در حالی که مواد غذایی تایلندی و کامبوجی مواد غذایی نیست همان فرهنگ ما به اشتراک گذاری بسیاری از مشابه ظروف. به طوری که قادر به سفارش و کاسه خالی است واقعا آرامش در راه است, به خصوص از آنجایی که واقعا هر کامبوج-الهام رستوران در سانتا باربارا.

چه بعدی ؟ من ولع مصرف سوشی به تازگی و به احتمال زیاد سفارش بایگانی اطلاعات از Oku به زودی به خصوص از آنجایی که من تا به حال یک شانس برای رفتن از آنها باز کرده اید!

ژنو ایوس @Hi_Geneva

به یاد ماندنی غذا ؟ سالاد تخم مرغ کیت بقا از بل در لوس آلاموس ،

چرا ؟ من خیلی هیجان زده به لپ تاپ من قرار داده و من دور “دفتر” و اصلاح میز ناهار خوری برای هدف واقعی خود را. ما همچنین دستور داد خود را saucisson گوسفند شیر پنیر و زیتون/بادام استارت. و ما باز یک داستان از خاک gruner veltliner و Whitcraft pinot نوآر. من جدول تنظیم و آن را احساس مثل یک شب برای یک دقیقه!

کوکتل بیش از حد ؟ من کاملا حفر takeout کوکتل برای آنچه در آن ارزش است. که در مورد هری است که آن را کشتن. ما همچنین داستد ما Negroni کیت از Bettina و آفتاب Spritz کیت از ماهواره.

چه چیزی شما را از دست دادهاید ؟ هنگامی که ما از این چیزی که من نمی توانم صبر کنید برای ایجاد ناهار خوری گاه به گاه تصمیم گیری دوباره است. فقط قادر به تصمیم گیری 10 دقیقه قبل از غذا برای گرفتن یک sammie در Metropulos یا enchiladas در Lito یا “وعده غذایی” در هلندی باغ را به احساس مانند یک لوکس.

زنجبیل Luckey @GingeEats_SB

به یاد ماندنی غذا ؟ خانه nigiri صفحه گرامافون با ماهی از سانتا باربارا, ماهی, بازار, با, میگو, ماهی قزل آلا, ماهی و دریا حلزون اسکالوپ بیش از سوشی برنج.

چرا ؟ غذاهای دریایی تازه است که همیشه درمان در طول COVID به ویژه هنگامی که آن را sashimi درجه و تنها نیاز به یک ساده سویا یا پونزو سس.

هنگامی که این است ؟ من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت به اوج خانواده ها و رستوران ها: Loquita, شوخی و مروارید اجتماعی خاص است. آنها خواهد شد در اولین شب از پشت در این شهر است. من احتمالا منظور کل منو.

اوا E. von Thury @posh4penniesbae

به یاد ماندنی غذا ؟ یک شب از کباب کردن در پاسیو با مواد مورد علاقه تحویل به آستان من از Shalhoob شهری, سازان, Riviera, نان و مزرعه سبد آلی. در منو: Shalbhoob زمینی همبرگر گوشت راسته پیچیده در کاهو از مزرعه سبد را “ضروری” جعبه بین خمیر ترش از Riviera نان; گریل شده با کنگر فرنگی از مزرعه سبد خرید; همه زوج با یک لیوان Muni شراب را روشن و سفید.

عکس: اوا E. von Thury (@Posh4PenniesBAE) اوا E. von Thury (@Posh4PenniesBAE) در نهایت احساس راحت کباب Shalhoob همبرگر و مزرعه سبد کنگر فرنگی با Muni شراب را روشن و سفید.

چرا ؟ این اولین وعده غذایی پس از اقامت در خانه جهت است که من واقعا احساس آرامش و قادر به فقط لذت بردن از مواد غذایی روی میز من در بهار زیبا در شب! سگ من ادم قادر به عضویت در این locavore جشن با بهره گیری از برخی از مزرعه سبد کاهو برای دسر خود را!

بعدی ؟ جعفری و هویج سبز پستو با مانده سبزی از هفته گذشته در مزرعه سبد جعبه. من یخ آن را به مکعب های برای اضافه کردن به پاستا و بیشتر در آینده است.

Denisse سالیناس @lepetitchefsb

به یاد ماندنی غذا ؟ عید پاک takeout غذا از عقیق Restaurant & Bar: phyllo پیچیده میگو, ریحان, فتوچینی با میگو, chipotle پنه مرغ.

عکس: Denisse سالیناس @lepetitchefsbDennise سالیناس (@lepetitchefsb) به یاد می آورد او روز در عقیق با این شام عید پاک.

چرا ؟ من به عنوان یک سرور در عقیق در طول پس از سال کالج و یاد گرفتم خیلی از صاحبان تینا Takaya و ریچارد یاتس در مورد چگونه به راه اندازی یک کسب و کار مواد غذایی با صداقت و قلب است. پس از موفقیت اما واقعا طاقت فرسا یکشنبه عید پاک در قلاب و مطبوعات دونات (که من شرکت تاسیس با شوهر جان) آن احساس شگفت انگیز برای باز کردن از پیچ با یک وعده غذایی است که فورا مرا دوباره به آن روزهای ساده تر. چه بعدی ؟ دستور العمل من در حال توسعه و تیراندازی برای مشتریان: قارچ قارچ کوفته کبابی, گل کلم, استیک با گردو gremolata شیرین, سیب زمینی ماکارونی پد تایلندی و کاراملی endive با موز پرتقال است. در ارتباط باشید به وبلاگ من LePetitEats.com fیا دستور العمل!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>