دیوان عالی کشور تکذیب کنگره دسترسی به راز روسیه پروب مواد در حال حاضر

توسط MARK SHERMAN

واشنگتن — دادگاه عالی است که انکار کنگره دسترسی به راز هیئت منصفه شهادت از مشاور ویژه رابرت مولر را در روسیه بررسی از طریق انتخابات ماه نوامبر.

قضات توافق در روز پنج شنبه به شنیدن تهمت و دولت درخواست تجدید نظر از دادگاه بدوی برای این که مواد به بیش از تبدیل به حزب دموکرات کنترل مجلس نمایندگان. دادگاه عالی عمل خواهد شد نگه داشتن اسناد و مدارک از کنگره دست حداقل تا مورد حل و فصل شده است که به احتمال زیاد اتفاق می افتد قبل از 2021.

استدلال خود را حتی ممکن است محل را قبل از آمریکایی ها تصمیم می گیرید که آیا به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک دوم.

تاخیر یک پیروزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن, که همچنین نصب یک دادگاه عالی مبارزه با کنگره تلاش برای به دست آوردن بانکی خود و دیگر سوابق مالی. این موارد به شمار می رود تصمیم در روزهای آینده و یا هفته.

دادگاه اقدام همچنین می تواند به معنای قضات هرگز برای رسیدن به یک قطعی در حساس اختلاف بین قوه های مجریه و مقننه از دولت اگر هم تهمت از دست می دهد انتخاب مجدد و یا جمهوری خواهان به دست آوردن مجدد کنترل از خانه در سال آینده. آن را سخت به تصور کنید که یک دولت دموکرات جو بایدن شیء را به تبدیل بیش از مولر اسناد و مدارک و یا آمریکا همچنان به فشار برای آنها.

خانه می خواهد قبلا نامعلومی جزئیات از بررسی روسی دخالت در انتخابات 2016.

از دادگاه تجدید نظر فدرال در واشنگتن حکم در ماه مارس که اسناد و مدارک باید تبدیل شده چرا که کمیته قضایی مجلس نیاز برای مواد در بررسی آن از مغلوب ساختن پیشی جستن هرحال وزارت دادگستری منافع در حفظ راز شهادت.

مولر را در 448 صفحه گزارش صادر شده در مارس 2019, “متوقف کوتاه” برای رسیدن به نتیجه گیری در مورد تهمت رفتار از جمله این که آیا او مسدود عدالت برای جلوگیری از پله در خانه استیضاح قدرت دادگاه تجدید نظر گفت.

این کمیته قادر به متقاعد کننده استدلال می کنند که در آن نیاز به دسترسی به اساسی هیئت منصفه مواد را خود تعیین در مورد رئیس جمهور اقدامات دادگاه گفت.

این مواد در ابتدا به دنبال شدند در تابستان گذشته اما تا زمان دادگاه تجدید نظر حکومت در ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود استیضاح توسط مجلس و تبرئه توسط سنا.

وزارت دادگستری گفت: در دیوان عالی کشور براده که دادگاه اقدام مورد نیاز بود در بخشی به دلیل خانه داده نشده است, و هیچ نشانه ای از آن “به فوریت نیاز به این مواد را برای هر جریان استیضاح بررسی است.”

خانه تا به حال به مخالفت با تاخیر بر این اساس است که تحقیقات خود را از تهمت بود در ادامه و در آن زمان است که از ذات به دلیل نزدیک شدن به انتخابات. جلسه فعلی از خانه به پایان خواهد رسید Jan. 3 و قانونگذاران منتخب در ماه نوامبر را به کرسی های خود را.

دموکرات ها پیشنهاد کرده اند که هیئت منصفه مواد می تواند فاش جدید سوء رفتار است که به طور بالقوه می تواند مبنای مقالات جدید از استیضاح اما چنین دوره شده اند که بعید است تا به 2020 انتخابات حتی اگر دادگاه اجازه داده بود که مواد به تبدیل بیش از بلافاصله.

خانه استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن برای تلاش های خود را به اوکراین به حفاری تا خاک بر بایدن اما جمهوریخواهان کنترل سنا تبرئه رئیس جمهور در ماه فوریه است.

همچنین مشخص نیست که چگونه بسیاری از جدید و یا آتش زا آیات ممکن است موجود در هیئت منصفه متن. مولر گزارش هر چند redacted در بخش نشان داد که بیش از یک سال پیش اطلاعات قابل توجهی در مورد رئیس جمهور را به تلاش برای خفه کردن تحقیقات و قابل توجهی مطرح سوال در مورد اینکه آیا او متعهد انسداد عدالت است.

علاوه بر این بسیاری از شاهدان نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به طور داوطلبانه قبل از مولر تیم از دادستان و وزارت دادگستری در ماه های اخیر منتشر کرده است نوشته شده است — البته redacted — خلاصه ای از این مصاحبه. این بدان معناست که مردم در حال حاضر دارای بینش به حساب کلید تهمت همکاران از جمله در قانون Jared کوشنر و مشاوران مانند استیو Bannon و امید هیکس.

آسوشیتد پرس نویسنده اریک تاکر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im