سرپرستان گسترش تعهد به L. A. عدالت صندوق

لس آنجلس لس آنجلس هیئت ناظران در روز سه شنبه, جولای 22, تایید یک حرکت برای گسترش L. A. صندوق عدالت — یک مشارکت عمومی-خصوصی ارائه نمایندگی قانونی به مهاجران در رسیدگی به اخراج از کشور برای یک سال است.

سرپرستان هیلدا سولیس و جانیس هان توصیه می شود که این شهرستان در حفظ آن و تعهد و برآورد که مهاجران را تا 44 درصد از شهرستان نیروی کار و پرداخت میلیاردها دلار در مالیات فدرال در سال است.

“هنگامی که فرد بازداشت شده توسط مقامات اداره مهاجرت فدرال آنها ظالمانه جدا از خانواده و جامعه خود را و چهره خشن و امکان اخراج و به کشور خود را از مبدا حتی اگر در نظر بسیاری از L. A. شهرستان خود و تنها خانه” Solis گفت. “L. A. شهرستان همیشه ایستاده با مهاجران و پناهجویان.”

مهاجران توسط وکیل در طول رسیدگی به بیش از پنج برابر بیشتر احتمال دارد به مثبت مهاجرت امداد از کسانی که بدون یک وکیل با توجه به Solis.

“پس از آن به خلقت لا عدالت صندوق تضمین کرده است صدها نفر از خانواده های نمایندگی قانونی در رسیدگی به اخراج از کشور,” هان گفت.

“من آرزو می کنم که ما نیاز ندارد, L. A. عدالت, صندوق, اما در میان ادامه داد: حملات ما در جوامع مهاجر گسترش این صندوق بسیار مهم است به ارائه این خانواده ها اساسی روند به دلیل حمایت در حالی که ما برای حفظ این جوامع کل است.”

سرپرست کاترین Barger رای دادند در برابر گسترش و گفت او نمی تواند توجیه تعهد در یک زمان از جمله عدم اطمینان و استرس های مالی برای این شهرستان است.

“من با همدلی گرفتاری هزاران نفر از افراد نهفته شکسته مهاجرت سیستم” Barger گفت. “با توجه به محدودیت های مالی زیادی قرار داده شده توسط COVID-19 من نگرانی های جدی در مورد الزام بودجه — ما نمی دانیم که در آن است رفتن به آمده است.”

Barger گفت: باید دولت فدرال را موظف به تحمل هزینه های مهاجرت غیر قانونی و تمرکز بر روی یک جامع سیاست های مهاجرتی است.

هان یک عضو سابق مجلس نمایندگان ایالات متحده گفت که این قطعنامه می تواند یک زمان طولانی.

“در عین حال من معتقدم که این صندوق عدالت مهم است” گفت: هان. “من فکر می کنم آن است که مطلق استفاده مناسب از بودجه ما.”

رای آمد و در همان روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر یادداشت کارگردانی تجارت ایالات متحده, وزیر ویلبر راس به ارائه اطلاعات در سرشماری که اجازه می دهد مهاجران ساکن در ایالات متحده بدون مجوز به خارج از 2020 تعداد.

سرپرست مارک ریدلی-توماس با صدور بیانیه ای در واکنش به این دولت حرکت استناد به گرجستان Rep., John Lewis, که جمعه درگذشت.

“من اعتقاد دارم آن Congressman John Lewis که گفت:” هنگامی که شما نگاه کنید به چیزی است که نه حق و نه عادلانه نه فقط شما باید به صحبت کردن.’ ما نمی توانیم سکوت در این تلاش به undercount جوامع از رنگ است که در حال حاضر به طور نامتناسبی محروم,” ریدلی-توماس گفت.

“نژاد پرستی و بیگانه ستیزی در قلب این فرمان اجرایی را مجاز به ایستادن.”

L. A. عدالت صندوق همکاری تاسیس در سال 2017 بین شهرستان, شهر لس آنجلس کالیفرنیا جامعه پایه و Weingart پایه و اساس است. شهرستان کمک 3 میلیون دلار به صندوق.

پس از L. A. عدالت صندوق بیش از حد اولیه آن اهداف و دریافت $7.4 میلیون, با توجه به Solis و CCF سایت.

کار خود را شامل:

— انجام 1,730 مشاوره و ارجاع;

— نمایندگی 546 نفر از جمله 181 کودکان; و

— رسیدن به نتایج مثبت در 62% موارد.

در این زمان خلبان را تا پایان 30 ژوئن 2021 زمانی که مرحله دوم از این برنامه انتظار می رود برای شروع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im