اردوگاه های تابستانی: برخی از بازسازی مطابق با COVID-19 دستورالعمل های دیگران برای فصل

با سال تحصیلی بسته بندی برای بسیاری از این هفته والدین در حال تبدیل شدن مناظر خود را نسبت به برنامه های تابستانی برای کودکان.

ده ها تن از محلی اردوگاه هر دو روز و یک شب به طور معمول باز خواهد بود در این زمان. اما شکستن تابستان مانند بسیاری دیگر از پیش بینی سالانه نقاط عطف نگاه متفاوت در سال 2020 است.

اردوگاه های در حال بازسازی خود را اندازه امکانات و برنامه درسی به منظور دیدار با دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش COVID-19. دیگران انتخاب برای رفتن مجازی نه نیاز به مقابله فیزیکی با فاصله و در صورت ماسک پوشیدن. برخی در حال بسته شدن درهای خود را قادر به ایجاد تنظیمات لازم را بدون به خطر انداختن اردوگاه تجربه.

کمپ تابستانی ثبت نام کاهش یافته است به عنوان پدر و مادر کار از خانه که دیگر نیاز به مراقبت از کودکان در طول روز بیشتر انتخاب در مورد اینکه آیا برای فرستادن کودکان به اردوگاه. برخی والدین اگر چه در حال در نظر گرفتن این فرصت را به کودکان و نوجوانان که بوده ام cooped برای چند ماه گذشته خارج از خانه و درگیر در فعالیت های جدید.

گروه 25 یا کمتر مجاز به جمع آوری یک محدودیت است که با این نسخهها کار برای برخی از برنامه های, اما نه همه.

, باز, بازسازی اردوگاه زندگی

اردوگاه های کشتی شده اند برای ماه با که آیا آنها می تواند باز کردن این تابستان نگه داشتن خانواده های بسیاری از که ثبت شده در اوایل ماه های سال به روز رسانی در تصمیم گیری کنند. در هفته های اخیر دستورالعمل جدید مندرج باعث شد که برخی از اردوگاه ها به اعلام کند که آنها باز خواهد شد با تغییرات.

اکو Leahy, مرکز, شناخت نیاز برای مراقبت از کودک و تمایل به برقراری ارتباط دانش آموزان با علم کشف تصمیم به باز کردن. برنامه درسی شده است دوباره تصور — در ابتدا انواع تم ارائه شد در حال حاضر هر هفته کلی بنیادی اردوگاه.

“ما در حال ترکیب علم تظاهرات مستقل مهندسی چالش و بازی در فضای باز. حتی تدارکات دادن مداد رنگی و استفاده از نشانگر به کمپ شده اند طرح میتوانست; آن را به یک جهان کاملا جدید!” کارولین Frigon مرکز اردوگاه مدیر نوشت.

بیشتر: اکو علم ویژه: سعی کنید این بازی سرگرم کننده در مورد تغییرات شیمیایی!

اردوگاه کلاس درس گسترش اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی فاصله و روز کوتاهتر شده است (8:30 تا 3 بعد از ظهر) برای حفظ تماس با یک گروه از مربیان برای هفته.

خود را حداکثر 18 نفر ثبت نام به آنها اجازه دیدار با حضور کلاه بدون تغییر.

بسیار شاد تئاتر را 30 نفر اردوگاه قادر خواهد بود به ماندن زیر 25 نفر به دلیل محدودیت ثبت نام به طور طبیعی مشکلاتی روبرو: برخی از خانواده ها کشیده اند ثبت نام.

اردوگاه ارائه می دهد یک یا دو هفته دانشجو بازی productions در برلینگتون Vergennes و یک سفر نشان می دهد توسط red wagon مستقر در شارلوت.

همین Wright, مدیر اجرایی, امید به استفاده از بدنسازی در برلینگتون قدیمی North End مرکز ارتباطات و مزارع اطراف انبار در شارلوت به تمرین با فاصله دستورالعمل در ذهن است.

بیشتر: از درایو های موسیقی به جلوی خانه شکسپیر هنرمندان در حال پیدا کردن راه هایی برای انجام در فرد

نشان می دهد, اما, را به تغییر دهید. خوشبختانه بسیاری از این نقش انتخاب در حوزه عمومی بنابراین مدیران مجاز به ترفند را. مسدود کردن و طراحی رقص را منعکس اجتماعی فاصله; نه بیشتر آرنج مرتبط انجام دهید-si-dos.

ماسک صورت می تواند رنگ هماهنگ و گنجانیده شده شخصیت costuming.

“ما در حال رفتن به پوشش صورت به عنوان یک فرصت واقعا ما استفاده کامل بدن برای بیان شخصیت ما” رایت گفت.

مهندسی تکنولوژی اردوگاه بروید مجازی

فن آوری مبتنی بر اردوگاه مانند LetGo ذهن خود را ارائه مدرج به پایین مجازی ارائه شده است.

به طور معمول کمپ کار می کنند در گروه و با مهندس مدرسان برای ایجاد Battlebots با استفاده از LEGO MINDSTORM رباتیک و یا ایجاد موتوری لگو خلاقیت با استفاده از محور چرخ دنده موتور و باطری.

در این سال اعضای کمپ را ایجاد موتوری تفریحی پارک سوار در خانه با لگو کیت فرستاده شده به آنها را توسط پست الکترونیکی و یا برداشت در اسکس محل. قبل از تولید فیلم و ارائه پاورپوینت را به دستور مهندس جوان با توانایی زوم تماس با استاد برای سوال.

پس از تکمیل کیت ارسال خواهد شد به این برنامه برای عقیم سازی قبل از تحویل به بعد مجموعه ای از اعضای کمپ.

بیشتر: چه خواهد شد زندگی در ورمونت مانند پس از coronavirus همه گیر خاموش کردن به پایان می رسد ؟

در یک جلسه معمولی, 300, ورمونت, کودکان شرکت کنند. در این سال ثبت نام 10 است. جیم هاروی صاحب این برنامه گفت: این افسرده: 90 درصد از درآمد خود را از این اردوگاه ها در ورمونت و نیوهمپشایر. او کاهش یافته است اردوگاه قیمت تا 50%.

“بدترین بخش این است که این کودکان نگاه به جلو به اردوگاه همه سال.” هاروی گفت: حدود 70 درصد از کسانی که ثبت نام کرده در حال بازگشت به کمپ.

هاروی و کارکنان خود را, بسیاری از کسانی که دانشگاه ورمونت مهندسی دانش آموزان و معلمان نمی کنید برای دیدن که نور لامپ لحظه ای که بچه ها کشف مفاهیم جدید که او را به بهترین بخشی است.

برلینگتون (ابهامزدایی) را با همکاری تکنولوژی و ساخت makerspace ژنراتور ارائه شده است یک هفته از شیطان پین بال دزد ساخت پروژه کلاس آنلاین. مواد خواهد شد از طریق پست به شرکت کنندگان است. روزانه کمک از دو سازندگان PinBox 3000 پروژه کمپ را با استفاده از توان و همکاری با دیگر اعضای کمپ ارائه خواهد شد از طریق مجازی در جلسات صبح و بعد از ظهر ساعت اداری. این هفته به پایان می رسد در یک ویترین گالری.

ساخت تصمیم گیری دشوار به

برخی از اردوگاه های ساخته شده قلب wrenching تصمیم به بستن قادر به دیدار با الزامات ایمنی بدون ایجاد تغییرات عمده فروشی به اردوگاه تجربه.

فلین مرکز هنرهای نمایشی لغو فرد در اردوگاه ها از جمله خود را در دو تابستان موزیکال, بی بند و بار و Junie B. Jones. “ما وزن, همه گزینه ها بسیار با دقت و پس از بررسی دستورالعمل های صادر شده توسط دولت برای تابستان برنامه های جوانان تعیین شده ما قادر به به طور کامل رفع آن دستورالعمل برای اطمینان از ایمنی ما کمپ کارکنان و خانواده ها” بیانیه ای به خانواده های خوانده شده

نیز, Shelburne مزارع’ کمپ تابستانی مدیر لیندسی Whitaker اطلاع خانواده ها که در حالی که دولت و مقامات محلی به آنها اجازه اجرای “روشن شد که اجتماعی فاصله ماسک صورت و کاهش اندازه گروه نمی خواهد به اندازه کافی برای کاهش خطر گسترش این ویروس در میان جامعه ما در Shelburne مزارع.”

شمالی قهرمان پسران اردوگاه متمرکز بر فعالیت کمپ Abnaki تصمیم به نزدیک شد و شاید برای اولین بار در این اردوگاه نزدیک به 120 سال از تاریخ.

“تدارکات شد قریب به اتفاق” مدیر جون Kuypers گفت: از تلاش برای انطباق برنامه های خود را که متکی بر نزدیکی پیوند و اجتماعی است. اردوگاه اجرا می شود یک برنامه برای 170 شبانه و 25 روز اعضای کمپ. حدود 30 درصد از staters از جمله 6% که در کمپ بین المللی.

بسته شدن نیز تاثیر می گذارد 75 عضو هیات موقعیت که پیشنهاد شغل تابستان برای دبیرستان و دانشجویان از سراسر کشور و 8 تا 10 مشاوران از یک ارز بین المللی برنامه.

اردوگاه Abnaki به خانواده ها در انتخاب یک هزینه کامل پرداخت برای حمل بیش از سال آینده برای اهدای کمک های مالی به غیر انتفاعی و یا هر ترکیبی از این گزینه ها. ترین خواسته برای بازپرداخت کامل.

در حالی که اردوگاه وابسته و بیشتر برلینگتون YMCA و مالی بافر آنها هنوز هم کمبود پول نقد و مبارزه با چگونه به منظور بالا بردن وجوه در یک زمان هنگامی که بسیاری از نور و کیف پول.

Kuypers گفت: در مورد کمپ که به دور از تکنولوژی ارتباط ساختمان و گرفتن دست ، “چه کشش در قلب ما است و ما می دانیم که چگونه بچه های بد به آن نیاز دارید در حال حاضر,” او گفت:.

اکو بسیار شاد تئاتر LetGo ذهن و ژنراتور را طراحی بازی Pinbox 3000 اردوگاه همه فضاهای موجود بر انتشار.

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im