موفق پیری: با تمرکز بر گسترده سهم از آمریکایی ها

خوانندگان عزیز

آن زمان برای یک جشن. ممکن است همسر آمریکایی در ماه یک بار برای جشن آمریکایی های قدیمی تر برای خود گذشته و حال کمک به جامعه است.

به رسمیت شناختن رسمی از آمریکایی ها آغاز شد و با رئیس جمهور کندی در سال 1963 زمانی که او تعیین شده ممکن است به عنوان “شهروندان ارشد و ماه” در دیدار با شورای ملی از شهروندان ارشد. این زمانی بود که تنها 17 میلیون آمریکایی خود رسیده تولد 65 در مقایسه با تقریبا 50 میلیون دلار امروز است. حدود یک سوم از کسانی که 17 میلیون نفر در فقر زندگی می کردند با چند برنامه برای دیدار با نیازهای خود را. دو سال بعد در سال 1965 رئیس جمهور لیندون جانسون گذشت مسن آمریکایی ها عمل می کنند و به طور رسمی اعلام کرد ممکن است به عنوان مسن آمریکایی در ماه است.

در هر سال وجود دارد یک موضوع است. موضوع امسال “خود را به علامت” انتخاب شده برای تشویق و جشن های بی شماری سهم افراد مسن را به جوامع ما. در اینجا برخی از نکات برجسته از این سهم.

افراد مسن به عنوان داوطلب: افراد مسن داوطلب هستند. تقریبا یک نفر از چهار نفر افراد مسن داوطلب در برخی از ظرفیت که ترجمه به 1.9 میلیارد ساعت از خدمات ارزش $45.5 میلیارد دلار از کمک خدمات. تیوی متحده ذکر شده متوسط سالانه داوطلب سرویس ساعت برای تمام سنین به 52 ساعت در هر فرد; برای کسانی که 65 ساله و مسن تر از متوسط بود 96 ساعت. افراد مسن داوطلب به عنوان یک راه برای به ساخت یک تفاوت در کلیساها و سازمان و جوامع و هر کجا که نیاز وجود دارد.

افراد مسن با encore مشاغل: یک encore حرفه ای به طور معمول رخ می دهد پس از یک اصلی حرفه ای و قبل از آنچه که ما در نظر سنتی بازنشستگی. آن است که یک حرفه ای است که پذیرای هدف شور, گاهی اوقات چک و بازگشت دادن به ایجاد یک تفاوت. دادن یک جنبه برجسته. یک مطالعه از چند سال پیش متوجه شد که 5.3 به 8.4 میلیون نفر بین سنین 44 و 70 تا به حال یک encore حرفه ای مشغول به کار در آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, دولت و سازمان های غیر انتفاعی. از کسانی که در گروه سنی که در حال حاضر در یک encore حرفه نیمی از آنها علاقه مند بودند در یک.

افراد مسن به عنوان مراقبان: بسیاری از مراقبان از افراد مسن هستند خود و افراد مسن. یکccording به اتحاد ملی برای مراقبت 70 درصد از بزرگسالان و کودکان در حال مراقبت از یک پدر و مادر در سنین 50 تا 64 سال است. برخی از مراقبان حتی قدیمی تر هستند. یک نمونه بسیار مراقب است که تقریبا 79 ساله, سفید, زن و به طور معمول مراقبت از بستگان نزدیک است که 77 سال است. این مرد مسن مراقب فراهم می کند 34 ساعت مراقبت در هفته برای مدت پنج سال. او تنها پرداخت نشده ارائه دهنده مراقبت برای او یکی است.

افراد مسن به عنوان سن طرفداران: افراد مسن نیز مدافع برای خود و علل عدالت اجتماعی است. بتی فریدن نه تنها حمایت برای پیشرفت حقوق زنان بلکه برای زنان مسن تر زمانی که او نوشت: “چشمه سن” منتشر شده که او 72 سال است. نویسنده و فعال اشتون Applewhite در سن 68 منجر به یک جنبش برای لغو تبعیض سنی. کتاب “این صندلی سنگ: بیانیه علیه سن گرایی” نوشته شده است برای انجام درست آن.

افراد مسن به عنوان جنبش سازندگان: در سن 77 جان Sorenson سابق مدیر عامل شرکت ایجاد بزرگان اقدام شبکه یک جنبش از بزرگان به آدرس اجتماعی و بحران های محیطی از زمان ما است. پایه و اساس کار او است و اعتقاد به این که ما در حال هدر رفتن ارزشمند منابع انسانی است که می توان به مشکلات ملت ما. این شبکه با تمرکز بر اقدام آب و هوا زندگی پایدار و عدالت اجتماعی است. یک زیرگروه از شبکه است که بزرگان آب و هوا با 3300 اعضای غیر حزبی جنبش از بزرگان متعهد به ساخت صدای آنها شنیده می شود به تغییر سیاست های ملی برای خالی فاجعه بار تغییرات در آب و هوای زمین.

افراد مسن به عنوان همکاران ما اقتصاد: در سال 2018, کسانی که 50 سال و مسن کمک $8.3 تریلیون دلار به اقتصاد ما. از نظر تولید ناخالص داخلی است که افراد مسن’ سهم به عنوان جهان سوم بزرگترین اقتصاد فقط پس از آمریکا و چین است. ما کسب درآمد و صرف پول; ما تولید درآمد مالیاتی را به علل اجتماعی و ایجاد تقاضا برای محصولات و خدمات است که باعث تحریک رشد. ما ایجاد کرده اند در “طول عمر اقتصاد است.”

در این زمان تلاش بیایید جشن ما. ما جمعی ما علامت دیروز و امروز. من مطمئن هستم ما ادامه خواهد داد به ما علامت برای ما بسیاری از فرداها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im