دانش آموزان در مدرسه محلی ولسوالی به حضور در کلاس های حضوری دو روز در هفته

مدارس در سراسر دره چاپلین این هفته اعلام کرد که آنها را به اتخاذ یک مدل ترکیبی زمانی که آنها بازگشایی این سقوط. دانش آموزان را تنها حضور در کلاس دو روز در هفته به کاهش تعداد افراد در ساختمان ها در یک زمان و دیگر اقدامات ایمنی مانند ماسک و فیزیکی فاصله اجرا خواهد شد.

این مدل ترکیبی است که تصویب شده توسط 16 مدارس هستند که اعضای دره چاپلین Superintendents انجمن (CVSU) که شامل مدارس در, Chittenden, ادیسون, Franklin, و Grand Isle شهرستانهای استان است.

چگونه دانش آموزان در مدرسه ؟

ترکیبی طرح تقسیم دانش آموزان به دو گروه: یکی که به مدرسه روز های دوشنبه و سه شنبه و یکی است که برای حضور در مدرسه پنج شنبه و جمعه. چهار شنبه خواهد بود از راه دور برای همه دانش آموزان و در روز که دانش آموزان نمی حضور فرد در کلاس آنها را شریک در آموزش از راه دور. مناطق خواهد شد سعی کنید به نگه داشتن اعضای خانواده در همان گروه است.

هنگام حضور در کلاس در فرد دانش آموزان و کارکنان را به پوشیدن ماسک در همه زمان ها و تمرین های فیزیکی فاصله.

چهارشنبه ها استفاده می شود برای تمیز کردن عمیق ساختمان مدرسه. روز نیز مورد استفاده قرار گیرد به ارائه حمایت فردی به دانش آموزان و کارکنان توسعه حرفه ای است.

بیشتر: مدارس عجله به بهبود کیفیت هوا قبل از کلاس رزومه 100% بودجه پروژه

که مدارس خواهد بود با استفاده از این مدل ؟

شانزده ولسوالی همه اعضای دره چاپلین Superintendents انجمن خواهد بود و اتخاذ این روش. به گفته جفری فرانسیس, مدیر اجرایی, ورمونت, Superintendents ارتباط آن مناطق عبارتند از:

ادیسون شهرستان:

 • ادیسون مرکزی
 • ادیسون غربی
 • کوه ابراهیم متحد اتحادیه

Chittenden County:

 • برلینگتون
 • چاپلین دره
 • کولچستر
 • اسکس وستفورد
 • کوه منسفیلد
 • میلتون شهر
 • South Burlington
 • وینوسکی

فرانکلین کانتی:

 • فرانکلین شرقی
 • فرانکلین غرب
 • افرا اجرای یکپارچه
 • Missisquoi دره

Grand Isle شهرستان:

 • Grand Isle

چرا هیبرید?

نامه ای از South Burlington سرپرست منطقه مدرسه دیوید جوان می گوید که کاهش تعداد دانش آموزان در محوطه دانشگاه و یا در کلاس در یک روز داده می شود ضروری است به جلسه دولت دستورالعمل برای امن بازگشایی.

دولت دستورالعمل برای مدرسه بازگشایی: Coronavirus: Vermont آماده سازی مدارس برای یادگیری ترکیبی – چه دولت دستورالعمل نیاز به

“داشتن دانش آموزان کمتر در ساختمان در یک زمان کمک خواهد کرد که کاهش تماس با دیگران و اجازه می دهد برای بهتر فاصله” جوان نامه را می خواند. “این گروه های کوچکتر را نیز اجازه می دهد تا معلمان و کارکنان زمان بیشتری برای ارزیابی پیشرفت تحصیلی و نیازهای دانش آموزان ما.”

اسکس وستفورد منطقه مدرسه ساخته شده مشابه اعلام, امضا شده توسط سرپرست بث کاب در ژوئیه 22.

“ما اذعان سختی که ترکیبی کامل و از راه دور مدل ها ممکن است در خانواده ها از جمله خود ما علمی و کارکنان” اعلام می خواند. “اگر چه از آن خواهد شد یک چالش ما شنیده ایم از بسیاری از خانواده های ما که ترکیبی (مخلوط) آموزش محیط زیست ترجیح داده است.”

معلم واکنش: واکنش مربیان به مدرسه جدید دستورالعمل برای بازگشایی در پاییز

یکسان نامه منتشر شده توسط کوه ابراهیم Unified School District.

“در حالی که همه ما موافق است که هیچ چیز در مقایسه با مزایای که دانش آموزان دریافت از فرد راهنما گسترده پس از بررسی [سازمان آموزش و پرورش را] هدایت و ارزیابی نحوه عملیاتی پیاده سازی آن مورد نیاز و قابل توصیه در مدارس ما احساس می کنیم این مدل ترکیبی را بهترین آدرس سلامت و ایمنی ما دانش آموزان و کارکنان با توجه به سلامت فعلی داده های در دسترس” می خواند نامه امضا شده توسط سرپرست Patrick J. Reen.

دره چاپلین مدرسه منطقه می گوید که آنها در حال توسعه دو روز یک هفته مدل ترکیبی بلکه که آنها در حال برنامه ریزی به طور کامل از راه دور گزینه برای آن دسته از دانش آموزانی که نمی توانند شریک شدن در سیستم ترکیبی. آنها می گویند این خواهد بود که بهتر از مدرسه به گزینه های ارائه شده به طور معمول توسط سازمان آموزش و پرورش.

“ما همچنین به توسعه به طور کامل کنترل از راه دور مدل متمرکز گزینه برای خانواده هایی را انتخاب کنید که ارائه دقیق فرصت برای دانش آموزان برای دسترسی به آموزش و پرورش خود را از خانه بدون دسترسی به مدرسه ما ساختمان” در این نامه می خواند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>