خیابان در مقابل ورمونت خانه ملت در مونپلیه به زودی می گویند ‘Black Lives Matter’

خیابان در مقابل ورمونت خانه ملت در مونپلیه به زودی می گویند “Black Lives Matter” در 25 فوت رنگ حروف.

به مونپلیه شورای شهر به اتفاق آرا تصویب این پیشنهاد که برگزار شد و به ارمغان آورد به انتخاب بدن توسط اعضای جامعه را وادار به انجام بیشتر پس از هزاران نفر از مردم با حضور در تظاهرات روز شنبه. این تظاهرات به حال افتخار, سیاه و قهوه ای مردم از سراسر ایالات متحده که کشته شده اند — بسیاری توسط پلیس.

“این بیانیه ارزش است که ما امیدواریم هر مقام برگزیده را ببینید و در ذهن داشته باشیم که آنها رانندگی کردن در خیابان, که آیا آنها را به خانه ملت و یا تالار شهر و کار آنها را باید تحت تاثیر این بیانیه گفت:” عضو شورای شهر کونور کیسی در یک صبح روز جمعه جلسه اضطراری. کیسی کمک سوق اندازه گیری از طریق شورای.

رژیم صهیونیستی. Phil اسکات همچنین صحبت در حمایت از نقاشی پیام در خیابان دولت در مونپلیه در طول کنفرانس خبری جمعه.

“ما شاهد سرخوردگی در سراسر کشور و به نظر می رسد که به اندازه کافی به اندازه کافی است” اسکات گفت. او افزود: “من نمی خواهم این را فقط یک لحظه در زمان. من می خواهم این را زمانی که وجود دارد انتقال به اقدام واقعی است و ما باید یادآوری شود که.”

خیابان نقاشی برگزار خواهد شد شنبه که تعطیل کردن بخشی از خیابان دولت بین 7 صبح و 2 بعد از ظهر با رنگ و مواد خریداری شده توسط داوطلبان در جامعه.

یک رندر از حروف توسط بخش جویس یک مونپلیه مبتنی بر معمار و طراح با استفاده از رنگ زرد. در راستای اجتناب از ترافیک-نماد رنگی حروف رنگ خواهد بود تیره تر رنگ زرد یا نارنجی به جای جویس گفت: شورای.

اسکات را کمک به تسهیل اجازه کتبی از ورمونت آژانس حمل و نقل به رنگ پیام.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im