پلیس ایالتی: مرد مجروح پس از ضربه توسط Rutland پلیس

RUTLAND, Vt. (AP) — یک مرد به ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس و زخمی و دیگری مجروح در یک تصادف ماشین در اوایل روز شنبه که به دنبال یک تعقیب پلیس در Rutland, ورمونت, دولت, پلیس گفت:.

تحقیقات اولیه دریافتند که در حدود 12:15 a. m. Rutland پلیس شهر انجام شد مبارزه با مواد مخدر بررسی Terrill خیابان های مربوط به یک وسیله نقلیه با دو نر بالغ کارکنان. در طول تعامل پلیس اخراج شده در خودرو. شرایطی که باعث تیراندازی و تعدادی از افسران که از کار اخراج شده است و تحت بررسی است.

تیراندازی منجر به تقریبی نیم مایل تعقیب در خیابان اصلی تا زمانی که خودرو به یک درخت سقوط کرد.

بیشتر: میان در سراسر کشور, تظاهرات, Montpelier, استخدام, سیاه, رئیس پلیس

راننده زخمی شده بود توسط شلیک شد و مسافر شد و مجروح در تصادف. راننده گرفته شد به Rutland مرکز پزشکی منطقه ای که در آن او تحت عمل جراحی و دوره نقاهت در بخش مراقبت های ویژه.

مسافر بود و برای اولین بار به Rutland بیمارستان و پس از انتقال به دانشگاه ورمونت مرکز پزشکی در برلینگتون.

اسامی سرنشینان خودرو و افسران درگیر در تیراندازی را منتشر نکرده اند.

بیشتر: سابق سنت آلبنز افسر پلیس به اتهام حمله پس از مورد بازگشایی شد

به عنوان پروتکل در افسر درگیر تیراندازی ورمونت دولت کارآگاه پلیس در حال بررسی است. پس از تکمیل نتایج این تحقیقات روشن خواهد شد بیش از ورمونت دادستان عمومی و Rutland County وکیل دولت.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>