تمبر معدن و تجارت را تصویب حمله کننده Adeyemi-Berglund سوم به طور کلی در پیش نویس

اسحاق Adeyemi-Berglund اتحاد اخراج شماره 1 به طور کلی انتخاب در پیش نویس NFL چندین بار در همان بازی است.

اسحاق Adeyemi-Berglund اتحاد اخراج شماره 1 به طور کلی انتخاب در پیش نویس NFL.

که به تنهایی نیست چرا Calgary Stampeders انتخاب او با سومین کلی انتخاب در سال 2020 لامپ کم مصرف پیش نویس پنج شنبه شب.

آن را به خوبی نشان می دهد چقدر خطرناک عبور-حمله کننده Adeyemi-Berglund می شود.

“من فکر می کنم من می توانم عجله عابر لعنتی خیلی خوب” Adeyemi-Berglund گفت: در مدت کوتاهی پس از او برداشت. “من فکر می کنم من می تواند در این راه و من هم فکر می کنم من می تواند کمک ویژه ای به تیم های حق دور.”
تمبر شد در ابتدا قرار به انتخاب اول به طور کلی در پنج شنبه پیش نویس به لطف تجارت که فرستاده کارفرمایی نیک Arbuckle به اتاوا Redblacks.

فقط چند دقیقه قبل از آنها مجموعه ای را که انتخاب کنید, هر چند این تمبر به اتمام تجارت با B. C. شیرها که حرف خود را بر میدارد در هر دو دور اول و دوم.

که به معنای شیر زخم با اولین و 15 میدارد در حالی که تمبر به پایین منتقل به شماره 3 در دور اول و تا 12 انتخاب دوم.

با اولین انتخاب شیرها در زمان linebacker اردن ویلیامز بازیکن بسیاری تا به حال شنود گذاشته Stampeders به دنبال.

در Adeyemi-Berglund, اگر چه آنها در حال گرفتن یک پایان دفاعی با ثابت شجره تعقیب کردن ثانیه quarterbacks.

“در بعد از ظهر یک نوع از مرد محبوب من شروع به گرفتن تماس های تلفنی گفت:” تمبر رئیس جمهور/GM جان Hufnagel. “(Lions GM اد Hervie) و من قادر به انجام یک معامله ما هر دو راحت و با من راحت بود که من هنوز هم قادر به پیش نویس شخص من می خواستم به پیش نویس اگر من تا به حال برای اولین بار انتخاب کنید.”

بومی Dartmouth, N. S. Adeyemi-Berglund بازی فوتبال کالج در جنوب شرقی لوئیزیانا دانشگاه.

در سال 2019 او تمام تیم دوم Southland کنفرانس پس از آرسن ونگر که او را دیدم رکورد 61 مجموع پردازد از جمله 16 پردازد برای از دست دادن 7.5 کیسه سه مجبور گیر میکنه, یک اشتباه, بهبود, سه کارفرمایی با عجله و چهار پاس breakups در 13 بازی برای این شیرها.

در شش پا-دو و 250 پوند. او را نمی بزرگ برای دفاعی پایان, اما او در واقع بزرگتر از Folarin Orimolade و تقریبا به همان اندازه به عنوان Cordarro قانون که اتفاق می افتد به تمبر’ دو فرض استارت برای سال 2020 فصل باید آن اتفاق می افتد.


جنوب شرقی لوئیزیانا اسحاق Adeyemi-Berglund کیسه LSU کارفرمایی جو نقب زدن در طول یک بازی در سال 2018 است. حسن نیت ارائه میدهد عکس جنوب شرقی لوئیزیانا دانشگاه.

حسن نیت ارائه میدهد عکس جنوب شرقی لوئیزیانا دانشگاه. / حسن نیت ارائه میدهد عکس جنوب شرقی لوئیزیانا دانشگاه.

فقط در مورد هر سراغ گزارش Adeyemi-Berglund همچنین مذاکرات در مورد هوش خود را. او به دست آورده Southland کنفرانس همه علمی و افتخارات تیم در هر دو ’18 و ’19 و در کمیساریای علمی افتخار رول ’16 و ’17.

او خواهان یک پست-فوتبال حرفه ای به عنوان یک دکتر و معتقد است که کار خود را با اخلاق و هوش باید کمک به او را تنظیم به نرم افزار بازی سرعت.

“من هم هوشمند پسر بنابراین اگر ما تا به حال در یک وضعیت در این زمینه من می توانید آن را با انجام تنظیمات” Adeyemi-Berglund گفت. “من آن را دوست دارم احساس گاهی به من کمک می کند. مدرسه همواره کت و شلوار قوی برای من چیزی است که من یک مقدار زیادی از غرور و چیزی که در مجموعه من در دراز مدت است.

“با فوتبال, من احساس می کنم مانند بسیاری از آن طبیعی است اما قطعا برخی از عادات مطالعه من تا به حال در مدرسه ترجمه شده, بر روی زمین فوتبال با گرفتن همه چیز درست و توجه به گرایش.”

این Stampeders اند و نه به طور کلی بازی های برگزار شده کانادایی در پایان دفاعی در سال های اخیر اما با رایگان-امضای عامل کانر McGough نیز یک پتانسیل عمق قطعه در موقعیت این امکان وجود دارد که آنها می تواند به ایجاد یک تغییر وجود دارد هنگامی که قانون بازنشسته و یا حرکت می کند.

“این یک پتانسیل” Hufnagel گفت. “من نمی توانم بگویم که ما در حال رفتن به مداد او را در این راه اما با اسحاق و کانر ما یک فرصت … چه آن را به ما ارائه یک حس است که اگر ما در مشکل با یک نسبت مشکل ما می شود خیلی راحت با یک کانادایی است که در پایان دفاعی و موقعیت.”

حتی اگر که چند سال پایین جاده Adeyemi-Berglund گرفت و تعداد زیادی از تیم های ویژه تکرار در دانشگاه و باید قادر به کمک وجود دارد حق دور. این چیزی Stampeders تقاضا از هر بازیکن شکستن به صف و باید آن را Adeyemi-Berglund یک قطعه با ارزش از حق دور.

“من فکر می کنم آنها انتظار من به در آمده و کمک” Adeyemi-Berglund گفت.
من این نوع از کسی که در حال رفتن به در آمده و کار سخت و مهم نیست که در آن من قصد دارم به کمک من نمی دانم چگونه اما آن را هرگز نمی توان گفت چیز خاصی در مورد فوتبال. من فقط قصد آمدن و انجام آنچه که من انجام می دهم و تاثیر. این که آیا آن را در تیم های ویژه و یا دفاعی سمت توپ, من انتظار می رود به انجام آنچه که من انجام دهد.”

[email protected]

www.twitter.com/DannyAustin_9

لامپ کم مصرف پیش نویس

  1. LB اردن ویلیامز پیش از میلاد شیران
  2. WR Dejon Brissett تورنتو Argonauts
  3. د اسحاق Adeyemi-Berglund, Calgary Stampeders
  4. OL توماس جک-Kurdyla ادمونتون اسکیموها
  5. OL کولتر Woodmansey Hamilton ببر-Cats
  6. DB آدم Auclair, Ottawa, Redblacks
  7. OL Mattland رایلی, Saskatchewan Roughriders
  8. د میسون بنت همیلتون ببر-Cats
  9. OL Theren چرچیل تورنتو Argonauts

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>