Stampeders وزن گزینه ها برای اولین بار به طور کلی پیش نویس انتخاب

Calgary Stampeders نیست و تصمیم گرفت که آنها در حال رفتن به را انتخاب کنید با انتخاب اول کلی از لامپ کم مصرف پیش نویس است.

آنها به محدود کردن گزینه های خود را به مطمئن شوید اما تصمیم نهایی هنوز یک راه طولانی ،

آنها می توانند با یک کبودی offensive lineman مانند دانشگاه آلبرتا محصول کارتر o’donnell و یا آنها سرد محوری و رول با نسبت شکن مانند کارولینای شرق linebacker اردن ویلیامز.

داشتن شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید — به دست آورد در تجارت است که فرستاده نیک Arbuckle به اتاوا Redblacks — معنی تمبر در سمت دلخواهی از دانستن آنها بازیکن آنها می خواهند بیشتر.

این سوال به عنوان آن را تقریبا همیشه این است که وقتی که می آید به پیش نویس این است که آیا تمبر انتخاب بر اساس نیاز و یا بهترین بازیکن در دسترس است.

“این لامپ کم مصرف منحصر به فرد است به دلیل وجود موقعیت های خاص که در آن شما بازی خود را کانادایی” Stampeders مدیر از بازیکن پرسنل برندان Mahoney گفت. “این هیچ راز است. هر کسی می تواند نگاه در عمق نمودار از سال گذشته و کشف کردن که در آن ما بازی ما کانادایی بنابراین بدیهی است که ما در آن نقاط, اما من با شما موافقم که اگر یک بازیکن است که سر و شانه ها بالاتر از هر کس دیگری و ساخته شده است شناخته شده است که او را از آمدن به لامپ کم مصرف و نه رفتن به NFL … پس از آن که به وزن به شدت در مورد آنچه شما انجام دهد.

“شما او را در و شما ممکن است در یک موقعیت اما او در می آید و ضربان خود را استارت.”

پیش بینی چه جهت Stampeders ممکن است آسان نیست.

آنها به پیش نویس خوبی در طول سال گذشته و مسلما عمیق ترین استخر کانادا linemen توهین آمیز در کل لامپ کم مصرف. امضای شان McEwen قبلا با تورنتو Argonauts افزود: یکی دیگر از سابق همه ستاره به مخلوط. با رایان Sceviour شین برگمن, Brad Erdos و جاستین لارنس همه نیز تحت قرارداد روشن نیست که O-خط نیاز به اضافی بدن است.

علاوه بر این از کانر McGough در رایگان آژانس فراهم می کند پوشش برای درک Wiggan دفاعی در مقابله با وینسنت Desjardins است یک گزینه به عنوان خوبی وجود دارد و به طور جدی بالا حرکت صعودی کانادا دریافت استعداد در فهرست بیش از حد.

آنها شروع به کانادا linebacker هر زمان ممکن است بیش از دو سال گذشته و است که می تواند ویلیامز جذاب گزینه شماره 1 انتخاب کنید اما Stampeders نمی آیند نزدیک به آن تصمیم گیری و Mahoney بود و طبعا کم حرف در مورد چگونگی این تیم می بیند خاص بازیکنان.

این COVID-19 همه گیر ساخته شده است که کل فرایند ارزیابی بازیکنان بیشتر به چالش کشیدن بیش از حد معمول در این سال, اما Mahoney می گوید که او را خوشحال و با راه Stampeders موفق به اتصال با پتانسیل میدارد در حالی که کار از خانه.

“ما احتمالا در ارزیابی بازیکنان بیشتر از همیشه قبل از اینکه در این پیش نویس عنوان اطلاعات زیادی در مورد بازیکنان ممکن است مهم” Mahoney گفت. “بدیهی است هنگامی که شما در حال ارزیابی مردم و بازیکنان آن همیشه بهترین برای دیدار با آنها را در فرد و دیدن آنها با چشم خود و ببینید که چگونه آنها واکنش نشان می دهند به همسالان خود. توانایی ما برای انطباق, من فکر می کنم خیلی خوب است.

“ما در حال انجام بهترین های ما, ما در حال تماشای تن از فیلم های ما در حال رسیدن به بازیکنان مربیان و هم تیمی و فقط نوع از چیزهایی که ما می توانیم به جمع آوری به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است.”

این Stampeders زیادی به فکر می کنم در مورد دیگر از فقط اول خود را-به طور کلی انتخاب, البته, و آنها مشغول ساختمان پیش نویس تخته برای دور بعد.

این یک منطقه که در آن تمبر به حال بسیاری از موفقیت است.

در سال گذشته این Stampeders استفاده کرده اند خود را نهایی-دور انتخاب به انتخاب ریچارد Sindani در سال 2017 و Colton Hunchak در سال 2019. هر دو گیرنده های ساخته شده مشروع سهم فصل گذشته.

داشتن اول کلی انتخاب نادر است برای Stampeders و در حالی که ممکن است آنچه که رسانه ها با تمرکز بر روی این تیم است که صرف زمان فقط به اندازه ارزیابی بازیکنان آنها ممکن است در دور بعد.

“که در آن ما را در پول ما و تیم ما بهتر است در دور بعد که در آن بازیکن باید برخی از ویژگی های ما برای نگاه” Mahoney گفت. “شما باید به صحبت کردن با مربیان و پیدا کردن در مورد برخی از ویژگی های این بچه ها را, اما شما باید به دنبال این بازیکنان به عنوان مردم است. ما رو درک Wiggan در دور چهارم و او را یکی از بهترین دفاعی پردازد در لیگ.

“ما واقعا خوب جوان کانادایی عمق و بچه های ما در حال کار سخت است اما ما نیاز به برخی از رقابت به دلیل من فکر می کنم که به ارمغان می آورد بهترین در این افراد است.”

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>