Stampeders هیجان زده به پشت در ورزشگاه مک ماهون

شاید وجود یک لامپ کم مصرف فصل است که در سپتامبر شروع می شود. شاید نه.

برای ده یا تا Stampeders که در حال زندگی در کلگری این روز پنج شنبه در بازگشت به ورزشگاه مک ماهون ساخته شده آن را احساس به عنوان اگر وجود دارد ممکن است برخی از امید است.

پس از سه ماه آموزش در خانه به دلیل COVID-19 گیر تمبر شدند و در نهایت استقبال بازگشت به این ورزشگاه که در آن آنها خواهد بود آماده سازی خود را برای فصل بازکن در حالت عادی سال است.

این بدان معناست که مطلقا هیچ چیز در شرایط زنده ماندن یک لامپ کم مصرف شود. این احساس پیشرفت هر چند که شمارش برای چیزی.

“این هنوز کمی متفاوت با تمام اجتماعی فاصله پروتکل ها و فرامین شما باید به دنبال پس از آن متفاوت است, اما آن را هنوز هم یک نور در انتهای تونل” گفت: جوان Stampeders دفاعی پشت نیک Statz. “از آن نوع را به شما می دهد برخی از اعتماد به نفس است که شاید همه چیز شروع به گرفتن به حالت عادی بازگشت. این نوع مانند یک شات از امداد.”

در حالی که Statz بازگشت به دانشگاه کلگری در سال گذشته و برنده Vanier جام با Dinos او صرف مقدار زیادی از زمان کار کردن این فصل با تمبر هم تیمی های Hergy Mayala آندرس سالگادو و مایکل Klukas.

این COVID-19 همه گیر مختل است اما آنها در حال حاضر پیوست در مک ماهون.

اما آن را به دور از عادی.

بازیکنان نمی تواند همان به اشتراک گذاشتن تجهیزات معنی quarterbacks نمی توانید پرتاب توپ فوتبال downfield به رسیور — چه بو لوی میچل به خارج از شهر و در حال حاضر شرکت.

هر جلسه اختیاری است و حتی ده ها بازیکنان که در کلگری باید تقسیم خود را به دو گروه و در زمان های مختلف.

این Stampeders همچنین ملاقات با رئیس ورزشی درمانگر جاش Termeer قبل از ورود به این مرکز در روز پنج شنبه و تا به حال به انجام یک پرسشنامه و شستشو-تا قبل از آنها در واقع می تواند شروع به آموزش.

همه آن را احساس می کند بسیار متفاوت از آنچه لامپ کم مصرف بازیکنان استفاده می شود در این زمان از سال است.

آن را نزدیک به “عادی” از آنچه هر یک از Stampeders انجام شده است برای چند ماه گذشته هنگامی که آنها تا به حال هیچ چاره ای اما برای آموزش در خانه.

آن را نیز می دهد فقط کمی امید که شاید ما به یک 2020 لامپ کم مصرف, فصل, بعد از همه.

“ما انتظار داریم که وجود دارد رفتن به یک فصل است. ما در حال آماده شدن برای آن است و بدیهی است که این احتمال وجود دارد که اتفاق نمی افتد اما ما در حال خوش و امیدوار است که همه چیز بهتر با هر مرحله و همه چیز باز” Statz گفت.

[email protected]

www.twitter.com/DannyAustin_9

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>