Stampeders’ QB میچل با استفاده از زمان اضافی برای بازتوانی آسیب

اگر COVID-19 همه گیر نشده بود همراه و مختل لامپ کم مصرف در فصل بو لوی میچل معتقد است که او می شده اند و آماده برای شروع آخر هفته گذشته را بازکن در برابر مونترال Alouettes.

با فصل شروع نمی کنند تا سپتامبر هر چند Calgary Stampeders کارفرمایی نشده با عجله خود را ناتوانی از دسامبر جراحی شانه.

در حال حاضر این بدان معناست که او تنها پرتاب دو روز در هفته است.

“ما احتمالا آن را هل دادن یک کمی گرفتن عمل جراحی در پایان ماه دسامبر و پس از آن تلاش برای آماده اساسا برای اردوگاه آموزشی” میچل روز سه شنبه گفت. “من فکر می کنم که آن را هل دادن اما من می خواهم بگویم که به همان سرعتی که من پیشرفت در حال حاضر, من می تواند آغاز یک ماه (قبل از آن) و من می خواهم که بیشتر همراه از من می شده اند در حال حاضر.”

میچل محدود بود به 11 بازی فصل گذشته به دلیل آسیب به عضله سینه ای بزرگ و تا به حال یک روش برای رفع labral اشک آور در ماه دسامبر. در محدود رسانه ها ظاهر در طول زمستان او همچنان اصرار دارند که او آماده خواهد بود به بازی با زمان فصل به طور منظم شرکت کنند.

هیچ چیز میچل گفت: روز شنبه در تضاد است. این درست است که COVID-19 همه گیر تاخیر در این فصل و اجازه دو بار خاکستری قهرمان جام حذفی به محتاط تر با بازیابی خود و تمرکز بر حصول اطمینان از شانه خود شفا در راه حق.

میچل طبعا تمایلی به می گویند که تاخیر در شروع فصل بود یک چیز مثبت برای او. او حتی اشاره به آن خط از تفکر به عنوان خودخواه با توجه به تأثیری که COVID-19 تا به حال در بسیاری از زندگی مردم است.

اما آن را معقول و منطقی به اشاره است که زمان اضافی برای نوتوانی به احتمال زیاد مفید برای میچل و تمبر. او تصمیم به عمل جراحی در تلاش برای رفع دائم شانه ای بود که باعث ناراحتی او برای چند سال و اگر او قادر به بازگشت به عنوان خوب به عنوان جدید است که نشانه خوبی برای Stampeders آینده.

“این نوع از برکت و رحمت در لباس مبدل. شما باید برای رفتن از طریق توانبخشی و تقویت عضلات شانه خود را” میچل گفت. “شما باید زمان به تمرکز بر روی این نوع از مبتدی مکانیک و خودتان را به جایی که شما می خواهید.

“این صادقانه است که یک سفر دلپذیر رفتن به پایین خط حافظه به جایی که من مکانیک آغاز شده و جایی که آنها به پیشرفت از جبران بیش از یک فصل است.

“چیز خوب است و من مشغول فیلم برداری از هر پرتاب من را و من می توانید بروید و نگاه و می گویند: “خوب این یک صدمه کمی و این است که چرا”. “

میچل شروع به پرتاب حدود پنج هفته پیش شده است و در مک ماهون ورزشگاه پس از آن دوباره باز به قرار دادن در کار بیشتر با یک گروه کوچک از بازیکنان که در حال حاضر در این شهرستان است.

خود را بازیابی شده از یک فرایند طولانی است. حتی قبل از او رفت زیر تیغ Mitchell رسیده به دوست نزدیک و تورنتو Argonauts QB مت نیکولز و سابق B. C. شیرها محوری تراویس Lulay به شنیدن در مورد بهبود از مشابه عمل جراحی.

توصیه های خود را ثابت ارزشمند به عنوان Mitchell تلاش برای غلبه بر قله ها و دره ها آمده است که با دوره نقاهت بعد از عمل جراحی عمده — چیزی که او تا به حال رفته قبلا در حرفه خود.

همه حساب میچل است و پیمایش آن نشیب و فراز زندگی است و به طور پیوسته در حال پیشرفت به سمت داشتن قوی و سالم شانه که آماده برای رفتن به هر زمان که لامپ کم مصرف رزومه.

توضیح

بازگشت در ماه دسامبر Mitchell بازسازی قرارداد او امضا پیش از آن در سال 2019 در راه است که پاک کلاه فضا برای Stampeders در سال 2020 است.

روز سه شنبه او توضیح داد که چرا.

“آن دو برابر” میچل گفت. “این تلاش به بازگشت به این تیم به ساحل تا برخی از کلاه فضا برای دیگر بچه ها من می خواستم برای نگه داشتن در اطراف, اما در همان زمان آن را به تمبر کمی فضای تنفس برای من بود قادر به گرفتن عمل و احساس اعتماد به نفس در خودم برای چند سال آینده به جای فقط در ادامه برای مقابله با بیماری در شانه من.

“همه 50% فهرست جایزه بنابراین اگر Montell (Cozart) بود و پسر او احتمالا باعث می شود دو برابر حقوق و دستمزد خود را اگر او شروع شود. اگر من رفته چهار تا شش هفته پس از آن که پول آنها نیاز به پرداخت یک مرد پس از آن فقط درک که در آن برای کمک به این تیم برای موفق باقی بماند.”

موعظه صبر

مانند هر کس دیگری در اطراف لامپ کم مصرف, Bo لوی میچل خیلی دوست دارم به دانستن هر چه زودتر به جای بعد اینکه آیا برای رفتن به یک سال 2020 فصل است.

Calgary Stampeders کارفرمایی می داند که او را به ماندن بیمار ،

“من کمی نا امید چون بدیهی است که من می خواهم پاسخ اما من توانائی به درک شاید بچه ها طبقه بالا ندارد و پاسخ هنوز” میچل گفت. “به محض این که شما با قرار دادن یک جدول زمانی در آن شما در حال انجام دقیقا همان است که. شما با قرار دادن یک مهلت زمانی که شما را به تصمیم گیری. اگر ما می گویند: “به ما یک جواب ژوئیه 15′ و سپس همه چیز را در رفتن راه ما می خواهیم آنها را به در حال حاضر ما باید برای لغو این فصل فقط به خاطر اینکه ما مهلت قرار بر آن است.”

این فصل لامپ کم مصرف نمی شود و تا ماه سپتامبر در اولین و تنش بین لامپ کم مصرف و لامپ کم مصرف بازیکنان ارتباط به نظر می رسد افزایش در هفته های اخیر.

میچل همچنان امیدوار است که بازیکن می تواند به عقب بر گردیم به بازی آنها را دوست دارم بعد از این سال.

“من می خواهم برای یک فصل است. من نمی خواهید به نشستن در خانه و نه بازی فوتبال” میچل گفت. “من می خواهم به امن من می خواهم به مطمئن شوید که این پروتکل در محل هستند و من می دانم که لامپ کم مصرف در تلاش است که برای دریافت انجام می شود. من می خواهم لامپ کم مصرف و CFLPA به کار با هم به جای در (جنگ) و بدست آوردن چیزی انجام می شود.”

[email protected]

www.twitter.com/DannyAustin_9

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>