Stampeders در موقعیت دلخواهی به عنوان لامپ کم مصرف پیش نویس

در برخی از حس هر تیم به طور مداوم در حالت بازسازی … یا دوباره شکل دهی حداقل.

که قطعا درست از Calgary Stampeders عجیب و غریب به عنوان آن به نظر می رسد.

حتی در طول پنج سال گذشته یک کشش در تمبر تاریخ است که آنها را دیدم برنده خاکستری جام بازی در سه قهرمانی بازی ها و مبارزه برای مقام اول در CFL غرب تقسیم هر فصل تمبر شدند و هنوز هم به طور مداوم با اضافه کردن قطعات جوان به خود هسته است.

این چیزی است که باعث می شود پیش بینی که Stampeders را انتخاب کنید و با شماره 1 به طور کلی انتخاب در پنجشنبه لامپ کم مصرف پیش نویس ،

در پنج تا 10 سال گذشته این تیم با شماره 1 به طور کلی انتخاب در لامپ کم مصرف پیش نویس انتخاب یک offensive lineman. فکر می کنم این تمبر را به دنبال خواهد داشت که روند ؟ خوب آنها بی سر و صدا دوباره نگردند خود o-خط کابینه بیش از چند سال گذشته با کانادا استعداد و در حال حاضر ،

دو تا از 10 سال گذشته دیده دفاعی linemen پیش نویس اول به طور کلی, اما با درک Wiggan بازی مثل همه ستاره و هر دو وینسنت Desjardins و رایگان-عامل علاوه بر کانر McGough هر دو بیشتر-از-قادر به گرفتن تکرار اضافه کردن یک کانادا وجود دارد را احساس نمی کند مانند یک اولویت است.

Linebackers نیز انتخاب شده است دو بار با بالا انتخاب کنید در دهه گذشته در حالی که یک گیرنده رفته است اولین بار. با توجه به این که تمبر به اندازه کافی کانادا دریافت استعداد است که به آنها اجازه دهید Juwan Brescacin راه رفتن در رایگان آژانس که قطعا نیست احساس می کنم مثل یک نیاز بزرگ ،

که برگ تمبر در سمت دلخواهی که قادر به نگاه در لیست بازیکنان واجد شرایط موجود در پیش نویس و انتخاب بر اساس که آنها فکر می کنم متناسب با بهترین.

“این همه بستگی دارد چقدر عمق شما باید در تیم فوتبال خود را و شما باید هر سوراخ را؟,” توضیح داد تمبر رئیس جمهور/GM جان Hufnagel وقتی پرسیده شد که در مورد تیم خود را از پیش نویس فلسفه است. “هنگامی که ما تا به حال انتخاب اول در سال دیگر ما تا به حال یک سوراخ, بنابراین ما یک بازیکن خوب به جا که نیاز دارید و او آمد و بازی کرد.”

پیش بینی منظور از هر لامپ کم مصرف پیش نویس های یک احمق را بازی می کند و فقط به عنوان واقعی این سال است.

نگاهی به پیش نویس ساختگی از یک ماه پیش و بسیاری از بازیکنان انتظار می رود برای رفتن در تراکم بالا در حال حاضر به امضا با تیم NFL.

گیرنده تعقیب Claypool و دفاعی در مقابله با نویل Gallimore انتخاب شدند که در هفته گذشته پیش نویس NFL در حالی که o-lineman کارتر o’donnell گیرنده Rysen جان دفاعی پشت Marc-Antoine Dequoy و دفاعی در مقابله با مایکل Hoecht همه امضا با تیم در مدت کوتاهی پس از این پیش نویس به این نتیجه رسیدند.

که لزوما به معنای Stampeders نمی خواهد در نظر گرفتن هر یک از این بچه ها اما یک محاسبه که باید ساخته شود. تمبر را انتخاب بستر و نمی خواهید به اتلاف اول خود را-به طور کلی انتخاب یک بازیکن که هرگز گزارش به لامپ کم مصرف.

آنها به پیش نویس بازیکنان که رفت NFL-مسیر در گذشته مهمترین Kansas City Chiefs o-lineman لوران Duverney-Tardif برگشت در سال 2014. بود که در دور سوم هر چند نه با کلی برای اولین بار انتخاب کنید.

“(NFL خریدهای) آیا تاثیر در تصمیم گیری ما روند” Hufnagel گفت. “ما سعی می کنید به کشف کردن اگر شما می توانید ‘چقدر علاقه وجود دارد ؟ آیا شانس خود را از چسبیده? چه ترکیب تیم فهرستی که امضا شده است ؟ آنچه که آنها به دنبال? چقدر پول او را دریافت کنم؟’ “

آیا شانسی وجود دارد که این تمبر را در نظر تهیه پیش نویس یکی از بچه ها که در حال حاضر امضا شده با NFL باشگاه ؟ Hufnagel قطعا نبود در مورد تایید یا رد که صبح روز سه شنبه.

اگر یکی از چین و چروک است که به طور بالقوه می تواند تصمیم گیری را که پیچیده تر از آن راه COVID-19 همه گیر است که تأثیر لامپ کم مصرف شود. به طور معمول یک تیم پیش نویس اول به طور کلی امیدواریم که بازیکن آنها انتخاب شده می تواند در سال اول خود را.

اما با فرض وجود دارد و حتی یک فصل در سال 2020 هر rookie در حال رفتن به یک نبرد دشوار در این زمینه است. وجود دارد به احتمال زیاد نمی تواند یک تازه کار کمپ و اردوگاه های آموزشی تقریبا قطعا کوتاه تر است.

اگر آنها بعید است به کمک در راه عمده در ماه 1, آیا پیش نویس یک بازیکن شما رای بسیار اما چه کسی امضا کرده است در NFL و ممکن است اطراف چوب در جنوب مرز حس بیشتر از آن را به طور معمول می کند ؟ این یک قمار است اما ممکن است که با تیم های بالا پیش نویس میدارد تمایل بیشتری به این سال است.

حتی نگاه کردن به Stampeders standout میدارد دور اول از سال های اخیر آنها را در زمان در حالی که برای انطباق با فوتبال حرفه ای و واقعا شروع به ساخت یک اثر است.

الکس سینگلتون در زمان حدود 10 ماه قبل از اینکه او واقعا از طریق شکست در سال 2016. شما می توانید استدلال می کنند آن را در زمان گیرنده Hergy Mayala در حدود همان مقدار از زمان فصل گذشته اگر چه او واقعا شروع به قرار دادن اعداد بزرگ در هفته 17.

این لامپ کم مصرف نجومی نیست به احتمال زیاد برای شروع تا روز کارگر در اولین بنابراین rookies های که نیاز به زمان برای پیدا کردن جای پای خود و به احتمال زیاد نمی خواهید به آن را دریافت.

“زمانی که ما به عقب بر گردیم در این زمینه آن را برای رفتن به یک مختصر اردوگاه های آموزشی و که رفتن به آن را کمی مشکل تر است برای این بچه ها ساخت پرش” Hufnagel گفت. “(بدون) داشتن یک تازه کار و یک هفته دو اردوگاه های آموزشی که رفتن به آن را کمی مشکل تر است. امیدوارم آنها کمک می کند و در این زمینه در برخی از ظرفیت و در بعضی از بازی ها اما این رفتن به یک مقدار زیادی سخت تر به مداد آنها را در به عنوان یک نویسنده.”

این Stampeders مانند آنچه آنها را در این سال گروهی از پیش نویس چشم انداز. هنوز هم وجود دارد چند جزئیات به مرتب کردن بر اساس, اما آنها اعتماد به نفس آنها می تواند یک بازیکن جامد با کلی انتخاب کنید.

تا کنون هیچ تماس

Hufnagel تلفن نبوده است زنگ خاموش قلاب.

Calgary Stampeders رئیس جمهور/GM دارای بالا انتخاب کنید در پنجشنبه لامپ کم مصرف پیش نویس است. که یک موقعیت دیگر هشت CFL تیم قطعا عشق به خود را در پیدا کردن.

تا کنون هر چند بقیه لیگ نبوده است خواستار Hufnagel و به دنبال ارائه یک خالص آنها شماره 1 انتخاب کنید و در عوض ،
“من واقعا نمی درگیر در چیزی بیش از یک بازی گاه به گاه گفتگو” Hufnagel گفت. “بنابراین نه واقعا هیچ علاقه از تیم های دیگر تماس با من و مایل به انجام هر چیزی.”

با دو روز قبل از لامپ کم مصرف پیش نویس وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد تماس ها از مخالفت با GMs را شروع خواهد شد به زودی.

[email protected]

www.twitter.com/DannyAustin_9

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>