Stampeders مشتاق به آزمایش محصول جدید دفاعی پشت

شما لازم نیست فقط جای سه بازیکن مانند تره Roberson, Brandon Smith و DaShaun Amos.

آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.

در عرض چند ماه این فصل Calgary Stampeders از دست رابرتسون و Amos — رهگیری خود را رهبران 2019 — NFL و اسمیت, یک باشگاه افسانه ای و طولانی ترین جانباز شاغل در فهرست خود را در سال گذشته به بازنشستگی.

این یک تکه بزرگ از فصل گذشته دفاعی backfield و شما لازم نیست به راحتی آماده جایگزین برای بازیکنان به عنوان مهم به عنوان آن سه.

این Stampeders هر چند باید آرام اعتماد به نفس در مورد دفاعی خود را پشت گروه در حال حاضر تنها چند روز به دور از آنچه که می توانست شروع فصل لامپ کم مصرف اگر COVID-19 همه گیر نشده بود مختل همه چیز.

آنها آغشته به رایگان آژانس را انتخاب کنید تا دو تاسیس جانبازان در براندن دوزیه و ریچارد لئونارد. آنها صرف تمام فصل گذشته در حال توسعه یک زن و شوهر تازه کار DBs با پتانسیل واقعی و در نهایت به نظر می رسد آنها واقعا بالا در سال اول استعداد آنها رو آماده را به اردوگاه های آموزشی.

شما نمی ممکن است قادر به جایگزین کردن بچه ها مثل رابرتسون اسمیت و آموس اما Stampeders به نظر نمی رسد به وحشت.

“ما امضا یک زن و شوهر از بچه ها که در حال جامد بازیکنان بیش از حد. بدیهی است که از دست دادن آن سه است از دست دادن بزرگ است و من دوست دارم هر سه آنها من امیدوارم که آنها به خوبی انجام دهد و من امیدوارم که Smitty برخوردار بازنشستگی اما در ریچارد لئونارد (و) براندن دوزیه ما امضا بچه ها و rookies در آینده گفت:” Stampeders دفاعی هماهنگ کننده نفت برنت مونسون. “(دفاعی پشت مربی جاش بل) نشانی از یک کار بزرگ با کسانی که بچه ها و من بسیار با اعتماد به نفس در بچه ها ما در آورده.

“آنچه ما را بیش از حد بود که ما در آورده می توانید نقاط مختلف بنابراین ما باید بچه ها که تطبیق پذیری … من بسیار هیجان زده هستم که در آن من می توانید هر یک از مرد و من می توانم آنها را در حالات مختلف. این خریدهای کمک برای مطمئن و ما فقط برای دیدن با بچه ها ما رو به آینده را چگونه آنها رشد کرده است.”

بدون داشتن دیده می شود هر یک از ورودی rookies آن بدیهی است که سخت به می گویند که ممکن است در اطراف چوب پس از اردوگاه های آموزشی — اگر و هنگامی که این اتفاق می افتد. این تمبر را امضا کرده اند امثال Oklahoma State محصولات رامون ریچاردز و اشتون The راتگرز فارغ التحصیلان اشعیا وارتون و Javien همیلتون از می سی سی پی.

در سطح آن به نظر می رسد مانند یک لیست خوب است اما ما واقعا نمی دانیم تا زمانی که وجود دارد یک اردوگاه آموزشی که آیا هر یک از آنها می تواند گام و در واقع مشارکت در کوتاه نجومی و فراتر از آن.

بی سر و صدا هر چند Stampeders کارکنان فوق العاده خوشحال به نظر می رسید با این گروه مذاکره-لیست بازیکنان آنها امضا شده این فصل. اینها به ندرت خریدهای که تیتر بزرگ اما سال بعد-سال آنها در هسته از چه ساخته شده است Stampeders بسیار موفق در طول دوازده سال گذشته.

“این یکی از بهترین گروه های من دیده می شود در حالی که” مونسون گفت: در مورد خریدهای دفاعی به عنوان یک کل.

آن را به ارزش است تعجب کنید که چگونه بسیاری از rookies خواهد بود قادر به ایجاد یک تاثیر واقعی در لامپ کم مصرف اگر کوتاه فصل است. در اولین فصل به طور منظم نمی شود و تا آغاز ماه سپتامبر و بعید است که ما بیش از هشت بازی قبل از پلی آف شروع می شود. آمریکا rookies به ندرت منجر به هفته-به-هفته استارت تا نیمه راه خود را از طریق سال اول.

که می تواند به این معنی است که تمبر’ محصول از بازگشت سال دوم دفاعی پشت کلیدی خواهد بود به هر خاکستری جام آرمان — و به جای رفتگان ستاره. بچه ها مثل لورنزو جروم Roberston دانیل و جاناتان Moxey همه نشان داد واقعی چشمک می زند از پتانسیل های فصل گذشته و باید انتظار می رود به بزرگتر نقش در سال 2.

با توجه به مونسون این واقعیت است که Stampeders رفت و امضا لئونارد و دوزیه در آژانس نباید به عنوان یک عدم اعتماد به نفس در جوان استعداد آنها در حال حاضر در این فهرست هستند.

“ما بچه ها چند ما هیجان زده برای دیدن دوباره” مونسون گفت. “آنها در زمان گام سال گذشته است. برخی از آنها ضربه و آسیب آن فقط این است که آنچه در آن است. ما با اعتماد به نفس در کسانی که بچه ها بیش از حد, اما برای من, آن را فقط هنگامی که وجود دارد یک زن و شوهر از بازیکنان در دسترس است که کمک خواهد کرد که شما را بیشتر در عمق من برای همه است که به ویژه هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد آسیب های که در گذشته اتفاق افتاده اند.”

آماده برای رفتن

بازیکنان شده است اما در طول هفته گذشته وجود داشته است و بیشتر و بیشتر CFLers آشکارا صحبت کردن در مورد چگونه به شدت آنها را می خواهید به عقب بر گردیم به بازی فوتبال در توییتر.

که دقیقا تعجب آور با توجه به اینکه این فصل به طور منظم باید شروع این آخر هفته و آن چیزی مونسون احساس بیش از حد.

“اوه آره ما قرار است به بازی” مونسون گفت. “بهترین چیز در جهان در حال بازی فوتبال, بازی به خصوص برای بازیکنان و مربیان و تمام. فقط رقابت از آن دست بازی کردن بیش از حد. من (حتی) برای هیجان زده فصل قبل بازی.”

شلیک به بالا

مک ماهون ورزشگاه را رسما باز باشد برای Calgary Stampeders بازیکنان به قطار در روز پنج شنبه.

تمبر ” خانه تعطیل است آموزش به دلیل COVID-19 همه گیر اما ده-یا-خیلی از بازیکنان که در حال حاضر در کلگری در نهایت قادر خواهد بود به بازگشت به ورزشگاه و استفاده از امکانات آن برای آموزش.

دولت و مقامات بهداشت تصویب یک لیست از پروتکل های که فرستاده شده توسط این باشگاه به تازگی وجود خواهد داشت و شرایط سخت برای بازیکنان که مایل به آموزش در مک ماهون.

در میان آنها تعدادی از بازیکنان مجاز در هر زمان به شدت محدود خواهد شد و بازیکنان نیاز به کتاب زمان و دریافت ترخیص از Stampeders’ پزشکی و آموزش کارکنان است. تجهیزات خواهد شد بررسی شود و پس از استفاده و نمی تواند به اشتراک گذاشته شود به این معنی quarterbacks نمی قادر خواهد بود به پرتاب توپ به گیرنده.

این Stampeders’ فوتبال دفاتر نیز بسته باقی می ماند و خارج از شهر بازیکنان در حال تشویق به ماندن در جایی که آنها هستند. شرکت در دوره های آموزشی در ورزشگاه خواهد بود به شدت داوطلبانه است.

[email protected]

www.twitter.com/DannyAustin_9

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>