Stampeders: 40 چیزهایی که ما به دنبال به جلو به این فصل

اگر آن را برای COVID-19 گیر لامپ کم مصرف اردوگاه های آموزشی شده اند که شروع این آخر هفته.

در کلگری ما می شود در مک ماهون ورزشگاه تماشای Stampeders شروع به آماده سازی خود را.

هیچ چیز مانند یک جهانی بهداشت بحران را به شما متوجه چقدر شما از دست فوتبال درست است ؟

بموقع هیچ چیز در اینجا یک لیست از 40 همه چیز من به دنبال به جلو به پوشش با Stampeders در این فصل:

   1. چگونه بو لوی میچل شانه ؟ بین عمل جراحی و برخی از مسائل آزار دهنده در طول چند سال ما باید شروع به تماشای که بیشتر از نزدیک, راست?
   2. A$AP HERG: Hergy Mayala تا به حال باور نکردنی rookie فصل برای کانادا گیرنده. هر تمبر فن در کلگری به chomping در بیت برای دیدن آنچه که او در سال دو.
   3. Ka’Deem زمان: تمبر رفت all-in Ka’Deem کری به عنوان شروع در حال اجرا در این سال به عقب. هیچ فکر جکسون. هیچ تری ویلیامز. بله کری نگاه شگفت انگیز است هنگامی که او در شروع فصل گذشته اما مرد باید سالم بماند.
   4. Cordarro قانون انجام Cordarro قانون چیز است: کهنه بی سر و صدا رفت و در مورد کسب و کار خود و برداشت 10 کیسه در سال گذشته است. او 31 سال و فقط به عنوان خطرناک به عنوان همیشه. قدردانی از او در حالی که او را در اطراف
   5. کمر باز به طور کامل برگشت: بله, او با بازی در غرب بخش نیمه نهایی سال گذشته اما او می خواهم به سختی تمرین. دیدن Jorden بازگشت خود را به بهترین خود را در این زمینه پس از درد و رنج ویرانگر آسیب زانو در سال 2018 است که این نوع از چیزی است که باید الهام بخش کسی.
   6. پت DelMonaco به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز: او شده است مربیگری این خط حمله برای سال ها و بازیکنان خود را همیشه به نظر می رسید به شدت وفادار به او. آن را شگفت انگیز را ببینید که چگونه او می تواند نفوذ این تیم را جرم در یک نقش بزرگتر.
   7. Ucambre ویلیامز در مقابله با: U-Cam قرار بود به حرکت از مرکز به مقابله با سال گذشته اما براد Erdos’ آسیب در اردوگاه های آموزشی تحت فشار قرار دادند و او را به میانه. تمبر اجازه درک دنیس راه رفتن چون آنها فکر ویلیامز می تواند مقابله.
   8. Nila Kasitati یا لئون جانسون? Kasitati واقعا بهبود یافته در طول فصل در سال گذشته در حق مقابله و تمبر دوباره بالا برده و او را در خارج از فصل. وجود انتظارات بزرگ برای Johnson, اگر چه, و زمانی که فوتبال را به عقب می تواند آنها را در مبارزه برای استارت این نقطه تمام فصل.
   9. Wynton McManis ساخت وسط linebacker موقعیت خود را: برای اینکه عادلانه McManis در حال حاضر این نسبت به پایان سال گذشته است. شروع کار او است هر چند پس از تمبر نیست دوباره ثبت نام Cory وود. آن مرد را در زمان قرار داده است و بی سر و صدا شده است واقعا عالی است.
   10. Cozart تماس: Montell Cozart صرف تقریبا دو فصل به عنوان تمبر’ سوم-رشته کارفرمایی اما ما هنوز هم واقعا نمی دانم آنچه که او می تواند انجام دهد. با نیک Arbuckle رفته Cozart رو داخل مسیر کامل-زمان پشتیبان گیری موقعیت. او را به استفاده هر چند به دلیل تمبر پنج QBs که به اردوگاه های آموزشی.


    Calgary Stampeders کارفرمایی Montell Cozart شیوه در ورزشگاه مک ماهون در کالگری شنبه مرداد 15, 2019. گاوین جوان/Postmedia

    گاوین جوان / Postmedia

   11. که جایگزین NFLers? تمبر را از دست داده اند هفت بازیکن NFL در خارج از فصل. آنها جان سالم به در برد در سال گذشته اما از دست دادن رخی Begelton, تره رابرتسون و DaShaun آموس به لیگ های پایین جنوبی هیچ شوخی است. تمبر صاف کردن فقط نیاز به کسی به گام تا. به طوری که از آن خواهد بود ؟
   12. فرصت می زند برای Ambles: در 28 سال است, Markeith Ambles است که هیچ بهار مرغ. او پا در راه بزرگ زمانی که تمبر مورد نیاز او را در سال 2018 هر چند بود و بازی بسیار خوبی قبل از فصل خود را به پایان رسید در سال 2019 روز کارگر کلاسیک. تمبر نیاز او را به گام بعدی.
   13. اریک راجرز دوباره: Eric راجرز به پایان رسید و فصل گذشته با 1,080 دریافت متری و 10 touchdowns. با توجه به اینکه او به دنبال بازنشستگی پس از 2018 که بسیار شگفت انگیز است. او یکی از آن دسته از بچه ها که طرفداران فقط نیاز به درک در حالی که او را در اینجا
   14. که بازده ضربات ؟ راستش من پرسیدن. من نمی دانم. با تری ویلیامز ترک در آژانس تمبر ندارد و آشکار تاسیس ضربه returner. لورنزو جروم می توانید آن را انجام دهید بیشتر بر او بعد از آن – اما ایده آل نیست. راستش, آنها احتمالا رو کسی داشته باشید اما من هیچ ایده که در آن است.
   15. Ante Up: حول و حوش Milanovic لیتری یکی از شگفتی های 2019 فصل است. او حتی شروع یک زن و شوهر بازی در حال اجرا بازگشت. که احتمالا خود را در موقعیت تمام وقت در سال 2020, اما او در حال تحول به یکی از heck از یک لامپ کم مصرف بازیکن.
   16. زندگی پس از Maver: برای حدود 10 سال گذشته از تمبر لازم نیست به نگرانی در مورد که آنها تا به حال لگد زدن punts. آن را غارت Maver و او در آن خوب است. بازنشستگی به معنی تمبر به بعد مرد. آنها امضا رونی Pfeffer قبلا با تورنتو Argonauts و امیدوارم او می تواند همان قوام است که Maver تضمین شده است.
   17. بسیاری از QBs: این تمبر را به پنج quarterbacks به اردوگاه. وجود دارد میچل و Cozart, بلکه Fresno State محصول مارکوس McMaryion جیک مایر از UC دیویس و سابق Argos پشتیبان داکوتای Prukop. اردوگاه های آموزشی خواهد بود سرگرم کننده این سال است.
   18. مجنون غرب بخش: این یک بیت از یک تقلب به دلیل آن را نمی تمبر خاص اما جهنم مقدس غرب خواهد بود سرگرم کننده این سال است. می خواهید به از دست دادن خواب در شب ؟ سعی کنید تصور کنید که شرط بندی از 1000 $در کدام تیم خواهد باد گم شده و برگشتی. همه آنها خوب است.
   19. ظهور رویس: هنگامی که آدم برگر بازنشسته قبل از سال 2019 فصل و Tunde Adeleke امضا شده با همیلتون ببر گربه های آن شبیه Stampeders ممکن است دچار مشکل در امنیت و موقعیت — که آنها می خواستند به کانادا نقطه. سپس رویس Metchie ساخته شده و همه ما را فراموش نکنید که ما تا کنون در مورد آن نگران. آن مرد یک وحی در سال گذشته و در سال 2 به عنوان یک نویسنده او ممکن است شده اند همه ستاره.
   20. اوه هی ریچارد لئونارد: تمبر معمولا یک بازیکن بزرگ در روز اول رایگان آژانس اما جنرال موتورز/رئیس جمهور جان Hufnagel رفت و در تمام این سال است. چیدن همه ستاره دفاعی بازگشت ریچارد لئونارد بود و با Brandon Smith بازنشستگی تمبر باید آماده جایگزینی در هافبک.
   21. در واقع غم انگیز یک: ما نیست به دنبال به جلو به یک فصل بدون مصاحبه Brandon Smith. مرد میخوام از دست رفته است.


    Calgary Stampeders Juwan Brescacin با برجسته گرفتن در مقابل ریچارد لئونارد همیلتون ببر-گربه ها در طول CFL فوتبال در کلگری در شنبه 16 ژوئن 2018.

    AL Charest / Al Charest/Postmedia

   22. یکی دیگر از پسر جدید: براندن دوزیه شد مرد دیگری تمبر ربوده تا در روز اول رایگان آژانس این سال است. او می تواند تقریبا در هر نقطه در دفاعی backfield و شما فقط می دانم که DB مربی جاش بل را دوست دارد که.
   23. بسیاری از کانادایی ها: در اینجا ما بهترین ها را برای چه سه کانادا لکه بر روی تمبر’ o-خط بازی: Shane برگمن شروع می شود در سمت چپ گارد است. Sean McEwen شروع می شود در مرکز. رایان Sceviour شروع می شود در سمت راست گارد. این می تواند خیلی اشتباه است. براد Erdos در حال رفتن به سالم و آماده به رول, جاستین لارنس برای بازی آماده است املاک دقیقه و سپس شما رو دیوید براون و زاک ویلیامز بیش از حد. وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از استعداد موجود در این موقعیت بسیار مهم.
   24. بیشتر ریچارد Sindani: مردم به نظر می رسد که Sindani می توانست بازی را یک سال دیگر از دانشگاه توپ در سال 2018 است. او خود را به دست آورده نقطه است که خاکستری جام حذفی-تیم برنده است و تا کنون جلوتر از برنامه به صورت هشت دور لامپ کم مصرف پیش نویس انتخاب کنید که آن را تقریبا مسخره است.
   25. اجازه دهید آن را ببینید: بله, آن را آسان به بدبینانه در مورد کل لامپ کم مصرف 2.0 چیز. سپس شما ببینید آندرس سلگدو کار همه خارج از فصل خود را با تمبر هم تیمی و متوجه چقدر این فرصت را به بازی در لامپ کم مصرف به معنی برای مرد. او به معنای واقعی کلمه بازی در مکزیک قهرمانی یک هفته قبل از اردوگاه های آموزشی در سال گذشته و هنوز هم ساخته شده این تیم بود و دوست داشت با بقیه از تمبر تیم ملی. این را صادقانه میگویم که او با گرفتن این شات.
   26. جاش هاف ساده و ساده است: با من صادق باشید. در اوایل سال مطمئن نبودم چقدر جاش هاف می خواستم به بازی در لامپ کم مصرف. تا اواسط فصل هر چند او به نظر می رسید که خود را در بر داشت شیار و تا به حال برخی از بازی ها. مرد بود و دور سوم انتخاب در پیش نویس NFL او حلال استعداد. نه خواب بر او.
   27. Nate Holley امیدوارم: ما باید اذعان کرد که Nate Holley نمی خواهید به بازی در لامپ کم مصرف در فصل آینده. او فکر کرد که او قرار بود به یک NFL شات و او احتمالا به دست آورده یک. اگر او به عقب نگاه کردن.
   28. Jamar دیوار بودن Jamar دیوار: هر سال Jamar دیوار می رود و پخش در تمام ستاره در سطح. او نمی صحبت سطل زباله و یا آوردن توجه به خود اما او به نحوی دوم-قدیمی ترین بازیکن در Stampeders اطاق کابینت قلفی و رهبری او ارزشمند است.
   29. صحبت که: قدیمی ترین مرد روی تمبر فهرستی? خواهد بود که رنه Paredes. کلگری طرفداران باید هرگز کیکر را قوام مسلم است و هر کسی وجود دارد بهتر است در هدف قرار دادن اهداف رشته به عنوان ساعت منقضی می شود?
   30. مایکل Klukas: او قرار داده نشده است تا اعداد بزرگ در سال گذشته و یا هر چیزی اما Klukas است که هنوز هم فوق العاده سریع و محلی بچه از سنت مری دبیرستان که به نظر می رسد به عشق که یک لامپ کم مصرف بازیکن. او مظهر چرا ما عاشق این لیگ است.
   31. Wiggan, Wiggan, Wiggan: یکی از جالب ترین لحظات در سال گذشته بود که درک Wiggan یک گونی و لامپ کم مصرف توییتی “دیدار با درک Wiggan.” سابق تمبر linebacker – در حال حاضر با Philadelphia Eagles – Alex سینگلتون توییتی از خود بی اعتقادی. چگونه می توانید شما نمی دانید که درک Wiggan است در حال حاضر ؟ کانادا را ثابت بر روی تمبر d-خط. او ممکن است نه گرفتن سرفصل اما طرفداران واقعی می دانم آنچه که او به ارمغان می آورد.


    Calgary Stampeders, Derek Wiggan.

    Al Charest / POSTMEDIA

   32. بو شانه دوباره: ما در حال حاضر در آن گفت: اما زمانی که خود را حق رای دادن بازیکن به عمل جراحی بر روی بخشی از بدن خود را که مسلما مهم ترین کار خود را, شما در حال رفتن به پرداخت هزینه اضافی-توجه به بهبود است.
   33. شیدا خنک کن: فقط شوخی است. شیدا خنک کن برای همیشه لطفا برای ،
   34. رادیو Raheem: ما مطمئن هستیم که خود واقعی مستعار اما Raheem ویلسون به حال باور نکردنی rookie فصل – او به دست آورده من برجسته ترین Rookie رای در این زمینه گوشه ای. او برای رابرتسون در مرز بیش از حد و شما می خواهم انتظار می رود او را به آن نقطه خود را هر زمان که لامپ کم مصرف رزومه.
   35. رز در حال افزایش است: مایک رز بود به بیمار برای اولین بار دو سال از لامپ کم مصرف حرفه ای. او پشتیبان گیری میکا جانسون برای تمبر و جانسون نبود این نوع بازیکن شما حذف از صف. در سال 2019 اولین سال کامل به عنوان یک نویسنده هر چند رز ثابت کرد او می تواند بازی کند.
   36. فلو در نهایت: شاید به این خاطر که او مرتب از چارلستون هیوز’ بدن-نوع اما Folarin Orimolade شده است یک پسر ما شده است نگه داشتن چشم در زمان او وارد کلگری در سال 2018 است. او ممکن است یک سال در فصل گذشته اما یک مصدومیت زانو او را دزدیدند از این فرصت است. کاملا سالم Orimolade می تواند یک نیروی واقعی برای تمبر در پایان دفاعی فصل آینده است.
   37. ویلیامز Langlais مصاحبه: راستش او ممکن است جالب ترین مرد زنده است. شما هرگز می دانم آنچه که او است رفتن به می گویند. بازیکن خوب بیش از حد.
   38. بچه: تمبر برداشت اسحاق Adeyemi-Berglund سوم به طور کلی در این سال CFL پیش نویس است. پایان دفاعی نیست کوتاه در مورد اعتماد به نفس و به نظر می رسد مثل او نمی توانید صبر کنید برای شروع.
   39. پاپ کورن در pressbox: آیا من نیاز به می گویند ؟ این بهترین چیز است.
   40. ویژه: اگر ما صادق بودن تمبر نیست بزرگ در تیم های ویژه پوشش در سال گذشته است. علاوه بر این از یک پسر مثل کانر McGough به تنهایی باید کمک کند اما اگر شما می دانید علامت Kilam شما می دانم که او را برای رفتن به تیم های ویژه گروه آماده برای سال 2020 است.
   41. جایزه: گمانه زنی در مورد Singleton: این است که در کلگری و گمانه زنی در مورد اینکه آیا Hufnagel اتاق در کلاه به دوباره ثبت نام سینگلتون اگر او قطع می شود از عقاب است فقط آنچه تمبر طرفداران انجام دهد. نه مثل خارج از فصل کاهش پیدا کرده است و کسانی که مکالمات پایین عادلانه بود.

  [email protected]

  www.twitter.com/DannyAustin_9

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>