دلیجان کشور جشنواره موسیقی لغو شد برای سال 2020 با توجه به coronavirus نگرانی

Riverside County, مقامات اعلام کرد که 14 سالانه دلیجان کشور جشنواره موسیقی شده است رسما لغو شده است برای این سال با توجه به ادامه رمان coronavirus نگرانی. دوقلو تعطیلات آخر هفته از خواهر رویداد Coachella Valley فستیوال موسیقی و هنر نیز لغو شده توسط شهرستان و بالا سلامت رسمی.

سه روز موسیقی کشور جشنواره در اصل برنامه ریزی شده را 24-26 آوریل در امپراتوری باشگاه چوگان در Indio زیر back-to-back تعطیلات آخر هفته از Coachella, مارس 10-12 و 17-19. هر جشنواره تساوی عظیم جمعیت به Coachella Valley با Coachella در آوردن تا به 125,000 طرفداران هر آخر هفته و دلیجان میزبانی به 85,000.

در اوایل ماه مارس هر دو Coachella و دلیجان شد و تا مهرماه به تعویق افتاد با توجه به گسترش COVID-19. Coachella برنامه ریزی شده برای اکتبر. و 9-11 16-18 در حالی که دلیجان منتقل شد Oct. 23-25.

“من نگران هستم به عنوان نشانه رشد است که COVID-19 می تواند بدتر در پاییز” Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر گفت: از طریق آزادی مطبوعات. “علاوه بر این حوادث مانند Coachella و دلیجان می گیرند تحت فرماندار Newsom مرحله 4 که وی پیشتر اعلام کرد که نیاز به درمان یا واکسن را وارد کنید. با توجه به پیش بینی شرایط و پتانسیل من نمی تواند راحت در حال حرکت رو به جلو است.”

جشنواره پروموتر Goldenvoice هنوز رتبهدهی نشده است ارسال شده در مورد لغو آن در رسانه های اجتماعی و اطلاعات نشده است به اشتراک گذاشته شده بر روی بلیط بازپرداخت و موکول خرما.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.

2020 صف شامل hitter وظیفه سنگین headliners Thomas Rhett, کری آندروود و اریک کلیسا به عنوان به خوبی به عنوان کشور آیکون مانند Alan Jackson, Pam Tillis, تانیا تاکر, Billy Ray Cyrus, مارتی استوارت و نیل McCoy.

دلیجان را 2020 صف همچنین نمایش برخی از داغترین هنرمندان جدید به آمار رادیویی کشور در سال گذشته از جمله Mitchell Tenpenny مورگان والن اینگرید Andress Gabby بارت و Caylee Hammack. به عنوان همیشه وجود دارد همچنین یک چند کلمات هنرمندان در مخلوط و در این سال که شامل کانادا خواننده و ترانه سرا Bryan Adams راک ZZ Top حاشیه-پوشیدن Lone Ranger الیور پک و مجموعه ای کامل از بازگشت از Lil Nas X.

EDM هنرمند دیپلو نیز دعوت شده به میزبان رسمی دلیجان پس از حزب در پالومینو در روز پایانی این جشنواره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de