سلاح سرد تیراندازی در ساحل طولانی ترک 4 مجروح

یک سلاح سرد و جداگانه تیراندازی در ساحل طولانی در شنبه شب و به صبح روز یکشنبه در سمت چپ چهار نفر زخمی شده اند و محققان به دنبال آن بودند کسانی که مسئول خشونت است.

هیچ کس شناخته شده بود به مجروح در سه تیراندازی در طول همان دوره است.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر اتفاقاتی که گشوده شد حوادث جدا و یا اگر هر یک ممکن است به یکدیگر مرتبط ساحل طولانی پلیس سخنگوی وزارت جنیفر ده Prez گفت. هیچ دستگیری تا به حال اعلام شده است و شرح مفصلی از هر یک ممکن است مظنون در دسترس نیست که از یکشنبه شب.

“کارآگاهان همچنان به جمع آوری و تجزیه و تحلیل حقایق و شواهد از هر حادثه” د Prez گفت.

افسران اعزام شدند و در حدود 9 بعد از ظهر شنبه به گزارش از سلاح سرد در 1100 بلوک شرق 2nd Street. وجود آنها در بر داشت یک مرد که چاقو در نیم تنه بالایی خود را پس از درگیری با یک مرد دیگر. قربانی در نظر گرفته شد و به بیمارستان منتقل شد و او به عنوان پایدار توسط پلیس.

مظنون به فرار از منطقه و افسران بود نه واقع او را به عنوان از یکشنبه, مقامات گفت. او و مشکوک می دانستند هر یک از دیگر, اما آن را بلافاصله روشن نیست آنچه که تا به حال انگیزه این حمله است.

که با سلاح سرد صورت گرفت و در حدود همان زمان تیراندازی رخ داد یک مرد بود که راه رفتن در امتداد پیاده رو نزدیک 10 خیابان و دیزی خیابان, پلیس گفت:. قربانی در این حمله دچار زخم نیم تنه بالایی گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او همچنین گزارش می شود پایدار است.

پلیس احضار شدند به صحنه دیگر تیراندازی فقط 45 دقیقه بعد در نزدیکی Gundry خیابان و خیابان 17. مهمات روده بدست آمده از این منطقه اما هیچ قربانیان قرار گرفتند وقتی ماموران وارد شدند.

یک سوم تیراندازی صورت گرفت در 1400 بلوک از خیابان یاسمن در حدود 10:40 p. m. و در سمت چپ یک فرد زخمی را بالا تنه, پلیس گفت:. این مرد زخمی شد و با عجله به درمان های پزشکی و پایدار بود در روز یکشنبه. باند کارآگاه شده بود به دنبال این حادثه.

بعد در 12:15 a. m. روز شنبه یک مرد نشستن در وسیله نقلیه خود را پارک شده در نزدیکی 15th خیابان و خیابان شاه بلوط نزدیک شد و توسط دو مرد که شروع تیراندازی, پلیس گفت:. وسیله نقلیه خود را مورد اصابت گلوله اما قربانی شد uninjured پس از مظنون به فرار از منطقه ،

افسران در پاسخ به یک پنجم گزارش عکس اخراج پنج دقیقه بعد در نزدیکی خیابان 4 و گردو خیابان. هیچ قربانیان پیدا شد اما روده اعتصاب علائم و شواهد از یک تیراندازی قرار گرفته بودند در نزدیکی 300 جلوگیری از گردو خیابان مقامات گفت:

پس از حدود هشت ساعت مهلت مقامات اطلاع داده شد از یک ششم تیراندازی در 1400 بلوک از خیابان سرو در 9:15 صبح به پلیس گفت:. یک مظنون با نزدیک شدن به یک مرد که ایستاده بود در خارج از وسیله نقلیه خود را و او را به ضرب گلوله در قسمت بالای تنه.

ساحل طولانی آتش نشانی و امدادگران منتقل مرد زخمی به بیمارستان منتقل شد و او ذکر شده به عنوان با ثبات یکشنبه. پلیس و باند کارآگاهان تحقیق در مورد تیراندازی.

مقامات خواسته هر کسی با اطلاعات در مورد هر یک از این حوادث برای تماس با ساحل طولانی با اداره پلیس را با جزئیات در 562-570-7370.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>