کلیسای سنت استفان در وینوسکی به آینده از اموال مشخص نیست

سنت استفان کلیسای کاتولیک در وینوسکی تاسیس 150 سال پیش را رسما در ژوئیه 1.

نامه ای فرستاده شد به محله های کشیش نشین در اولین آخر هفته ماه ژوئن گفت: پدر استفان Hornat فعلی کشیش از کلیسای سنت استفان اطلاع آنها که کلیسا را نگه دارید نهایی آن جرم در ژوئن 28.

Hornat گفت که شورای محله شده بود مطلع کاتولیک اسقف نشین از برلینگتون که هیچ کشیش می توان در آینده است.

“این یک تعطیل رسمی” Hornat گفت. کلیسا به طور موقت در دسترس برای مجالس ترحیم. هیچ فعلی برنامه ای برای این ساختمان اعلام شده است اگر چه Hornat انتظار کلیسا خواهد بود “برای فروش” مگر اسقف نشین می توانید آمد تا با یکی دیگر از استفاده از آن.

سنت استفان محله تاسیس شد و در سال 1870 و یک کلیسا ساخته شده بود در یک قطعه زمین در بارلو سنت بین 1871-72 با توجه به کتاب “تصاویر آمریکا: وینوسکی” توسط Al ورزش ها و آناستازیا پرات با وینوسکی تاریخی جامعه است. ساختمان فعلی با آن سنگ مرمر سفید بیرونی ساخته شد و در سال 1928.

Hornat گفت که برخی از اعضای جماعت در حال حاضر برنامه ای برای حضور در این نزدیکی هست کلیساها مانند کلیسای سنت فرانسیس خاویر در وینوسکی و سنت لارنس و خانواده مقدس در اسکس جانکشن.

بیشتر وینوسکی اخبار: بازسازی مایرز یادبود استخر باز خواهد شد برای سال 2020 تابستان با توجه به COVID-19

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>