سنت مایکل دو و میدانی متوقف به عنوان شمالشرق-10 کنفرانس تعلیق بازی را از طریق Dec. 31

پاییز و زمستان تیم های ورزشی در سنت مایکل کالج شد و در روز شنبه پس از شمالشرق-10 کنفرانس شورای اسلامی از رئیس جمهور رای دادند به اتفاق آرا به حالت تعلیق در تمام رقابت های لیگ و قهرمانی را از طریق پایان سال در پاسخ به COVID-19 pandemic انتشار اخبار گفت.

این کنفرانس امیدوار به تغییر سقوط ورزش به بهار 2021 ترم. آن را نیز تلاش برای “فراهم منظم-برنامه فصل و/یا کنفرانس قهرمانی تجربه” برای زمستان ورزشکاران در طول بهار 2021 اگر آن را امن برای بازگشت به بازی.

“NE-10 نظر سلامت و ایمنی آن دانشجو-ورزشکاران و مربیان و مدیران و کارکنان و گسترده تر پردیس جوامع به اهمیت” این کنفرانس در بیانیه ای گفت:. “با وجود هر نهاد برنامه ریزی در طول چند ماه گذشته و در راستای تلاش جمعی برای ایجاد یک مسیر رو به جلو روشن شده است که ما قادر به انجام خارج از رقابت در این زمان در یک شیوه ای است که سازگار با اولویت بندی دانشگاه های ما” جمعی خوب بودن.

سنت مایکل واقع در Colchester, سوم, محلی, ورمونت, کالج به آن فصل آینده کنار گذاشته اخیرا با توجه به خطرات بهداشتی و ترس از گسترش coronavirus. نورویچ چهارشنبه اعلام کرد این شرکت خواهد شد در سقوط دو و میدانی و Middlebury دیدم آن کنفرانس NESCAC لغو رقابت های ورزشی برای سقوط.

NE-10 نیز گفت: شیوه های آموزشی و دیگر فعالیت های تیم در طول سقوط مشخص خواهد شد هر یک از اعضای نهاد. کمک موافقتنامه برای 2020-21 سال تحصیلی خواهد بود افتخار هر مدرسه در این کنفرانس گفت.

“ما این تصمیم را به آرامی و درک تاثیر آن. دانشگاه ما جوامع را انجام خواهد داد همه چیز را ما می توانیم برای حمایت از رفاه ما دانشجو-ورزشکاران این سقوط همانطور که ما حرکت این زمان نامشخص با هم” در این کنفرانس گفت.

در SMC بنفش شوالیه تیم های آسیب دیده شامل مردان و زنان متقابل کشور در حال اجرا مردان و زنان, فوتبال, هاکی روی چمن مردان گلف مردان و زنان تنیس مردان و زنان شنا و غواصی, مردان و زنان, هاکی مردان و زنان, بسکتبال, والیبال زنان, و مردان و زنان آلپاین و اسکی نوردیک.

در نامه ای به دانشجو-ورزشکاران پنجشنبه SMC مدیر ورزشی کریس کنی گفت: این تصمیم توسط کنفرانس و 14 آن اعضای نرسیده بود به راحتی.

“این چنین یک زمان دشوار مانند شما ما فوق العاده نا امید چالش های این بی سابقه ای وجود دارد. ما احساس درد است که به شما احساس و دانستن وجود دارد صدها نفر از موسسات دیگر در سراسر این کشور رو به همان سرنوشت دچار نمی شود آن را ساده تر” Kenny نوشت. “اما آن را هرگز مهم تر بوده است برای ما به پیمان به این مبارزه; به نظم و انضباط و فداکارانه تمرکز به رعایت مراحل اثبات شده است که فروکش کردن ویروس.”

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de