سنت مری کارکنان مرکز پزشکی در ساحل طولانی شکایت اداره بیمارستان

بیش از یک سال تنش بین پزشکان و مدیران در ساحل سنت مری مرکز پزشکی به سر آمد و این هفته به عنوان کادر پزشکی واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر بیمارستان و آن اپراتور و عزت و سلامت.

شکایت واصل شنبه, ژوئن 16, لیست بیش از نیمی از اقدامات دولت در سنت مری و کرامت سلامت گرفته اند از اواخر 2018 — زمانی که دادستان کل کالیفرنیا خاویر بکررا تصویب ادغام بین کرامت و سلامت کاتولیک طرح سلامت — که کادر پزشکی می گوید: نقض متعدد قوانین در نظر گرفته شده برای محافظت از کیفیت مراقبت از بیمار است. کرامت سلامت در چهار شنبه, ژوئن 17, آن را تکذیب کرد چیزی اشتباه است.

مطبوعات تلگراف گزارش داد در بسیاری از این اقدامات به عنوان آنها گشوده و از جمله دولت تصمیم گیری برای پایان دادن به قرارداد با بیهوشی رادیولوژیست و اخیرا پزشکان اورژانس در برابر کارکنان پزشکی را بخواهد.

پزشکان گفته اند که آنها در نظر گرفتن حرکت به تمدید زمان قرارداد با اورژانس بیمارستان ارائه دهنده خدمات است که به پایان می رسد ژوئیه 1 به خصوص فاحش داده coronavirus همه گیر نیست و نشان می دهد هیچ نشانه ای از اجازه.

کارولین کالدول بیمارستان مدیر عامل شرکت گفت: زمانی که اعلام شده که این تصمیم را نمی خواهد تاثیر مراقبت از بیمار است.

“ما ER است عالی ارائه مراقبت های پزشکی به ساحل, جامعه,” او نوشت در مارس یادداشتی به کارکنان “و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار که در حال آماده شدن برای 1 جولای گذار.”

طرح دعوی در دادگاه اگر چه معتقد است که سنت مری مرکز پزشکی و عزت و سلامت را نقض کرده اند بخش هایی از کالیفرنیا کسب و کار و مشاغل, کد بهداشتی و ایمنی کد و کد از مقررات است که به, بیمارستان, پزشکی, کارکنان, حقوق خاص — از جمله توانایی برای ارائه ورودی به پتانسیل فسخ قرارداد ارائه دهنده خدمات — برای اطمینان از کیفیت مراقبت از بیمار است.

“SMMC معتقد است که این ادعای بدون شایستگی” کالدول گفت: در روز شنبه در بیانیه ای.

دو پزشک در سنت مری, دکتر. Mauricio هیلبرن و داگلاس مک فارلند, ارسال اعلامیه در حمایت از طرح دعوی در دادگاه.

مکفارلاند شد رئیس کارکنان بیمارستان پزشکی کمیته اجرایی — یک گروه از پزشکان منتخب توسط همسالان خود را به نمایندگی از آنها در بحث و گفتگو با مديريت بيمارستان — از طریق بسیاری از قرارداد گردش و هیلبرن در حال حاضر این کمیته معاون رئیس ستاد. مکفارلاند کاهش یافته است به نظر برای این مطلب با استناد به نیاز به مشورت با کادر پزشکی وکلای.

اما هیلبرن گفت: در چهارشنبه مصاحبه تلفنی که با پایان قرارداد با بیمارستان دیرین ارائه دهندگان خدمات که ارائه مراقبت در مرکز پزشکی سنت ماری در دهه های دولت خود را نشان داده است بی توجهی به جامعه است.

“عزت بدیهی است که نمی مراقبت در مورد لانگ بیچ,” او گفت:. “آنها نمی در مورد مراقبت از بیماران ما. ما بی معنی به آنها را.”

ارائه دهندگان خدمات اشخاص که استخدام پزشکان که کار در بیمارستان. دولت قانون ممنوع بیمارستان به طور مستقیم از استخدام پزشکان به عنوان یک راه برای اطمینان حاصل شود پزشکان — وظیفه با اولویت مراقبت از بیمار بالاتر از همه چیز — باقی می ماند می تواند مستقل از مالی و ملاحظات دیگر از مدیران بیمارستان.

با پایان این قرارداد کارکنان پزشکی معتقد است, سنت مری به طور موثر گذاشته پزشکان با دهه از تعهد و تجربه در لانگ بیچ. و در انجام این کار هیلبرن گفت: آنها باید کاهش کیفیت مراقبت از بیمار در بیمارستان.

کالدول در ضمن بارها و بارها گفت: تغییرات در ارائه دهندگان خدمات برای بیمارستان ندارد و نمی خواهد تحت تاثیر قرار سطح مراقبت.

در سراسر اختلاف و کادر پزشکی گفته است که هر گونه تغییر در قرارداد خواهد بود انگیزه تلافی. در فوریه 2019 زمانی که پزشکان گرفتار باد از برنامه به پایان رادیولوژی و بیهوشی بخش اعضای کادر پزشکی گفت: آنها معتقد بودند این سازمان ها خواهد بود هدف قرار دادند چرا که آنها به خانه پزشکان بودند که علنا به انتقاد از شأن و سلامت.

کالدول برای بخش او را رد کرده است که اتهام.

“مطمئن باشید” او نوشت: در Feburary 2019 یادداشت “که در اقدامی تلافی جویانه بوده است نه عامل و نه خواهد بود و در این فرایند بررسی.”

اما طرح دعوی در دادگاه می گوید که سنت مری مرکز پزشکی و کرامت سلامت انجام داده اند بیشتر به نقض قانون به سادگی از پایان قرارداد بدون پزشکان ورودی.

همچنین استدلال می کند که مدیران بیمارستان ها تلاش کرده اند به دور تراشه در کادر پزشکی استقلال با تغییر راه تصمیم گیری ساخته شده بودند از جمله با ایجاد حداقل دو پانل با دست-انتخاب اعضای, به جای دیرینه گروه که تا به حال قدرت برای تایید یا رد تغییرات به کادر پزشکی این آیین نامه در میان دیگر وظایف.

و تصمیم به پایان قرارداد نیز نهفته پزشکان حق حکومت خود به طرح دعوی در دادگاه می گوید. سه نفر از پنج نفر از اعضای پزشکی کمیته اجرایی کار را برای زمان های اضطراری ارائه دهنده خدمات.

“شروع ژوئیه 1” هیلبرن گفت: “60 درصد از ما انتخاب رهبری خواهد رفت.”

در حالی که برخی از زمان پزشکان اورژانس باید حفظ شده است توسط ارائه دهنده هیلبرن گفت: آن دسته از پزشکان بودند “با دقت انتخاب شده است.”

“هیچ یک از افرادی که انتخاب شدند,” او گفت: “در حال مقامات منتخب.”

کارکنان پزشکی شکایت می پرسد قاضی برای صدور حکم نیاز به بیمارستان برای نگه داشتن زمان خدمات اورژانس در هیئت مدیره و به رعایت پزشکی کارکنان آیین نامه در میان دیگر درخواست.

کالدول در عین حال گفت: این بیمارستان به طور کامل در آن حقوق به تمدید خدمات اورژانس قرارداد.

“پس از یک فرایند طولانی جدید, ER گروه در آورده بود,” او گفت:. “این مهم است که توجه داشته باشید که اکثر زمان ER پزشکان استخدام شده اند توسط این گروه جدید.

“لطفا می دانم که SMMC خدمات اورژانس را ادامه خواهد داد به ارائه” کالدول افزود: “بدون وقفه.”

این اعتبار به پزشکان که باقی می ماند در بیمارستان هیلبرن گفت: که شایع گردش مالی نشده منجر به هر گونه حوادث برای بیماران. اما هیلبرن گفت: او نگران است که اگر دولت همچنان در مسیر این جدولها تا کنون بدترین حالت می تواند در عین حال آمده است.

“ما موفق به مقابله و که احتمالا خود استدلال — ‘ما در حال انجام خوب,” او گفت: “اما ما واقعا خوب انجام و آن را هنوز هم نمی توجیه اعمال خود است.”

با استناد به چند منابع پزشکی کارکنان در مقایسه با مراقبت های بهداشتی غول هیلبرن گفت: “مطمئن نیستم چقدر از تاثیر این دعوی را داشته باشد.

اما هیلبرن گفت او و دیگر پزشکان احساس موظف به تلاش برای محافظت از سطح مراقبت سنت مری را فراهم می کند.

“ما فقط تلاش برای نگه داشتن دولت از decimating ما,” او گفت:. “و کسانی از ما که شده است در اینجا برای همیشه لطفا برای در حال رفتن به اجازه دهید که اتفاق می افتد بدون مبارزه.”

دولت به نظر می رسد نیز مایل به مبارزه هستند.

“SMMC,” کالدول گفت: “خواهد بود و به شدت به دفاع از اتهامات.”

محاکمه-تنظیم کنفرانس برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 25.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im