St. Johnsbury, به نظر می رسد به جلو پس از شوک اولیه بیش از COVID-19 خروش سایت برای زندانیان

St. Johnsbury, شهر, مدیر چاد وایتهد پیدا کردن از یک Facebook پست توسط یک روزنامه محلی که 27 زندانیان که تست مثبت برای کروناویروس جدید محدود شد به یک زندان در شهر خود می باشد.

وایت هد گفت: این آمد و به عنوان یک شوک به او داده شده بود تا سران تماس فقط بیش از یک هفته قبل که غرب تادیبی پیچیده خواهد به احتمال زیاد به عنوان یک “موج” مرکز اگر وزارت اصلاحات بیش از آن 10-ظرفیت تخت برای COVID-19 بيمار. او تا به حال چیزی شنیده پس از آن.

اخبار به اشتراک گذاشته شده در Facebook با ارسال یک موج شوک از طریق وایتهد جامعه و او را وادار به نوشتن نامه ای به رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات.

“برای افزایش Caledonia County را آلوده جمعیت بیش از شب با ضریب 4 است که بی پروا و خطرناک است,” او نوشت.

COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019. ورمونت شروع به دیدن موارد مثبت در اوایل ماه مارس و کشف شیوع در شمال غربی دولت Correctional Facility در سنت آلبنز شهر در این ماه.

آژانس خدمات انسانی وزیر مایک اسمیت گفته است که شاید ارتباطی در ابتدا می توانست بهتر است. و به تازگی آن بهبود یافته است وایتهد در روز جمعه گفت.

در حدود یک هفته پس از زندانیان منتقل شده به St. Johnsbury, وزارت اصلاحات ارائه شده حداقل روزانه به روز رسانی به هر دو وایتهد و در نزدیکی بیمارستان شمال شرقی ورمونت بیمارستان در منطقه است.

“اما آن نوع از احساس ما تا به حال به زور که” وایتهد گفت.

Coronavirus: Vermont راه اندازی COVID-19 داده های ردیاب برای زندانیان, زندان, کارکنان

اولین ورمونت اهل بیت تست مثبت برای coronavirus در Swanton, زندان

32 ورمونت زندانیان تست مثبت برای coronavirus زندانها در اصلاح مستند

یک ‘آزادسازی زمین’ به صورت ورمونت

Rep. Scott Beck, R-St. Johnsbury, نوشت, نظر, قطعه ای است که به نظر می رسد در کالدونیای رکورد انتقاد از راه این طرح ابلاغ و نورد.

“بسیاری در این منطقه احساس می کنید که St. Johnsbury و بیشتر شمال پادشاهی هستند آزادسازی زمین برای مرفه تر و پر جمعیت مناطق, ورمونت” بک نوشت. “حوادث مانند این تنها خدمت به ریختن بنزین روی آن به آتش کشیدند.”

شهروندان ابراز نگرانی به Whitehead از جمله این که آنها نگران بودند که این شهر ساکنان خواهد بود بیشتر در خطر ابتلا COVID-19. وایت هد گفت: فرماندار که شهر خود را “عمیقا نگران آن است که تمام برنامه ریزی که ما را در محل قرار داده برای مراقبت از جامعه ما فقط بازگشت” با توجه به نامه خود را.

اسمیت گفت: در اوایل هفته گذشته در حالی که او نمی تواند تضمین کند که COVID-19 خواهد نه به جامعه. اما در همین راستا گفت: بیمارستان ها نمی تواند تضمین نماید که COVID-19 نمی خواهد به جامعه توسط کارگران بیمارستان.

“من نمی توانم به شما اطمینان, اما من می توانم به شما بگویم که ما قرار داده اند اقدامات به جای به عنوان بسیاری به عنوان تضمین ما می توانیم” اسمیت گفت. او گفت: این شامل یک زدايي چادر, آموزش برای افراد مشغول به کار در تاسیسات اطراف پوشیدن و doffing تجهیزات حفاظت شخصی و محل آنها را به ماندن اگر آنها احساس آنها در برخواهد داشت خطر آلوده کردن دیگران است.

علائم COVID-19 می تواند شامل تب ، سرفه و تنفس مشکل است. اکثر توسعه فقط علائم خفیف. اما برخی از افراد معمولا کسانی که با دیگر عوارض پزشکی و توسعه علائم شدید از جمله پنومونی است که می تواند کشنده باشد.

‘اگر من می تواند به اجتناب از آن من می خواهم که’: Vermont اهل بیت در زندگی در COVID-19 انزوا

بیمارستان: ‘شما می تواند ناراحتی بیش از حد’

تعداد COVID-19 موارد در Caledonia County مانده است نسبتا کم در طول بیماری همه گیر. یکشنبه, شده اند وجود دارد 12 موارد مثبت و صفر و میر. دکتر مایک روسه, NVRH افسر ارشد پزشکی گفت: تنها دو مورد در آمد از طریق بیمارستان و آنها نمی شدید.

هنوز بیمارستان ظرفیت است که به عنوان بزرگ به عنوان مورد نیاز خواهد بود برای درمان بیش از 30 COVID-19-مثبت از زندانیان که در حال حاضر در St. Johnsbury زندان است. روسه گفت: بیمارستان نیست دست آوردن جزئیات زیادی در این طرح تا بعد از این زندانیان را در راه خود را.

“این بزرگترین غلظت از COVID مثبت بیماران در ایالت ورمونت” روسه گفت. “اگر کسی به شما می گوید در روز جمعه که همه آنها از آمدن به اینجا به شمال شرق انگلستان که در آن ما باید یک شهر از 7000 نفر و 25 تخت بحرانی دسترسی به بیمارستان شما ناراحت می شود بیش از حد.”

روسه گفت: بهتر ارتباطی به احتمال زیاد می تواند allayed کسانی که نگرانی. اما او نیز احساس می کند برای اصلاحات مقامات بودند که در یک سرعت در حال حرکت قاب زمان برای مراقبت از جمعیت بود که یک “بمب ساعتی” برای COVID-19 گسترش یافته است.

بسیاری از نگرانی ها مورد توجه قرار گیرد اما برخی باقی می ماند

از طریق افزایش ارتباطات میان اصلاحات شهر و مقامات بیمارستان این شهر است که با دریافت این زندانیان است احساس بیشتر در سهولت. این اتحاد چپ روسه و وایتهد احساس با احتیاط خوش بینانه است.

“من فکر می کنم اکثر مردم می دانند که ما نیاز به قرار دادن منابع و زمان به حرکت رو به جلو و رو به آنچه حق است در مقابل ما به جای اینکه به دنبال بازگشت و ناراحت شدن در مورد همه چیز” وایتهد گفت. “وجود خواهد داشت یک بار که برای بعد.”

اصلاحات بخش خود را در خانه و کادر پزشکی برای مراقبت از زندانیان در St. Johnsbury, تسهیلات. هیچ محدودیت مورد نیاز برای انتقال به بیمارستان به جمعه.

بیمارستان مشغول به کار با گروه به آمده تا با یک طرح برای زمانی که یک زندانی ممکن است نیاز به دریافت سطح بالاتری از مراقبت روسه گفت. NVRH را قبول زندانیان در ابتدا برای ایجاد ثبات در آنها. اگر اهل بیت نیاز به بستری به عنوان یک بیمار در بیمارستان را, تماس با دانشگاه ورمونت مرکز پزشکی برای پذیرش. اگر زندانی در شرایط بحرانی او باقی خواهد ماند در St. Johnsbury, بیمارستان روسه گفت.

این St. Johnsbury, تسهیلات است که کارکنان برای مراقبت تا 56 یا 57 زندانیان. VTDigger.org گزارش داد که اداره دیگر افزایش ظرفیت و همچنین به برنامه ریزی برای بدترین سناریو. روسه گفت: این بیمارستان گفته شده است که جمعیت COVID-19-مثبت زندانیان در St. Johnsbury می تواند به پایین در هفته آینده.

“اما چیزی که در مورد یک سیستم است که آن را می تواند اجرا از طریق زندان و نه به سرعت و شما می توانید برخی به شدت بیمار زندانیان” روسه گفت. “من فکر نمی کنم ما باید هر دلیل به این باور در حال حاضر که دلیلی برای نگرانی است.”

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>