صنوبر مراتع لغو گل سرسبد ‘کارشناسی ارشد’ مسابقات

صنوبر مراتع ساخته شده است دشوار است تصمیم به لغو آن گل سرسبد رویداد show-jumping فصل است.

در ‘کارشناسی ارشد’ است که میله میله برای سپتامبر. 9-13 نمی برگزار می شود در سال 2020 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این تصمیم ساخته شده است با قلب سنگین و حاد آگاهی از این مهم اثرات موج دار شدن” گفت: یک بیانیه منتشر شده صبح روز سه شنبه توسط جهان مشهور-نمایش-پرش تسهیلات.

“صنوبر مراتع از طریق آن بینش اخیر شخص ثالث اقتصادی تاثیر مطالعات به طور کامل درک می کند که با لغو آن پنج صنوبر مراتع show-jumping مسابقات وجود دارد گسترده است تاثیر اقتصادی. این درست است به خصوص آن را به عنوان مربوط به 560 شغل تمام وقت به 45 میلیون دلار در دستمزد و نزدیک به 90 میلیون دلار در گردشگری مرتبط با فعالیت های اقتصادی هستند که نسبت به صنوبر مراتع بین المللی نشان می دهد پریدن فصل است.

در اوایل این بهار دوباره به دلیل بهداشت جهانی بحران — صنوبر مراتع لغو تمام آن تابستان سری که شامل ‘ملی’ و ‘آمریکای شمالی’.

حدود 500000 طرفداران راه خود را به تابستان سری و کارشناسی ارشد در هر سال.

“ما گل سرسبد کارشناسی ارشد مسابقات برنامه ریزی شده بود به یک ‘بهترین’ نسخه در سال 2020” بیانیه ای گفت:. “برجسته شد که شامل بهترین اسب ها و سواران رقابت در بزرگترین مسابقات در نمایش-پرش فوق العاده, خرید, نمایشگاه و برنامه های سرگرمی. این شامل RCMP موسیقی سوار, آتش, جا, جهان آهنگر قهرمانی روز جمعه ‘شب از اسب’, نظامی, رنگ و فوق العاده صدای Tenors فقط به لمس سطح.”

اما طرفداران لازم نیست به از دست صنوبر مراتع به طور کامل.

این تسهیلات فقط در جنوب غربی کلگری است که مارک آن 45th anniversary با مجموعه ای از داستان های بسیاری از خود را در رسانه های اجتماعی و سیستم عامل. TELUS نام کره اسب خود ادامه خواهد داد و عملا و صنوبر مراتع تیم در حال کار بر روی یک مجازی صنوبر مراتع ‘کارشناسی ارشد’ در سایت و از طریق رسانه های اجتماعی.

“در طول این زمان زیادی سلامت و چالش های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر همه ما در تلاش برای باقی می ماند, مثبت, درگیر می شود و اعضای مولد جامعه ما” در این بیانیه اضافه شده است. “صنوبر مراتع همواره محل ورود مراقبت و ایمنی. در این دوران عدم اطمینان جهانی سلامت و رفاه ما حامیان و کارکنان خود را (که بسیاری از آنها با ما بوده است برای کل تاریخ ما) ما رقبای مقامات, داوطلبان, طرفداران و رسانه ها صنوبر مراتع کارکنان و جامعه بزرگ همچنان اولویت ما است.

“این یک روز زیبا در اینجا در صنوبر مراتع. این آرامش است که از آن خواهد شد دوباره فردا روز بعد و هر زمان که ما می توانیم همه بازگشت. اما تا اطلاع ثانوی صنوبر مراتع زمینه بسته باقی خواهد ماند،”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>