ورزشی هستند! S. D. ایرلند بهترینها اسکس در اولین ورمونت تابستان لیگ بیس بال

HINESBURG – داشتن توپ در هدف قرار دادن یک دستکش. پینگ خفاش مستقیما ملاقات با یک توپ. ستاره شرق پچ پچ تنظیم گاه به گاه و در عین حال خوشگذران و خوی زمین باز یافته به زمین باز یافته.

“این موسیقی به گوش من — چیزی که من دوست دارم بیشتر” S. D. ایرلند وایات کامرون گفت. “وقتی که من بیدار شد صبح آن روز بازی و آن را فقط مانند آن هرگز به سمت چپ.”

به خواب زمستانی ورزش در ورمونت در نهایت به پایان رسید چهارشنبه.

رقابت ساخته شده رسمی خود را در بازگشت برای اولین بار از زمان COVID-19 shutdown و ورمونت تابستان لیگ بیس بال در مرکز صحنه. شش بازی شد و در دفتر ثبت دعاوی حقوقی برای اولین از یک ماه, 13-تیم مستقل لیگ که در محل قرار داده شد از لغو American Legion فصل تابستان است.

بیشتر: مستقل لیگ به جای بیس بال لژیون آمریکایی در ورمونت در تابستان امسال

بیشتر: ورمونت تابستان بیس بال لیگ آغاز می شود ژوئیه 1. در اینجا باز کردن برنامه هفته.

“من فکر می کنم بسیاری از ما شک ما همیشه می خواهم به این نکته به خصوص راه رفتن چیزهایی در اطراف بقیه کشور اخیرا” S. D. مدیر تیم Albertson گفت. “این زمان هیجان انگیز برای همه. آن را بزرگ برای دیدن بچه ها انجام آنچه آنها دوست دارند را انجام دهد.”

هفته گذشته وزارت امور خارجه به مسکو اجازه می دهد تا پایین-تماس ورزشی برای شروع رقابت در داخل ورمونت مرزها. سازماندهی شیوه های آغاز شده و دو هفته پیش.

در Hinesburg میزبان S. D. ایرلند در سال گذشته لژیون دولت runner-up, روکش شش اولین-زمین باز یافته اجرا می شود در یک 10-6 پیروزی بر اسکس. کامرون برنده پارچ در تسکین سوار در نیمی از کسانی که در اوایل اجرا می شود با یک پایگاه-پاکسازی دو.

“این اولین بار بود fastball من دیده ام از سال گذشته لژیون توپ در واقع” گفت: کامرون یک Salisbury ساکن که زمینهای برای کالج نیوانگلند. “توپ کریستال روشن امروز شما می توانید آن را ببینید توپ شد روشن-سفید هیچ چیز بهتر از آن است.”

اسکس را Cory Giannelli, محدود به دانشگاه کلارک در پاییز خود را به ادامه بازی بیس بال حرفه ای گفت: لحظه سخت بود به آغوش — ورزشی بودند کنار بیش از 100 روز.

“این قطعا یک تجربه جدید است. من فقط خوشحالم که ما این فرصت را به بیرون رفتن و بازی کردن با همه به دلیل آن چیزی است که واقعا با معنی برای بسیاری از ما از اینجا گفت:” Giannelli. “ما واقعا عاشق بیس بال.”

در این زمینه, زنگ و عدم هشیاری انتظار می رود شد.

S. D. ایرلند استارت طوفان Rushford, یکی از دولت های برتر دبیرستان aces به همراه داشت سه تیز بازدید با Giannelli تک لکه بینی اسکس 2-0 استفاده بعد از اولین.

در ضمن اسکس مرتکب سه خطا در نیمه اول اجازه S. D. ایرلند از بین بردن کسری بودجه قبل از دربندی کج قاب در کامرون دو به فاصله.

جلوتر 7-4 سوم, S. D. ایرلند دوم baseman تایلر Skaflestad سوار در یک جفت در حال اجرا بر روی یک. بیکر Angstman یش در یک کیسه پرواز برای S. D. ایرلند 10 اجرا در بعدی.

Sathvik Kanuparthi حال RBI دو سوم و اسکس اندود دو ناخواسته اجرا می شود در هفتم به ثمر رساند.

در حالی که 30 دقیقه باران تاخیر به روز شنبه یک حس آشنایی — آب و هوا یک عامل در ورمونت که می دانستند! — وجود دارد نیز قابل توجه تفاوت از میانگین بازی بیس بال.

بازیکنان عینک پوشش صورت در صورت لزوم و نبود همه crunched داخل ستاره شرق. به جای آنها در جلو و به سمت ستاره شرق برای جلوگیری از شکستن شش پا فیزیکی فاصله راهنمایی. هر دو داوران نیز تحت پوشش چهره خود و نه لمس هر یک از توپ بیسبال است.

اما آن را به ارزش آن است.

“این احساس شگفت انگیز فقط به عقب بر گردیم به جعبه و آمار زنده تبادل” Giannelli گفت. “این چیزی است که من هرگز انتظار می رود من می خواهم که از دست رفته تا آنجا که من. من خوشحالم که آن را به عقب.”

در اطراف لیگ جمعه

کولچستر بسیج برای 3-2 برنده بیش South Burlington. کولچستر به ثمر رساند و دو بار در فینال باز یافته برنده آن در یک زمین. مایکل منسفیلد دو بازدید و ترجمه برای کولچستر در حالی که متی Guyette ء جنوبی برلینگتون در 3–4 تلاش است.

در جای دیگر مونپلیه خالی باره 5-0; منچستر را شکست داد Bennington 7-1; دم می افتد دو برابر کردن سفید River Junction 4-2 و دریاچه های منطقه نورد بیش از Rutland 32-0.

تبدیل شدن به یک عضو از ورمونت تیم اول دانشگاه یا دانشکده خودی Facebook گروه در https://bit.ly/2MGSfvX.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>