Sportak: Iginla مرحله مارس به هاکی سالن از شهرت در سال 2000

شعله کلگری ستاره تحت سلطه لیگ با 52-هدف 96-نقطه کمپین با وجود رهبری یک باشگاه است که به پایان رسید ابدا ساخت پلی آف جام استنلی. با این حال به اعتقاد من بزرگتر گام به سوی Iginla را نامگذاری به هاکی سالن از شهرت در روز چهارشنبه گرفته شد در پاییز سال 2000.

Jarome Iginla برک آوت فصل 2001-02 است که به طور گسترده ای به عنوان نقطه عطفی در سالن از شهرت حرفه ای.

این نظریه قابل درک است.

شعله کلگری ستاره تحت سلطه لیگ با 52-هدف 96-نقطه کمپین با وجود رهبری یک باشگاه است که به پایان رسید ابدا ساخت پلی آف جام استنلی.

با این حال به اعتقاد من بزرگتر گام به سوی Iginla را نامگذاری به هاکی سالن از شهرت در روز چهارشنبه گرفته شد در پاییز سال 2000.

در آستانه فصل 2000-01 تحت رژیم جدید از مدیر کل کریگ را فشار دهید و سر مربی همین یونجه Iginla نادر بیانیه عمومی.

در حالی که ما صحبت در شعله های آتش, اتاق پانسمان, در آغاز از اردوگاه های آموزشی — سال اول من در ضرب و شتم — Iginla اعلام کرد او در تلاش برای نمره 40 گل در فصل آینده.

آن را جسورانه به ویژه از کسی که به ندرت ساخته شده اعلامیه اما صحبت با اعتماد به نفس آرام. 23 ساله که مشبک 29 گل در فصل قبل و 28 در 1998-99 بود محتوا از 30 اهداف به معنای رسیدن به سطح بعدی.

فقط به عنوان مهم بود و تحقق وجود دارد بیشتر به Iginla انگیزه از روشنایی 40 لامپ. واضح بود که قدرت به جلو می دانستند آن وقت بود او را برای تبدیل شدن به شعله های آتش’ رهبر در بیشتر راه بیش از یک.

شما می توانید ببینید در چشمان او نبود فقط در مورد آمار فردی. Iginla تا به حال به اعتقاد او می تواند دستیابی به بیشتر بود و فشار خود را به کشیدن شعله های آتش از مرگ وضعیت.

Iginla سقوط کوتاه از انتظارات به پایان رساندن فصل با 31 اهداف و 71 امتیاز در 77 بازی قبل از دست رفته نهایی دو هفته با توجه به شکسته اما مرحله راه اندازی شد.

چیزهای بزرگتر برای Iggy شد فقط در اطراف گوشه و آن هم یک لذت و افتخار را شاهد دست اول Iginla تکامل به سوپراستار هر دو خاموش و یخ.

روی یخ است که می تواند فراموش 2001-02 کمپین است که در آن Iginla 11 گل به ثمر رساند بیش از هر بازیکن دیگر در NHL هنوز رد شد هارت جایزه ؟ حتی 50 خود را شمارۀ یک بانک حافظه — یک موشک از پرتاب بیش از Jocelyn Thibault دستکش در شیکاگو است.

البته این اجرا به سال 2004 جام استنلی نهایی شایسته است از خود فصل هایلایت شده توسط خود بازی در بازی 7 پیروزی ونکوور کناکز در باز گرد و به یاد ماندنی مبارزه با Detroit Red Wings defenceman Derian هچر و رشته ای از برجسته بازی در دور نهایی برابر Tampa Bay Lightning قبل از این باشگاه به سادگی از گاز زد (اگر چه یک بررسی تصویری با تکنولوژی امروز ممکن است به معنای یک نتیجه متفاوت).

در طول سال بسیاری از اجراهای به یاد ماندنی و نقطه عطف لحظه که درمان به شاهد.

بزرگ نقاط عطف — 400 اهداف 500 اهداف و 1 ، 000 1 ، 000 امتیاز بازی بودند همه بخشی از یک سفر ارزش ضبط.

نه به فراموشی سپرده شود این است که این جفت ارز از المپیک مدال طلا که Iginla برنده در مد دراماتیک هر دو بار: به ثمر رساند و دو بار در سه نقطه بازی در سال 2002 و سپس راه اندازی سیدنی کرازبی در بازی برنده هدف طلایی در ونکوور هشت سال بعد.

پس از آن آمد در دفتر برخوردهای به خصوص همه کسانی که فراتر از این مصاحبه های بی شماری که حداقل به عنوان با ارزش است. مهربان لبخند و تواضع ساخته شده است که در کلگری و بقیه هاکی جهان — سقوط در عشق با او نبود تنها وجود دارد که دوربین های نورد شد.

Iginla یکی از آن دسته از بازیکنان که تحت درمان با هر کس در اطراف او با احترام واقعا پرسیدن چگونه اعضای رسانه ها انجام شد و حتی تعجب کنید که چگونه خانواده های خود بودند در مورد من دانستن نام از فرزندان من است.

دو داستان ایستادگی کردن برای من.

اولین harkens به بهار سال 2002. بعد از این همه ستاره بازی در لس آنجلس Iginla اولین سفر به نمایشگاه و رویداد, خانواده من به من پیوست و برای اواسط فصل تعطیلات دیزنی لند. Iginla اولین کلمات من اولین بار ما شاهد یکدیگر پس از المپیک شکسته شد, “آیا شما بچه ها از آن لذت ببرید در دیزنی لند?” در واقع کسی که در این فاصله موفق به کسب یک مدال طلا و رونق در صحنه جهانی را هم به درخواست عهد به او حس بشریت است.

دیگر سرچشمه می گیرد 2004 برگشتی در دیترویت سری. پس از بازی 2 دست دادن این برخورد که در آن او مبارزه هچر یک ضعیف بیان سوال در بخشی از مال شما واقعا تنظیم کردن یک کمی ستیز روبرو می شوند. تا آنجا که خود را جشن گرفته قراضه مثبت و معنیداری در دو بازی از این سری Iginla به حال جمع آوری نقطه. در واقع او تا به حال حتی ثبت یک شات در هدف و پرسیدم که آیا مبارزه با نشانه Iginla احساس او انجام نمی دهد به اندازه کافی. پاسخ او این بود در امتداد خطوط از “شما چه فکر می کنید؟!” نگرش. من فکر کردم آن را عادلانه پاسخ از کسی که نا امید شد به خصوص دانستن من تحویل از پرس و جو به دور از کامل است. چند دقیقه پس از scrum من احساس یک شیر آب بر روی شانه من و Iginla وجود دارد.

او گفت: “من متاسفم من خجالت شما در مقابل همه.” پس از یک مکالمه کوتاه همه صاف بود بیش از ده سال بیشتر از به طور منظم برخورد.

در حال حاضر با شماره 12 در تیر و عرصه به نام بعد از او در زادگاه خود و برای اولین بار در رای گیری انتخاب به سالن از شهرت خوبی سزاوار برای Iginla.

شهادت به بسیاری از بزرگترین گام های او در زمان برای رسیدن به مقصد توسط یک حرفه ای برجسته برای خودم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im