آموزش و پرورش ویژه در ورمونت ‘نیاز به مداخله’ فدرال می گویند

ورمونت آموزش و پرورش ویژه برنامه باید بهتر نمره دانشجو و گزارش داده با توجه به وزارت آموزش و پرورش.

دولت کاهش یافته و از “نیاز به کمک” وضعیت جدی تر “نیاز به مداخله” بر اساس داده های عملکرد از ماه جولای تا ژوئن 2018 2019. “نیاز به مداخله” است که یک مرحله بالاتر از پایین رتبه بندی است.

مشکل مناطق شامل “حمایت از دانش آموزان معلول انتقال از آموزش و پرورش متوسطه طول زمان برای حل و فصل شکایات مربوط به دانش آموزان با ناتوانی و عملکرد ملی ارزیابی برای دانش آموزان با ناتوانی” با توجه به انتشار اخبار از ورمونت سازمان آموزش و پرورش.

دولت فدرال همچنین مشکلات اقتصادی گزارش نظارت بر اتحادیه ها و مدارس و همچنین آژانس امور خارجه با توجه به انتشار اخبار.

اگر دولت حفظ این سطح برای سه یا بیشتر از سه سال متوالی ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش می تواند خودداری افراد معلول در آموزش و پرورش قانون بودجه از ورمونت مدارس.

وزیر آموزش و پرورش دن فرانسه گفت: در طول فرماندار کنفرانس خبری جولای 1 که ورمونت سازمان آموزش و پرورش بود و آگاه از مسائل بوده و انتظار افزایش وضعیت.

او گفت: این مسائل اساسا جوش پایین به داده های گزارش و محلی ولسوالی دریافت نکرده اند کافی بازخورد از سطح دولت در عملکرد خود را.

“من فکر می کنم ما باید این مسائل را به خوبی در دست, اما ما در حال مرتب کردن بر اساس از حفر راه ما از چند سال مشکل” فرانسه گفت.

در سال 2012 سازمان آموزش و پرورش با کمک هزینه فدرال آغاز شده به آدرس مسائل فنی که ساده گزارش داده. پس از سه سال پروژه به ایجاد یک متمرکز گزارش پلت فرم نبود به اتمام آژانس منتشر شد توضیح جزئیات چگونه “ویژگی های بدهی” — زیرساخت مسائل در فن آوری و مهارت پرسنل ناشی از این پروژه به شکست است.

فرانسوی گفت: این سازمان دارای یک طرح خوب به مسائل است که عبارتند از:

  • مرحله به مرحله و هدفمند مبارزه برای بهبود ورمونت آموزش و پرورش زیرساخت داده در هر دو سطح دولت و در میان مناطق و نظارت بر اتحادیه های کارگری.
  • انجام نیاز به ارزیابی و بهبود سیستم های نوشته شده برای دولت شکایت.
  • به دنبال ذینفعان ورودی و بازخورد در مورد عملکرد دولت طرح/سالانه گزارش عملکرد و اقدامات مورد نیاز توسط آموزش و پرورش ویژه پانل مشاوره.

بیشتر: “این یک وضعیت غیر ممکن است’: نیازهای ویژه خانواده مبارزات بدون خدمات در طول همه گیر

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>