SpaceX به نظر می رسد برای راه اندازی اینترنت بیشتر از ماهواره

Hawthorne-بر اساس SpaceX تلاش خواهد کرد تا روز شنبه برای راه اندازی یکی دیگر از دسته ای از ماهواره ها به مدار آن را به عنوان ادامه تلاش برای ساخت یک در سراسر جهان کم هزینه سرویس اینترنت.

این موشک فالکون 9 برنامه ریزی شده است را از کیپ کاناورال در فلوریدا در 1:18 بعد از ظهر کالیفرنیا زمان. این موشک را حمل 57 Starlink اینترنت ماهواره.

پس از راه اندازی SpaceX دوباره تلاش برای بازیابی مرحله اول موشک فالکون 9 با فرود آن بر روی بارج شناور در اقیانوس اطلس است. این شرکت در اصل کامل بهبود روند که تصور می شد در تلاش برای بریده بریده هزینه راه اندازی اجازه می دهد موشک به توان مورد استفاده مجدد قرار.

برای SpaceX راه اندازی خواهد شد 10 در تلاش خود را برای ساخت Starlink اینترنت در سراسر جهان آرایه. آرایه ای برنامه ریزی شده است برای ارائه کم هزینه دسترسی به اینترنت برای مردم در سراسر جهان به خصوص در زیر خدمت مناطق.

اگر در روز جمعه راه اندازی موفقیت آمیز است, Starlink آرایه رشد خواهد کرد نزدیک به 600 ماهواره در مدار. این معلوم نیست که دقیقا چگونه بسیاری از ماهواره ها در نهایت گنجانده شود در این صورت فلکی است. SpaceX بنیانگذار Elon Musk گفت: قبلا که این سرویس می تواند عامل شروع زمانی که آن می رسد 1,000 ماهواره و این شرکت در حال حاضر شروع به درخواست مردم به “بتا” تست سرویس. اما بیشتر از ماهواره است که در حال اعزام به این معنی جامع تر پوشش اینترنت.

در علاوه بر این به 57 Starlink ماهواره از موشک SpaceX در روز جمعه نیز توان حمل یک جفت ماهواره برای پروازهای فضایی صنایع به نمایندگی از زمین-مشاهده شرکت BlackSky.

BlackSky است که در روند ساخت آن آرایه های ماهواره ای با چهار در حال حاضر در مدار. روز جمعه راه اندازی خواهد افزایش آرایه به شش و شرکت اولیه هدف از راه اندازی 16 توسط در اوایل سال آینده. این آرایه می تواند در نهایت به عنوان بسیاری از 60 ماهواره اما زمان در آن انبساط نشده است تعیین می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de