غرب در حال حاضر با JetBlue برای بسیاری از شکافها در فرودگاه لانگ بیچ; دلتا هاوایی گسترش

JetBlue و تسلیم شده است و حتی بیشتر از آن پرواز شکافها در لانگ بیچ فرودگاه و خطوط هوایی Delta Air Lines و خطوط هوایی هاوایی باید همه از آن بهره مند تصمیم گیری است.

JetBlue که به لحاظ تاریخی برگزار می شود بیشتر پرواز شکافها در فرودگاه از هر گونه هواپیمایی به هفت پرواز شکافها در ماه ژانویه است. جنوب غربی و دلتا باید هر یک از دریافت سه نفر از کسانی که پرواز شکافها و خطوط هوایی هاوایی اهدا شد یکی از آنها با توجه به یادداشتی که در فرودگاه لانگ بیچ مدیر سینتیا Guidry فرستاده شده در هفته گذشته به شهرستان مدیر تام مودیکا.

هیچ یک از شرکت های هواپیمایی درگیر بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد چگونه اخبار را تحت تاثیر خود راه ها و برنامه ها در فرودگاه لانگ بیچ.

با توجه به Guidry را یادداشت باد از جنوب غرب به نظر می رسد که قصد دارد به جای JetBlue به عنوان غالب هواپیمایی در فرودگاه لانگ بیچ. جنوب غربی درخواست کرده بود تمام هفت اسلات اما فرودگاه روش تخصیص اسلات نیاز به آن را به اعطای یک اسلات برای هر هواپیمایی در لیست انتظار در یک زمان تا زمانی که اختصاص داده اسلات اجرا یا تا زمانی که هر هواپیمایی را درخواست داده است.

دلتا خواسته برای سه اسلات و خطوط هوایی هاوایی درخواست یکی.

در ماه آوریل گذشته JetBlue داد تا 10 از آن 34 پرواز اسلات برای دیگر شرکت های هواپیمایی پس از لانگ بیچ نشانه های آن ممکن است مجازات های هواپیمایی برای استفاده کم از آن شکافها.

اما به نظر نمی رسد به یک عامل در فرودگاه تصمیم گیری در حال حاضر به دلیل خاموش شدن ناگهانی در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus آمار خطوط هوایی سخت آنها را که منجر به کاهش در پروازهای طولانی ساحل “است به احتمال زیاد به در نظر گرفتن” اعطای چشم پوشی برای شرکت های هواپیمایی نیست که این شهر پرواز اسلات استفاده مورد نیاز از طریق اکتبر 24, Guidry نوشت.

JetBlue آخرین خروج به معنی آن تنها 17 ساحل طولانی اسلات left; جنوب غربی به تازگی اعطا شکافها در ضمن در حال حاضر آن را با JetBlue در 17 اسلات.

زیر خطوط هوایی دور از مجموع 53 پرواز شکافها در فرودگاه لانگ بیچ:

  • خطوط هوایی دلتا با 12 اسلات
  • خطوط هوایی آمریکا با سه اسلات
  • خطوط هوایی هاوایی با دو اسلات
  • فدرال اکسپرس با یک اسلات و
  • یو پی اس با یک اسلات.

زمانی که JetBlue اعلام آخرین انصراف از پرواز شکافها در ماه ژانویه این شرکت در بیانیه ای گفت که آن را به دلیل مسیرهای شد “ملاقات با انتظارات است.”

Guidry برای او به نظر می رسد unfazed توسط شرکت هواپیمایی تصمیم.

“تقاضا در فرودگاه لانگ بیچ در حال رشد است و بالا باقی می ماند” Guidry در آن زمان گفت: “برای راحتی و کلاس اول تجربه سفر.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>