جنوب کالیفرنیا ابر وزش شدید باد خواهد داد راه را برای آب و هوای گرمتر

یک لایه دریایی معطل خواهد شد بیش از حد از جنوب کالیفرنیا در روز دوشنبه جای خود را به باران آسمان و این هفته بهترین آب و هوا را از طریق اواسط هفته قبل تر از بی قراری الگوی به ارمغان می آورد بیشتر ابرها, سرد, آب و هوا و احتمال بارش باران نسبت به آخر هفته, سرویس ملی آب و هوا گفت.

ابر جمعه را پوشش مناطق ساحلی به کوه. کمتر ابری و یا حتی آسمان روشن خواهد شد محدود به صحرا.

یک باد مشورتی بود در اثر تا ساعت 8 صبح دوشنبه برای Riverside County, کوه, بیابان و سن Gorgonio منتقل می کند. غرب وزش باد پیش بینی شد برای 20-30 mph با gusts تا 45 مایل در ساعت. در تصویب محلی gusts می تواند به 55 تا 60 مایل در ساعت NWS گفت.

پنج شنبه, تند بود و با سنجش زمان در 60 مایل در ساعت 5:30 صبح در سوخته و کوهستان یوکا ولی با 47 مایل در ساعت تند باد در بانینگ در 3:50 صبح NWS گفت.

که پوشیده از ابر آسمان در سراسر جنوب کالیفرنیا را دوش برای چند مناطق پنج شنبه, نور, در اکثر نقاط, اما قوی تر در کوهپایه. کولر درجه حرارت باقی خواهد ماند.

رطوبت خواهد شد تحت فشار قرار دادند به دور بعد دوشنبه توسط یک سیستم جدید با بادها به سمت اقیانوس راه اندازی این منطقه برای واضح تر آسمان و متوسط درجه حرارت به احتمال زیاد از طریق پنج شنبه.

پس از آن پیش بینی شده است که بیشتر بی قراری, اما به احتمال زیاد برای جلب بیشتر داغ روز ابر و احتمالا بارش باران نسبت به آخر هفته.

برخی از هوا بالا و پایین برای دوشنبه عبارتند از: لس آنجلس 66 و 55; وودلند هیلز 63 و 50; پاسادنا 64 و 52; Long Beach, 63 و 54; آناهایم 66 و 54; هانتینگتون بیچ 63 و 55; ریورساید 64 و 48; سان برناردینو 64 و 49.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>