نقطه جنوبی پارک townhomes به رخ کشیدن نخست ایردری محل

شهر ایردری در حال رشد است و بیشتر محبوب با جدید صفحه اصلی خریداران با توجه به قیمت بهتر امتیاز از در کلگری و همچنین به عنوان به خوبی-واقع جوامع و گزینه های مسکن از جمله به عنوان نقطه جنوبی Townhomes.

“ما townhomes در نقطه جنوبی پارک آمده در انتخاب چهار floorplans اعم اندازه از 1,303 فوت مربع به 1,949 متر مربع با دو یا سه حمام و سرویس بهداشتی, قیمت از $254,900 به $309,900 می گوید:” AJ van der Linden, Alberta مدیر فروش برای وستا خواص. “برای مدت زمان محدود خریداران می توانید ذخیره کنید $25,000 در ما باقی مانده سریع در اختیار داشتن واحد است.”

با کیفیت بالا پس از اتمام و توجه به جزئیات در حال نشانه های این خانه می گوید: van der Linden.


Laned townhomes در نقطه جنوبی پارک در ایردری

عرضه عکس / عرضه عکس

“لوکس آشپزخانه مرکزی امکانات زیادی جزیره به پایان رسید با کوارتز کانتر LED potlights آویز چراغ بالای جزیره و لوازم فولاد ضد زنگ,” او می گوید. “آشپزخانه جدا ناهار خوری اتاق از اتاق نشیمن که شامل یک شومینه برقی. کل منطقه بزرگ برای سرگرم دوستان و خانواده.

“بزرگ استاد اتاق خواب شامل یک ensuite با دو غرق و پیاده روی در گنجه.”

سه طبقه شامل متصل شده و دو گاراژ.

“نیز وجود دارد که کامل بتن وآمد اضافی برای پارکینگ در خارج از واحد و همه خانه ها شامل اندازه عرشه مخصوص ماشینها ممنوع کامل عرض واحد به پایان رسید با Duradeck می گوید:” van der Linden. “استقبال از ورودی باز می شود تا انعطاف پذیری اتاق در طبقه پایین یک اتاق کامل برای یک دفتر خانه.”

Southpoint یک جامعه جدید در ایردری احاطه شده توسط محلات تاسیس و امکانات رفاهی می گوید van der Linden.

“این است که یک معماری کنترل کارشناسی ارشد-جامعه برنامه ریزی شده با ترکیبی از سبک خانه” او می گوید. “نقطه جنوبی پارک امکانات در دادگاه های بسکتبال, یک تنیس و بازی مرکز. آن است که راه رفتن فاصله به مدرسه ابتدایی با پیاده روی مسیرهای پیاده روی در سراسر جامعه خارج از دسته سه تایی سگ پارک و در فاصله پیاده روی به جنوب ایردری حمل و نقل ترمینال. آن را تنها 30 دقیقه به مرکز شهر کلگری 15 دقیقه به فرودگاه و حتی در زمان کمتر به CrossIron میلز و Costco.”

حقایق سریع

  • سازنده/نویسنده: وستا خواص
  • جامعه: Southpoint در ایردری
  • قیمت: از $254,900 به $309,900
  • آدرس: 204 نقطه جنوبی پارک ایردری
  • ساعت: دوشنبه تا پنج شنبه ساعت 2 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر تعطیلات آخر هفته و تعطیلات ظهر تا 5 بعد از ظهر
  • تماس با ما: تلفن 403-980-1979 ایمیل [email protected] سایت www.vestasouthpoint.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im