South Burlington نیاز به ماسک در ساختمان های شهر به شدت تشویق می کند استفاده در

ماسک قطعا مورد نیاز در جنوب شهرستان برلینگتون ساختمان, اما نه لزوما فضاهای عمومی.

جنوبی برلینگتون شهرستان شورای تصمیم روز شنبه بین دو قطعنامه که نیاز به پوشش صورت برای عموم هنگام ورود به ساختمان های شهر در میان COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

شورای تصویب اولین قطعنامه 5-0 که تشویق به جای مورد نیاز و ماسک در فضاهای عمومی. برلینگتون شهرستان شورای تصویب قطعنامه خود را دوشنبه جزئیات که در آن صورت ماسک ها مورد نیاز است.

شهر نمایندگان و همچنین مدیران شهرستان به نام به جلسه.

بیشتر: Burlington به دستور چهره سپر و پوشش داخل موسسات پس از شورای شهر رای

آنچه که در یک فضای عمومی?

قطعنامه تصویب شده توسط South Burlington کشورهای شورای شهر, در بخش:

“آن را به شدت تشویق می کند که تمام شهر و کسب و کار غیر انتفاعی نیاز به تمام اعضای عمومی ورود به محل دسترسی عمومی… به پوشیدن یک PPE صورت پوشش یا تنفسی را پوشش می دهد که حداقل خود را به دهان و بینی است.”

مکان های عمومی دسترسی در ورمونت عبارتند از:

  • فروشگاه های خرده فروشی.
  • فروشگاه های مواد غذایی.
  • مراکز.
  • کتابخانه ها.
  • ورزشی/امکانات تناسب اندام.
  • سالن مو.
  • تئاتر.
  • رستوران.
  • میله های زندان.

یک سخت تر جایگزین

زبان در جایگزین قطعنامه در زمان سخت تر رویکرد الزامی است که کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی نیاز به پوشش صورت در اماکن عمومی دسترسی داشته باشید.

دومین قطعنامه gleaned قدرت از رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات فرمان اجرایی صادر جمعه, شهرستان, مدیر, Kevin Dorn گفت: در تماس شنبه.

Dorn گفت: اصلاح این قطعنامه به “تعهد به صاحبان فضاهای عمومی نیاز به ماسک در آن فاصله است.”

فرماندار منظور نشان داد شهرداری’ قانونگذاری می توانید دقیق تر الزامات مورد نیاز در محل به صورت ماسک استفاده است. شورای شهر در مورد قانونی بودن این شهرستان الزامی ماسک.

“این ممکن است کمی به ما می دهد به راحتی وقتی که می آید به سمت مسئولیت از چیزهایی که” دادستان شهرستان اندرو Bolduc گفت: در این نشست است. “من فکر می کنم به عنوان دور به عنوان مجری می رود من هنوز هم فکر می کنم آن را یک چالش واقعی و یک سوال چگونه ما را در مورد اجرای قطعنامه بود.”

Bolduc در نظر گرفته شده در این قطعنامه بیشتر از یک بیانیه سیاسی هر چند او اذعان کرد فرماندار سفارش ممکن است آن را بیشتر وزن است. شورای گفتگو تبدیل به یک بحث در حمل و اجرای.

“من نگران متخلف در مردم حقوق اساسی” عضو شورای تام Chittenden گفت. “من فقط می خواهم به انجام این کار ، آن را فاقد وضوح و به آنچه به عنوان عواقب هستند. بنابراین آنها می رویم به دریافت جریمه ؟ آنها به قصد دستگیر می شود?”

او همچنین ابراز نگرانی در مورد بار در افسران پلیس اگر مردم شروع به تماس با پلیس در کشورهای همسایه. Chittenden گفت که او یک “بله” در اولین قطعنامه دوشنبه اما خوشحال خواهد بود برای بررسی بیشتر دوم در آینده است.

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de