South Burlington پلیس برای به روز رسانی استفاده-از-نیروی سیاست پس از جورج فلوید قتل

جنوبی برلینگتون اداره پلیس به زودی حداقل دوم ورمونت آژانس نیاز به افسران به مداخله اگر آنها شاهد همکار پلیس با استفاده از نیروی بیش از حد.

این واحد به شرح زیر برلینگتون پلیس صادر شده است که به منظور ماموران در هفته گذشته. برلینگتون پلیس نیز امیدوار به تصویب یک به روز شده استفاده-از-نیروی سیاست که شامل مقررات در حدود ده-تشدید.

چند اسکناس نیز قبل از ورمونت قوه مقننه است که در صورت تصویب خواهد ایجاد پلیس ایالت اصلاحات.

این به روز رسانی آمده اند در هفته های پس از مرگ جورج فلوید بود که سیاه و سفید در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس است. چندین افسر پلیس ایستاده بود به عنوان یک زانو بر پشت فلوید گردن برای تقریبا 9 دقیقه. از آن پس نژادی عدالت طرفداران را خواستار شده است برای پلیس اصلاحات و defunding.

در South Burlington, شهرستان, نمایندگان تصویب قطعنامه دوشنبه ابراز خشم و انزجار بیش از حوادث در مینیاپولیس و درخواست از پلیس برای بررسی آن استفاده از زور در سیاست.

South Burlington رئیس پلیس پاسخ به مینیاپولیس قتل

در یک Facebook مقاله و مصاحبه در روز سه شنبه, South Burlington, رئیس پلیس شاون برک محکوم اقدامات ماموران در مینیاپولیس. وی از سازمان های پلیس برای تبدیل شدن به تحصیل در مورد نژادپرستی نظاممند و “شوم نقش پلیس گرفته اند.”

“رابطه مربوط به پلیس و مسابقه تیره و تار شده است برای مدتی طولانی” برک گفت. “از آن زمان به چیزی معنی دار در مورد آن در حال حاضر.”

او افزود: “من آرزو می کنم من تا به حال یک راهکار. من نمی, اما من فکر می کنم راهکار برای پلیس رهبران در حال حاضر این است که مایل به انجام بسیاری از چیزهای مختلف تا زمانی که ما می تواند کشف کردن آنچه با این نسخهها کار برای ما به شمار می رود.”

South Burlington اداره پلیس در حال حاضر دارای 37 افسران — یکی سیاه است و 36 سفید هستند. این بخش متشکل از 28 مردان و نه زنان.

کجا South Burlington پلیس در استفاده از زور در سیاست ایستاده است ؟

South Burlington به روز استفاده از آن-از-نیروی سیاست در دسامبر 2019 و از آن زمان این اثر در ماه ژانویه است. برک گفت: وزارت آموزش دیده در سیاست جدید پس از آن اثر صورت گرفت.

قبل از آن سیاست های گذشته به روز شده است در سال 2016. این پیر سیاست را به اندازه کافی آدرس د-افزایش یا کاهش سرعت این ایده در اطراف کاهش موقعیت های به دست آوردن پذیرش بدون استفاده از زور فیزیکی و دیگر مترقی پلیس, سیاست برک گفت.

سیاست فعلی شامل حداقل هفت #8cantwait مترقی پلیس بودن سیاست های حمایت از فلوید را کشتن. سیاست بخشی از یک پروژه ایجاد شده توسط گروه ملی کمپین صفر که طرفداران داده محور سیاست راه حل برای پایان دادن به خشونت های پلیس.

تنها سیاست پیشنهاد در حال حاضر موجود در South Burlington سیاست است که نیاز به افسران به دخالت هنگامی که آنها نقطه بیش از حد زور توسط ماموران یا دیگر پلیس در آوریم. این گروه را مسئول رفتار سیاست نیاز به افسران به مداخله اگر آنها را پلیس در آوریم. برک گفت که او در روند به روز رسانی به استفاده از زور در سیاست شامل “وظیفه دخالت” جهت نیز هست.

دیگر سیاست حمایت #8cantwait عبارتند از:

  • ممنوعیت chokeholds یا strangleholds.
  • نیاز به deescalation.
  • نیاز به هشدار قبل از عکسبرداری است.
  • نیاز به افسران به اگزوز همه گزینه های قبل از عکسبرداری است.
  • ممنوعیت تیراندازی در حال حرکت وسایل نقلیه.
  • نیاز به استفاده از نیروی پیوسته.
  • نیاز به گزارش جامع.

مرتبط با: Burlington اداره پلیس می خواهد برای عبور جدید استفاده از زور در سیاست. در اینجا چه چیزی را می دانیم.

چه چیز دیگری است, South Burlington انجام پس از جورج فلوید را به مرگ ؟

پس از فلوید مرگ برک همه افسران در بخش تماشای ویدئو نشان مینیاپولیس پلیس را بازداشت فلوید و اقداماتی که او را کشتند. برک گفت: ماموران بلافاصله به رسمیت شناخته شده “چگونه ناقص اقدامات ماموران شد.”

“این درست است که ظاهری خوب پلیس” برک گفت.

او افزود که منجر به بحث بیشتر در اطراف نژاد در پلیس. برک گفت که این گروه تلاش کرده است تا منابع را به صورت معنی دار بیشتر آموزش و پرورش در سراسر سیستمیک نژادپرستی و تعصب.

“من فکر می کنم که تاثیر گذار ترین آموزش و پرورش است که می تواند ما را به افسران” برک گفت.

افسران خواهد بود به تماشای مستند “13” در ماه جولای و باید عضو ورمونت کمیسیون حقوق بشر در آمده منجر به یک بحث و گفتگو در مورد فیلم. مستند “13” که منتشر شد در سال 2016 بررسی تاریخچه نژادی و نابرابری در آمریکا به خصوص با تمرکز بر سیستم عدالت کیفری و زندانها.

این گروه در حال حاضر دارای آموزش های اطراف عادلانه و بی طرف پلیس سیاست که طرح زمانی که افسران می تواند در نظر گرفتن ویژگی های شخصی و یا وضعیت مهاجرت در دستگیری و توقف ترافیک داده های مجموعه دستورالعمل ها. اما برک احساس می کند که پلیس می تواند بیشتر انجام دهید در هر دو به صورت محلی و در سطح دولت است.

“من احساس می کنم که که در آن ما تا به نوعی از دست رفته فرصت برای ارائه به ماموران با آموزش و پرورش در سراسر نژادپرستی نظاممند و چگونه است که تلاقی با پلیس بیش از چند دهه و دهه” برک گفت. “به حداقل بافت زندگی تجربه دیگران و درک کنند که چرا این چنین با فشار دادن این موضوع برای همه جامعه به نگاه است.”

South Burlington, پاسخ به تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس

در جلسه روز شنبه چندین شهر نمایندگان گفت: آنها پشتیبانی یکپارچه سازی بیشتر خدمات اجتماعی با کار پلیس انجام, اما نه به طور کامل پشتیبانی defunding یا انحلال اداره پلیس.

“من فکر می کنم شهروندان South Burlington خواهد بود بسیاری از آنها به هر حال فقط می شود شگفت زده اگر ما defunded پلیس گفت:” رئیس هلن Riehle. “من فکر می کنم آنچه باعث می شود بیشتر حس برای ما تبدیل شده و به طور بالقوه به عنوان مثال برای همه به دنبال ما در مورد چگونگی جذب و آموزش و توسعه سیاست های ما برای پلیس است که باعث می شود این نوع رفتار غیر ممکن است رخ دهد و یا بسیار بعید است که رخ می دهد در شهرستان ما است.”

مرتبط با: تماس به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس دریافت بلندتر در برلینگتون: چه معنی است ؟

عضو جامعه Matty گل زبان درقفا گفت که تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس مجبور به انجام آهسته کاهش نیروی پلیس اعداد در حالی که پیدا کردن جایگزین است که هنوز اطمینان از امنیت عمومی.

“به جای گفتن هر زمان با شما تماس 911, یک افسر پلیس را نشان می دهد وجود دارد یک اسلحه وجود دارد بالقوه برای تشدید وجود دارد گزینه های دیگر علاوه بر این که” او گفت:. “من فکر می کنم این چیزی است که به معنای defunding پلیس است.”

برک گفت که این گروه در حال حاضر شروع به پیدا کردن جایگزین — در سال 2019 از آن شروع به استفاده از پلیس کمک مالی برای کمک به صندوق Howard مرکز کمک رسانی کارگر است که می تواند عمل به عنوان یک جامعه مداخله همراه با و یا در محل پلیس. اشتراک سالانه برای همکاری در مورد هزینه $60,000 برک گفت.

“من احساس می کنم که پول خوبی صرف” برک گفت. “اگر وجود دارد از دیگر مناطق است که ما نیاز به ایجاد مشابه تنظیمات من باز به ایده ها و ساخت آن اتفاق می افتد.”

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im