South Burlington مدیر ورزشی مایک Jabour تا به مبارزه با نژاد پرستی تمام عمر خود را

SOUTH BURLINGTON – مایک Jabour است برخورد با بسیاری از اشکال نژادپرستی به عنوان یک فرد از رنگ در حال رشد در South Burlington.

در مدرسه ابتدایی Jabour ریخته شد به عنوان مارتین لوتر کینگ جونیور برای بازی. او خواسته بود به استماع برای نقش دیگری.

“که ناراحتی مادر من و او گفت: مدرسه ‘او که چون او تنها سیاه و سفید بچه در کلاس'” گفت: Jabour که نقل مکان کرد و به ورمونت از آتلانتا پس از تصویب به عنوان یک نوزاد با پدر و مادر.

Jabour بود به نام n-word بر روی یک اتفاق به طور منظم در مدرسه. در یک نقطه شکستن در کلاس هشتم Jabour گزارش آن را به مسئولان مدرسه. پاسخ? آموزش همسالان خود.

“آنها از من پرسید که منجر به یک بحث گروهی و تدریس آنها در مورد نژادپرستی” Jabour گفت. “این قطعا احساس من بودن مجازات است.”

Jabour شد یک ستاره ورزشکار در زمین فوتبال و آهنگ. سیاه, دوست, دوست در مدرسه شناخته شده بود بیشتر برای دانشگاهیان.

“دوستان می گویند ‘من و (دوست من) سفید-سیاه” Jabour گفت. “من مناسب کلیشه که آنها در تلویزیون دیدم. من با صدای بلند من خنده دار بود من می رقصند و من بازیکن فوتبال که می تواند اجرا شود و (دوست من) نمی شد.”

کسانی که اعمال تبعیض به شکل Jabour هویت و سکوت صدای خود را به عنوان یک نوجوان.

“در راه South Burlington سیستم مدرسه موفق من به عنوان یک دانش آموز از رنگ. من احساس حمایت در مدرسه, من واقعا احساس حمایت در دبیرستان” Jabour گفت. “من واقعا نمی صحبت می کنند و وقتی دیدم همه چیز اتفاق می افتد من است دیگر چک کنید چون که من می خواهم به صحبت کردن با آنها فقط رفتن به بهانه.”

اما 33 سال Jabour که فقط خود را به اتمام سال سوم به عنوان مدیر ورزشی از مدارس متوسط و بالا در South Burlington صحبت می کند تا در حال حاضر.

در سال 2017 نامه استعفای خود را به عنوان میلتون آگهی خود جلب کرد عناوین زمانی که Jabour با انتقاد از هیئت مدیره مدرسه و اداره برای امکان تعصب نژادی برای تصویب جایگزینی خود که او نیز سیاه شد و استخدام کمیته به اتفاق آرا انتخاب است.

همان سال Jabour یک دانشکده سخنران در میلتون فارغ التحصیلی نقش او پر دوباره جنوبی برلینگتون درایو-در مراسم در اوایل این ماه.

“به من که نماد تغییر” Jabour گفت. “میلتون ساخته شده است گام های بلندی هستند و در یک محل بهتر از من در سمت چپ وجود دارد.”

در South Burlington, Jabour را آغاز کرده است یک گروه میل, راه اندازی وقایع ماه تاریخ سیاه و کمک گرفتن سیاه و سفید زندگی می کند موضوع پرچم های مطرح شده در مدرسه بالا است.

یک دانش آموز-ورزشکار دیلن LeClair احساس الهام گرفته برای برگزاری یک بازی هاکی برای مبارزه با نژاد پرستی دو زمستان پیش. و به تازگی Jabour مربیان جمع آوری کمک های مالی به نژادی عدالت خیریه خود را انتخاب. آنها را مطرح $1,225 که از این هفته.

“آن را یکی از تاثیرگذارترین چیزهایی که اتفاق افتاده در زندگی من” Jabour گفت: از کمک های مالی. “South Burlington راه متنوع تر از من اینجا بود و این عالی است.”

هنوز هم این کار ادامه به ایجاد فرصت برای اقلیت.

“من دوست دارم برای دیدن بیشتر مردم از رنگ در مواضع به تاثیر دانش آموزان, آیا آن را در نیروی پلیس در مدارس و یا حتی در دنیای من از مدیران ورزشی” Jabour گفت.

Jabour یکی از دو مدیران ورزشی در ورمونت مدارس بالا است. دیگر Quaron Pinckney در وودستاک. Jabour گفت: آنها می تواند الگویی برای نسل بعدی.

“که نشان می دهد دانش آموزان ما از رنگ در اینجا در ورمونت” آه من می خواهم به مانند این فرد است. مایک به نظر می رسد مثل من Quaron به نظر می رسد مانند من می تواند الهام بخش بود که” Jabour گفت. “این تغییر است که ما می توانیم در اینجا در ورمونت انجام یک کار بهتر از اذعان به مردم از رنگ است که در حال ایجاد تغییرات در جهان به جای حفظ وضع موجود است.”

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im