جنوب خلیج بلند, ساحل, کسب و کار بازگشایی جمعه نشان می دهد هیجان; دیگران را به صبر

ساحل طولانی و جنوب خلیج همراه با بقیه لس آنجلس آغاز خواهد شد و روند آهسته شروع کردن اقتصاد چهار شنبه, آوریل 8 هفته پس از تمام غیر ضروری کسب و کار بسته برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

اما این لیست از کسب و کار است که می تواند باز کوچک است: گل, ماشین, نمایندگی, ابزار جنسی, فروشگاه موسیقی, فروشگاه, فروشی, لباس, فروشگاه ها و لوازم ورزشی فروشگاه ها. و به قوانین حذف عادی تجربه خرید: اجتماعی فاصله و ماسک ها باید و تنها منظقه وانت مجاز است.

هنوز هم پس از هفته ها از عدم قطعیت خبر از بازگشایی خوش بود حداقل برای کسب و کار ساخته شده است که اول لیست. دیگران اما هنوز در انتظار نوبت خود را. و حتی برخی که می تواند باز گفت: چهار شنبه, مه 6 است که آن را بیش از حد دیر است.

در سن پدرو برای مثال یک بررسی اخیر از 37 صاحبان کسب و کار نشان داد که 10 درصد مطمئن بودیم اگر آنها می خواهم که قادر به بازگشایی هنگامی که زمان آمد.

اما حدود 40 درصد از کسب و کار گفت: آنها در حال حاضر در برخی از ظرفیت در نظر گرفتن سفارشات آنلاین و یا برای رستوران ها اجازه می دهد takeout و تحویل و 48 درصد گفت: آنها می خواهم باز به عنوان به زودی به عنوان دولت اجازه می دهد تا آنها با توجه به بررسی که در آن سن پدرو اموال صاحبان کسب و کار بهبود منطقه انجام شده است.

Lorena پارکر مدیر اجرایی منطقه گفت: سن پدرو کسب و کار در حال فعال در ایجاد یک محیط امن. نامه ای رفته خارج از سازمان به شهر لس آنجلس جزئیات برنامه های خود را به اجازه صاحبان فروشگاه را به ارمغان بیاورد برخی از محصولات خود را در خارج از فروشگاه خود را.

“اگر ما می تواند حرکت کند, خارج از منزل, من فکر می کنم که رفتن به نشان می دهد ما دوباره زنده,” او گفت: از مرکز شهر سان پدرو منطقه. “مردم قطعا احساس cooped و آنها قطعا می خواهید برای دریافت کردن اما آنها می خواهند به خارج با خیال راحت.”

با ارائه برخی محدود, هوای آزاد, خرید, فضاهای, او گفت: خریداران می توانند به راحتی به لحاظ اجتماعی فاصله.

وجود دارد هنوز هم برخی از نگرانی در سراسر این منطقه هر چند در مورد زمانی که کسب و کارهای دیگر می تواند با دریافت چراغ سبز برای باز کردن.

“ما شنیده از چند کسب و کار است که اشتیاق زیادی برای بازگشایی, اما آنها به نظر می رسد در مرحله بعد گروه” Fran Fulton, توسعه اقتصادی, مدیر با تورانس گفت: در یک ایمیل. “برای مثال سالن groomers سگ و ورزشگاه.”

اولیه بازگشایی هر چند می آید فقط در زمان برای حداقل یک کسب و کار به خصوص با مادر و روز آخر این هفته: گل

“این فروشگاه در حال حاضر دریافت مقدار زیادی از سفارشات برای روز مادر خواهد شد که برای منظقه وانت در روز جمعه گفت:” ملیندا ایوانز صاحب ملیندا McCoy گل در لانگ بیچ. “ما باید امنیت را به مطمئن شوید که هر کس دنبال فاصله گرفتن قوانین است.

“ما قطعا خوشحال است که برخی از کسب و کار خواهد بود بازگشایی” او افزود: “اما من فکر نمی کنم که ما آماده هستیم برای مکان های با اجتماعات بزرگ مانند رستوران ها و در عین حال تا آنجا که من ممکن است می خواهم.”

برای برخی از, گل, اگر, اخبار, از بازگشایی می آید خیلی دیر پس از تعطیلات نیاز به آماده سازی و لوازم.

“این یک کمی دیر اطلاع برای من بشود برای یک تعطیلات بزرگ گفت:” بروک اونز صاحب بروک گل در ردندو بیچ. “اما من مشغول به کار از خانه و من یک یخچال برای حفظ سفارشات.

“من نمی خواهد رفتن به فروشگاه و در عین حال هر چند” اونز اضافه شده است. “هیات من هنوز کمی spooked با همه چیز در رفتن. اما من کار از خانه برای دریافت به عنوان بسیاری از تحویل به عنوان من می توانم.”

در اسکات رابینسون هوندا نمایندگی در هاوتورن بلوار, در هالیوود, اینترنت, مدیریت برایان Musawa تایید خود را نشان می دهد اتاق را باز جمعه — از آنجا که نمایندگی به عنوان یک کل هرگز بسته به هر حال.

“ما شده است فوق العاده شلوغ و دیوانه مشغول” Musawa گفت. “من در واقع به نام بازگشت از کردند چون ما خیلی شلوغ است.”

فروشگاه کتاب که باید شاهد یک افزایش شدید در خرید و فروش آنلاین پس از اعلام بماند-صفحه اصلی سفارشات در ماه مارس نیز بازگشایی برای منظقه وانت. اما آنها هنوز هم تکیه بر پشتیبانی از مشتریان وفادار.

“آن بوده است آهسته اما ما خوشحالیم که به سعی کنید انجام منظقه وانت. ما خوش شانس بوده به وفادار اعضای جامعه که پشتیبانی کرده ایم ما با سفارشات آنلاین گفت:” استوارت Ng صاحب استوارت Ng کتاب. “اگر دولت نیست و حاضر به پرداخت کارگران و کسب و کار به ماندن بسته در طول این زمان و سپس آنها را مجبور به بازگشایی شده است.”

در حالی که کتاب های کمیک فروشگاه همچنین می توانید بازگشایی, کمیک صنعت باقی می ماند تا حد زیادی در متوقف; مارول برای مثال اعلام کرده است آن را نمی خواهد به انتشار کمیک جدید تا مارس 27.

“ما به دنبال در یک کامل relaunch در اوت. 5 و با توجه به نرم بازگشایی on May 20, گفت:” مایک Wellman, co-صاحب اتمی زیرزمین کمیک در لانگ بیچ. “ما در حال نزدیک شدن همه چیز را با احتیاط شدید و پیگیری موارد است.

“وجود دارد فداکاری است که ممکن است باید ساخته شود” Wellman افزود: “اما در مسافت های طولانی است در اقتصاد وجود دارد اگر وجود دارد هیچ مردم از چپ به بخشی از آن.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>