‘سوپ’ آشپزخانه در هانتینگتون پردازد coronavirus با هفتگی وعده های غذایی

هانتینگتون – یکی از دولت بزرگترین مواد غذایی حوادث در طول coronavirus بیماری همه گیر در حال وقوع است در یکی از Chittenden County را آرامترین گوشه.

اوایل کتاب به صورت رایگان و هفتگی وعده غذایی هشدار هانتینگتون Town Clerk هایدی Racht در خبرنامه آنلاین — “چون خوب سوپ نمی تواند مصرانه خواست از هوا نازک.”

اما این وعده غذایی سحر و جادو به آن است.

ده ها تن از داوطلبان آماده سازی و خدمت به اندازه کافی غذا برای 100 شام هر جمعه. حدود 40 از وعده های غذایی با تحویل به خانه های مردمی که نمی توانید آن را به انتخاب کنید تا در بروستر-پیرس یادبود مدرسه.

کشاورزان اهدا بسیاری از تولید; آماتور و حرفه ای نانوا التماس کردن نان و دسر; به خوبی wishers به طور منظم به نوشتن چک به نگه داشتن عملیات رفتن.

ادوارد Heyman را در سوپ را شروع به عنوان یک ماهانه امر تقریبا دقیقا چهار سال پیش بود.

همانطور که از نام آن پیداست وعده غذایی ناشی از سخاوت از یک مرد که به رسمیت شناخته شده است که برخی از ساکنان نیاز به چیزی کمی اضافی در زندگی خود را.

ادوارد Heyman به طور ناگهانی فوت کرد فقط دو ماه پس از نوانخانه آغاز شد. پدر و مادر خود توافق کردند که وعده های غذایی باید ادامه یابد.

در آوریل آگاه باشید که COVID-19 بود بکسل زندگی و حتی بیشتر همسایگان خدمه بالا برده بازی خود را به وعده های غذایی رایگان در هر هفته.

“او بسیار به فرد است و این یک ادای احترام به او” سندی Heyman مادرش گفت: هفته گذشته به او کمک کرد تا آماده شدن آنچه او به عنوان “سه enormous گلدان ماهی آبگوشت.”

منو حصيري با اهدا گراب که برخی از آنها را در خدمت به تقویت وعده های غذایی در هفته بعد: خانه چند دانه شیرینی محلی سیب, تازه, تخم مرغ, کلوچه و کیک های شکلاتی.

“این بسیار بسیار سخاوتمندانه جامعه” Heyman گفت. “هر کس می خواهد برای کمک کند.”

هر وعده غذا آماده شده و در آن او را با نام سنگین با احساسات او افزود: اما جامعه دخالت می دهد و قدرت او.

“در بسیاری از مهربانی در جهان” Heyman گفت. “شما نیاز به بسیاری از دست ها و شما نیاز به بسیاری از قلب است.”

Coronavirus همه گیر در علاوه بر این به بالا بردن نیاز برای گروه تلاش مانند سوپ را به نظر می رسد که موجب محبت میان او و همسایگان او افزود: “من احساس می کنم مردم باید آهسته کمی — و این یک چیز خوب است.”

برای رزرو یک سوپ در وعده غذایی شماره گیری شنی Heyman — قبل از چهار شنبه — در (802) 434-7205.

کمک های مالی کمک به حمایت از این پروژه است. چک ایمیل به ادوارد Heyman سوپ را در 120 مدرسه خیابان هانتینگتون, ورمونت, 05462.

تماس با جوئل بنر بیرد در 802-660-1843 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @VTgoingUp.

پشتیبانی coronavirus پوشش محلی و روزنامه نگاری با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>