صدای سکوت, صحنه از فضا: Vermont استوار است در حالی که coronavirus حاکم

چه مکان های عمومی در داخل و اطراف برلینگتون مانند زمانی که وجود دارد به سختی هر نفر در آنها ؟

این COVID-19 شیوع و متعاقب آن اقامت-در-صفحه اصلی دستورات ارائه شده اند مکان ما همه قطع کردن آرام تنهایی حتی متروک است. بسیاری از ما دیده نمی شود آنها را از آنجا که ما در حال گذراندن تقریبا همه از زمان ما در داخل خانه های ما. هنگامی که ما خانه را ترک ما اغلب پنهان شده در پشت ماسک صورت که ما dart مخفیانه در داخل و خارج از فروشگاه های مواد غذایی برای جلوگیری از انقباض و یا به طور بالقوه گسترش این بیماری است.

عکس شده اند گردش آنلاین در چند هفته گذشته از به ظاهر بی ثمر خیابان های شهر پشت سر گذاشت که آمریکایی ها سوراخ داخل خانه های خود. تصاویر استارک قدرتمند است. به برلینگتون رایگان مجموعه را فشار دهید برای ضبط برخی از این تصاویر در تصاویر و کلمات.

ما همچنین می خواستم برای ضبط صداهای آنهایی هستند که وجود دارد و آنهایی که از دست رفته است. زمانی که هیاهوی زندگی روزمره رفته است برای تلفن های موبایل است که همواره وجود دارد به طور ناگهانی به سطح افزایش یابد.

در اینجا چیزی است که ما در یکی از پنج دقیقه کشش در بهار زیبا بعد از ظهر پنج شنبه 23 آوریل در بدترین بیماری همه گیر در طول عمر ما.

3 p. m., دانشگاه ورمونت, Burlington,

مربع در مقابل Royall تایلر تئاتر در دولت بزرگترین دانشگاه است که به طور معمول یک شاهراه در اواخر ماه آوریل است. کلاس ها در دانشگاه ورمونت شد با توجه به این نتیجه ممکن است 1 تا دانش آموزان گفته شد نه به بازگشت به دانشگاه پس از رخصتی بهار به پایان رسید و در اواسط ماه مارس.

حدود 3 بعد از ظهر روز پنج شنبه در مارس دانش آموزان شده اند فراموش-si-انجام در امتداد این شاهراه توسط صدها نفر. آنها را با چت است که آنها راه می رفت و یا اسکیت سواری و یا دوچرخه سواری به سمت در کلاس های ویلیامز سالن و یا گردهمایی های اجتماعی در دیویس مرکز دانشجویی به عنوان آنها عبور نزدیک دانشگاه سبز.

حدود 3 p. m. در این پنج شنبه وجود دارد تقریبا هیچ چیز.

جاگر یا واکر تصویب هر چند دقیقه, از خود راضی و سکوت. سنجاب گریز در مورد ظاهر تعجب که در آن تمام خرده رفته اند در یک منطقه معمولا پر از مواد غذایی سریع کامیون خدمت famished UVM دانش آموزان است.

ثابت پایین همهمه نور ترافیک در نزدیکی خیابان اصلی است فلفلی توسط گاه به گاه انفجار غرش اتوبوس یا دور موتور خودرو. یک هواپیما به احتمال زیاد با تقریبا هیچ مسافران آن پرواز سربار.

یکی دیگر صدا سخت است برای ردیابی. معلوم می شود از طناب clack-clacking در برابر یک میله پرچم در نور ملایم. هیچ پرچم بر روی میله پرچم و کارگران در چشم به بالا بردن یا پایین یک.

ترافیک و همهمه اببس و جریان. این clack-clack از میله پرچم است که نزدیک به ثابت.

ناگهان دو garrulous بچه ها به نوبه خود در فضای بین Royall تایلر و Morrill سالن. آنها در حال بازی گلف تبادل نظر و قرار دادن بر روی چمن و پیاده رو در باز پردیس. گلف بسته هستند منظور از دولت حداقل تا آوریل 15. این دو را در بر داشت یک راه گریز.

“هفتم سوراخ!” یکی از گلف بازان دم که به سمت درخت آراسته دانشگاه سبز. حرکت آنها همراه صدای خود را در حال رشد ضعیف. میله پرچم می رود clack-clack.

4 p. m., دانشگاه, مرکز, South Burlington,

این دیدگاه از یک lamppost فاصله از به طور موقت بسته kohl’s department store و به طور موقت بسته JC Penney فروشگاه نشان می دهد تقریبا یک دوجین از خودروهای پارک شده در میان صدها نفر از زرد اندود فضاهای در دانشگاه بازار پارکینگ.

به یاد که در آن شما پارک شده در بازار است که دیگر یک مسئله است.

بسیاری از اتومبیل های متمرکز در نزدیکی Applebee محله Grill & Bar بین دو فروشگاه. مشتریان سر به Applebee را برای بازیابی خود takeout وعده های غذایی قبل از رانندگی و مصرف خوب در خود محله.

Coronavirus: رژیم صهیونیستی است. اسکات شل اقامت در خانه سفارش به اجازه کار در فضای باز

یک مرد قدم به عنوان او به تلفن همراه خود را در نزدیکی Applebee خوشه. چند ماشین راهوار بودن در کنار جاده 100 فوت دور است که امتداد بین هنوز هم-باز کردن هدف و Hannaford فروشگاه.

عمومی, اتوبوس, idles نزدیکی کول و Applebee است. هیچ کسی روشن یا خاموش.

یک گل به طور ناگهانی فلپ بال خود را پس از فرود در پارکینگ در نزدیکی یک نفر این امید را پرتاب یک تکه از مواد غذایی در راه خود را.

دوم, اتوبوس, روش های بین کول و Applebee است. با هیچ یک را انتخاب کنید و هیچ کس به رها کردن اتوبوس به سختی کند می کند.

دوم gull soars به سمت پارکینگ shrieking در اولین gull. یکی از اولین shrieks و برگشت و پرواز کردن. یک ثانیه طول می کشد تا آن نقطه به عنوان اگر آن را تغییر شیفت برای نجات غریق در این وسيع بتن ساحل.

5 بعد از ظهر پنج گوشه اسکس جانکشن

عبارت “پنج گوشه ها در ساعت شلوغی” شناخته شده است به را حتی بیشتر-اعتماد به نفس راننده تهوع با ترس است. نه امروز.

از مرکز پنج گوشه ها در Veterans Memorial Park, از نیمکت حکاکی “همه داد و برخی از, برخی به همه” می توانید تمام پنج گوشه خود را نسبت sparseness. بدنام دندان قروچه کردن در قلب اسکس جانکشن است کاهش می یابد به یک سطحی از ماشین ها و کامیون ها حمایت کردن در آن متعدد چراغ.

این پارک پر از تبلیغاتی و بر خلاف قطب در UVM این پرچم را بر روی آنها. قطب تلو تلو خوردن در نسیم معتدل و در هر حال حاضر و پس از آن شما می توانید شنیدن پرچم آمریکا و ورمونت پرچم و پرچم به نمایندگی از هر یک از پنج شاخه های نظامی ایالات متحده — ضربه محکم و ناگهانی به توجه هنگامی که نسیم stiffens.

حتی با کاهش ترافیک صدای لاستیک نورد در پیاده رو همه جا حاضر است به عنوان بوق از پیاده روی/نمی-راه رفتن نشانه. بوق اضافی را فراهم می کند ریتم برای اتومبیل های گاه به گاه رفتن با هیپ هاپ انفجار از نیمه-باز کردن ویندوز.

یک درخت صنوبر در لبه پارک دارای رنگی چراغ های کریسمس بر روی شاخه های آن. درب گاراژ در به تازگی نقل مکان فایر فاکس کافه gape باز اجازه در هوای تازه اما چند بایگانی اطلاعات مشتریان به عنوان زمان شام آغاز می شود. جاگر و دوچرخه سواران عبور از تقاطع آزادی.

که غریب نقطه به نظر می رسد پمپ گاز در سیمون فروشگاه و دلی. آن نشسته دست نخورده برای چند دقیقه تا زمانی که در نهایت یک مرد را نشان می دهد تا برای پر کردن اتومبیل خود را. این یک Prius.

6 p. m., افرا درخت محل ویللیستن

فضای سبز در مرکز تجاری این توسعه در تفت گوشه ها در نهایت احساس می کند مانند روستای میدان توسعه دهندگان آن در نظر گرفته شده از دو دهه پیش.

معمولا این منطقه یک منطقه برای خریداران پستی از یکی از مغازه را به دیگری. در حال حاضر جمع آوری مردم در آرامش. یک مرد و یک زن در حال بیدار شدن از چمن پس از picnicking میان اطراف eateries ارائه takeout مواد غذایی است.

دو مرد جوان نشستن بر روی نیمکت مجاور در آفتاب به عنوان آنها بحث در مورد آنچه آنها را ببینید که بسیار نیست گذشته از یک خط از ماشین کشیدن تا نزدیکی Grazers رستوران. کسانی که اتومبیل های ارائه تنها در مقابل خالی شکوه 10 فیلم تئاتر که به طور معمول فقط شروع به رسم یک جمعیت است.

آگهی ها در نور قطب, tout “ورمونت” در میان تصاویر به تصویر می کشد صحنه از فصل زمستان به فصل گذشته زمانی که این فروشگاه ها و رستوران ها بودند از راه دور مشغول است. آرام شکسته است و تنها گاه به گاه دور پچ پچ و دست خوش پیشامد میشه از نت های موسیقی کنسرو نزدیکی به طور موقت بسته ماست شهرستان فروشگاه. دیگر صدا به سختی محسوس سر و صدا — می تواند از آن در سیستم های تهویه مطبوع از داخل ساختمان های اطراف میدان ؟ — باعث می شود خود را شنیده.

خورشید نرخهای پشت با شکوه 10. یکی از نیمکت پرستاران را ترک کرده است. خط خودرو تلف شده است در Grazers. این روستا مرکز آماده است به خواب در 6:30 روز پنج شنبه شب.

7 p. m., کلیسا, خیابان بازار برلینگتون

علمی تخیلی نویسنده Ray Bradbury نوشت: یک داستان “به وجود خواهد آمد نرم باران” است که در آن وسایل مکانیکی در داخل یک خانه به کار خود ادامه پس از فاجعه هسته ای باعث می شود همه زندگی در خانه را به ناپدید می شوند.

کلیسای خیابان بازار کمی احساس مثل آن خانه.

کلیسا زنگ زنگ کلیسا خیابان سنج 7. این لوله کشی-در موسیقی کلاسیک است که معمولا سرگرم عابران سرگرم تقریبا هیچ کس در زمانی که رستوران در pedestrianized خیابان خواهد بود با پر کردن شام.

چند تصادفی کالسکه — مردم حمل takeout-رستوران, کیسه, یک مرد دو سگ خشن و بی ادب نو با هیچ چیز و کل شهر به انجام آن در مرحله به پوچی. دوچرخه سواری ممنوع است و در آجر گردشگاه اما با تقریبا هیچ پیاده به طفره رفتن و دوچرخه سواران رکاب از طریق.

به طور معمول در یک مشغول زمستان, شب, صدای مردم در خیابان کلیسای مخلوط را به یک سوفل. در حال حاضر برای تلفن های موبایل به ایستادگی کردن. برخی از آواز خواندن نه چندان بی سر و صدا به خود را دارند. برخی کشیدن پاشنه خود را به عنوان آنها راه رفتن. برخی از فریاد و فحاشی است که در واقع غیر معمول نیست برای شنیدن حتی در شلوغ کلیسای خیابان.

تنها جمعیت داشت که در آن بحث نقاشی دیواری در نزدیکی بازار پارکینگ گاراژ است که ظاهرا نشان می دهد که همه مردم در طول تاریخ است که به شکل برلینگتون. رنگ آمیزی تصاویر به نمایندگی از چهره های مختلف در دهه های قرن حتی کهنه روی دیوار بی اعتنا به قرن 21 هنر اجتماعی فاصله.

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>