Soroka افتتاحیه-بعد شروع به نقطه عطف دیگری برای کلگری مطرح آس

از حیاط خلوت به bigs مایک Soroka خواهد بود بر روی تپه — و در صفحه تخت خود را — بعد از ظهر جمعه به باز کردن-بعد استارت برای آتلانتا بریوز, مبنی بر صعود خود را به کارکنان آس.

هیچ تضمینی وجود ندارد که بعد از مایک Soroka خواهد بود چسب به عمل است.

“من به یاد داشته باشید حتی زمانی که من بچه بودم, تماشای ورزشی در تلویزیون سخت بود برای من و این سخت بود برای مایکل بیش از حد” گفت: Gary Soroka که کلگری مطرح شده است که به سرعت ایجاد خود را به عنوان یکی از بهترین کوزه در لیگ اصلی بیس بال. “زیرا هنگامی که شما آن را ببینید شما می خواهید به آن را انجام دهد. بنابراین او می خواهم و نه در زیرزمین تیراندازی pucks و یا در حیاط خلوت پرتاب توپ.”

از حیاط خلوت به bigs, Soroka خواهد بود بر روی تپه — و در صفحه تخت خود را — بعد از ظهر جمعه به باز کردن-بعد استارت برای آتلانتا بریوز, مبنی بر صعود خود را به کارکنان آس.

هر دو یک ستاره و یک دونده تا برای لیگ ملی rookie-of-the-year افتخارات در سال 2019 این یکی دیگر از خرج کردن من لحظه برای 22 ساله از Cowtown.

Soroka & Co. شروع این بیماری همه گیر و کوتاه تخته سنگ — فصل به طور منظم خواهد span فقط 60 بازی به احتمال زیاد همه در خالی ورزشگاه — مقابل متس نیویورک سیتی در زمینه.

خرید و فروش برای میزبان? حاکم NL Cy جوان برنده جایزه یعقوب deGrom.

اوه.

“این چیزی است که شما در مورد خواب به عنوان یک بچه” Soroka گفت: Atlanta Journal-Constitution. “روز افتتاحیه به من بود که همیشه در مورد تماشای بهترین کوزه که در دسترس برای هر تیم است. این یکی از تنها زمان سال که تو چین همه بهترین کوزه در یک بار و شما می توانید به انتخاب خود matchups.

“من هنگامی که به دنبال در که (حداکثر) Scherzer را که (جاستین) Verlander را … در نظر گرفته شود که در گروه من دمیده دور.”

نمایشگاه به اندازه کافی.

پس از همه, که می تواند تصور این ؟

با توجه به Sportsnet آمار Soroka فقط هفتم کانادا به جدولبندیشده برای باز کردن روزه شروع بازی بیس بال بزرگترین مرحله. دیگران که در لیست — Phil Marchildon اسکار Judd, کیر, فاولر, Fergie Jenkins, Ryan Dempster و اریک Bedard — همه مسن تر زمانی که آنها دریافت انتساب.

Soroka که تبدیل به 23 ماه آینده نیز جوانترین باز-روز ace در بریوز’ حق رای دادن تاریخ و جوانترین برای هر MLB باشگاه پس از 2014.

“من همیشه واقعا اعتقاد او برای رفتن به یک عمده-لیگ پارچ گفت:” همکار Calgarian بازوی کریس Reitsma که صرف هفت فصل در bigs — هر دو به عنوان یک نویسنده و مسکن و کمک کرده تا به عنوان یک مربی و مربی به Soroka پس از او 13. “اما آنچه که او انجام داده در یک مقدار کوتاه از زمان است حتی بیش از آنچه من فکر کردم او می تواند انجام دهد ، از آنجا که وجود دارد نه بیش از حد بسیاری از مردم در جهان است که می تواند انجام آنچه او می تواند انجام دهد.”

“برای شروع در سن و سال او در روز افتتاحیه …” موافقت گرگ همیلتون سر مربی و مدیر بیس بال کانادا در تیم ملی است. “منظورم این است که با شروع در روز افتتاحیه دوره فوق العاده ویژه. اما انجام آن در این سن که مایک است که انجام آن در آن آنومالی بدون در نظر گرفتن که در آن شما از. این که آیا شما یک کانادایی یا آمریکایی یا اسراییلی یا کوبا بود و در آن سن و سال و با شروع در مقابل یک چرخش بدیهی است که یک عهد به استعداد و بلوغ خود را و پیشرفت خود.”


مایک Soroka تصویر زمانی که او 18 ساله بود قطار در کانادا پارک المپیک در کلگری در دسامبر 2015. (Postmedia فایل)

کریستینا رایان / کلگری هرالد

باور کنید یا نه Soroka هرگز حتی شده در یک باز-روز فهرستی از قبل در عمده-لیگ سطح. در ماه آوریل گذشته پس از آماده سازی خود بودند آهسته شانه موضوع در طول بهار آموزش او تنزل مقام برای روی لئامت دادن مختصر در سه گانه-A Gwinnett.

پس از فراخوان شدت تبلیغ righty ارسال شده درخشان 13-4 ضبط و 2.68 به دست آورده اجرا به طور متوسط در 29 شروع می شود.

او بریده 142 strikeouts اجازه تنها 14 صفحه اصلی اجرا می شود — که شاید قابل توجه ترین آمار از همه به دست آورده و دعوت به all-star game.

در طول راه دیرین بریوز hurler جان Smoltz او را به نام ‘گرگ Maddux 2.0.’ در سراسر آتلانتا وجود دارد بیشتر تعریف.

“همه چیز را او انجام می شود در پنج سال گذشته این فقط شگفت انگیز بوده است” گفت: Gary Soroka که پسر بود در دور اول پیش نویس-انتخاب کنید از بریوز در سال 2015. “من صحبت کردن با یک دوست و زودتر و به من گفت:” آن را تقریبا مانند یک فیلم است. شما می توانید از اسکریپت در آن بهتر است.’

“من هرگز به نگاه گذشته نگر. من واقعا نمی نگاه در گذشته بیش از حد,” او اضافه شده است. “اما پس از یک سال, من به یاد داشته باشید او را از آمدن به خانه و شما می خواهم می گویند” خوب … بود که heck از یک سال است.’ شما می خواهم به عقب برگردید و نگاهی به برخی از مسائل که او انجام شده و آن را مانند ” گاو مقدس!’

“آن را به معنای واقعی کلمه یک رویا است. و این همه در او. او را دوست دارد چه میکند. او با این نسخهها کار در هنر و صنعت خود را. حتی زمانی که او خواب, من فکر می کنم او را به فکر کردن در مورد آن است. پس آن را سرد به تماشای.”

با ابزار جعبه Soroka باید قدرت ماندن به عنوان یک top-of-the-چرخش مرتب کردن بر اساس.

گذشته خود مربیان با بیحوصلگی حرف زدن در مورد شخصیت او — او به همه حساب ها واقعا خوب شخص و آرامش خود را.

“همه ما می دانیم بیس بال — آن را مانند یک بازی از شکست گفت:” Jordy الکساندر که تن به تن در کانزاس سیتی رویالز’ سیستم کار با Soroka به مدت سه سال در کلگری Redbirds برنامه است و در حال حاضر یک مربی در مطلق آکادمی بیس بال. “بنابراین اگر شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به مقابله با سختی در یک سن و سال و این نوع آرایش او هر دو جسمی و ذهنی این چیزی است که باعث می شود او خاص است.

“او قادر به مقابله با شاید یک خطا و یا شاید یک مرد ضربه اجرا خانه. که به نظر نمی رسد به هم ریختن او. اگر شما به تماشای او بر روی تپه در تلویزیون هیچ چیز به نظر می رسد به هم ریختن او. او هرگز بیش از حد بالا و او هرگز بیش از حد کم است. و او مانند یک رقیب.”

آنها با بیحوصلگی حرف زدن در مورد توانایی خود را برای انطباق.

“روز وجود دارد که شما بیرون رفتن در تپه و لازم نیست که بهترین چیزهای خود را و قادر به خرد کردن آن و قادر به دریافت hitters را چندین بار از طریق یک صف و به درک خود و اعتماد به نفس در خود را حتی دوم و یا سوم زمین به عنوان یک جوانی در بالاترین سطح است که بسیار ویژه” گفت: Reitsma که بالغ 338 حضور در رشته های. می گوید: “آنهایی که در این بازی قادر به انطباق با زمین توسط زمین نه فقط زمین باز یافته توسط زمین باز یافته. و او نشان داده که توانایی به انجام این کار است.

“او فقط تا کنون پیش از بازی ذهنی از نظر سن و سال او و آنچه که او قادر به انجام و بلوغ است که می آید همراه با آن و فقط درک است که او نمی باید کامل باشد. مردم آنها را به لیگ های بزرگ و آنها فکر می کنم آنها را تغییر دهید. راه او اقتباس شده است که او فقط در زمین به آنچه که او به ارمغان می آورد به جدول که روز و او فقط معتقد است در آن. اعتماد به نفس خود را از طریق سقف. بنابراین ترکیب این باور را در درون خود و با توانایی درک Xs و سیستم عامل چه می گذرد و چگونه به تشریح صف … آن را خاص است.”


مایک Soroka حالی که به نمایندگی از کانادا در مارس 2015, زمانی که او 17. ( بیس بال کانادا)

jpg

آنها با بیحوصلگی حرف زدن در مورد او استادانه رویکرد است.

“حتی به عنوان یک نوجوان او هرگز واقعا بیش از حد و در چه سخت من پرتاب و یا آنچه در آن مانند به نظر می رسد” همیلتون به یاد می آورد. “او فقط با تمرکز بر گرفتن hitters را با تمرکز بر تلاش برای ضرب و شتم hitter وظیفه و واقعا قادر به جداسازی آن به که پارچ-hitter وظیفه رویارویی و برخورد با رقابتی چالش به عنوان مخالف بودن با مشغول که در آن فردا که قرار بود او را و که در آن او خواهد بود.”

Soroka فردا معلوم شده است رفو سرد است.

و او فقط گرفتن گرم.

آن را طولانی نیست قبل به یاد داشته باشید که این خون سرد right-hander شد تبادل کانادا تاریخ تیم ملی با Reitsma در میان مربیان خود را و یا برای تیم آلبرتا.

آن را حتی که مدتها پیش او بالا رفتن از صفوف با کلگری Redbirds و قبل از آن کلگری وست لیتل لیگ.

سرحال sluggers از سراسر سفید بزرگ در شمال مدت طولانی است که به دنبال به Cincinnati Reds اول baseman جوی Votto که شد از Etobicoke, Ont.

مشتاق aces هم اکنون می توانید از خواب بودن بعد مایک Soroka.

به عنوان الکساندر قرار داده و آن را: “فقط آن را قرار می دهد آتش سوزی در بسیاری از این بچه ها چشم و باعث می شود آنها متوجه است که آن را می تواند رخ دهد.”

“این نشان می دهد که هر کسی که آن را ممکن است” تکرار همیلتون است که کانادا کاپیتان در بازی های المپیک تابستانی, جهان بیس بال کلاسیک و بی شماری بین المللی دیگر مرحله یک. “جوانان بازی بازی و اغلب آنها شروع به بازی این بازی به دلیل قدرت ستاره از کسی که آنها می توانند با شناسایی که از کشور خود است و تا به حال موفقیت است. آن را فوق العاده موثر, من فکر می کنم زمانی که آن را در سطح که مایک و یا جوی آن انجام شده است.

“بنابراین آن را فقط ممکن است به عنوان یک کانادایی. این امکان بود در پایان مقابل از چرخش و یا یکی از بهترین hitters در جهان است. این باعث می شود که رویا چیزی است که شما می توانید به آرزوی چیزی است که واقع بینانه است. بدیهی است کسانی که استانداردهای بسیار سخت به تقلید از, اما آن را فقط تاثیر گذار است و در آن طنین انداز با جوانان است. بنابراین زمانی که آنها در حال ضربه زدن به یک توپ را روی گوه و یا آنها در حال بازی کمی خود را بازی لیگ یا آنها نوع خواب فردا در مورد آنها فکر می کنم در مورد یک خانه اجرا کنید اگر آن را در جوی Votto و آنها فکر می کنم در مورد یک strikeout اگر آن را مایک Soroka و تبادل در لیگ های بزرگ و ضربه در لیگ های بزرگ.

“و که فقط خوب برای بازی.”

پس پسر خود را تبدیل به حرفه ای گری Soroka همواره در غرفه برای مایک اول شروع یک فصل جدید و یا در یک سطح جدید.

که رگه با مرز بسته با توجه به COVID-19 بحران به پایان خواهد آمد بعد از ظهر جمعه. به عنوان طولانی به عنوان مادر طبیعت همکاری, او به احتمال زیاد می تواند گوش خود را از عرشه.

شاید بعد مایک Soroka نخواهد بود چسب به عمل در روز افتتاحیه. اگر آنها می خواهم به جای انداختن توپ در حیاط خلوت قطعا وجود دارد هیچ مشکلی با آن.

اما اگر آنها اتفاق می افتد به گرفتن یک زن و شوهر از نوبت و یا حتی فقط نکات برجسته آن را می تواند تشویق به شنیدن این که گنت پوشیدن شماره 40 برای بریوز یک بار بود درست مثل آنها.

“من فکر می کنم آن را بسیار ویژه برای یک بچه جوان برای دیدن است که آن را ممکن است به آمده از کانادا از کلگری از کال وست لیتل لیگ …” گفت: Reitsma هنگامی که اثبات محلی برای چشم انداز. “و چه بزرگ مدل نقش برای آنها را به نگاه کردن به. زیرا این درست نیست که مایک ویژه در این زمینه است. او آن را به عنوان به خوبی.

“من می توانم می گویند چیزهای خوب به اندازه کافی در مورد او.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>