برخی از ورمونت, رستوران ها, میله های باز داخل سالن صندلی در اسرع وقت دیگر صبر کنید

دولت گفت, ورمونت, کافه ها و رستوران ها می تواند بازگشایی خود را داخل صندلی در جمعه, ژوئن 8. آخرین توقف نوار های ورزشی در میان اولین داخل متوقف می شود و مشتریان می تواند.

در این دوره از COVID-19 داخل صندلی است که هنوز هم به دور از کسب و کار به عنوان معمول است. ظرفیت در حال حاضر در مجموعه 25 درصد از جمله کارکنان. جداول نیاز به حداقل شش فوت از هم جدا و مشتریان نمی پرسه زدن از نقطه به نقطه به عنوان آنها به طور معمول ممکن است در یک بار. ماسک صورت تشویق می شوند و در آخرین توقف نوار ورزشی دستکش های حفاظتی و ضد عفونی کننده دست در دسترس برای مشتریان که می خواهید آنها را.

حتی با محدودیت های گذشته متوقف صاحب Shayla Ruland بود سریع به راه اندازی مجدد. دلایل او ساده هستند.

“این تنها کار من. ما ساخته نشده و هر گونه پول در سه ماه” Ruland گفت: به عنوان او نشسته در درون او وینوسکی بار کمتر از یک ساعت قبل از بازگشایی در 4 p. m. دوشنبه. “ما به نوعی احساس می کنم مثل سه ماه برای کسب و کار ما این بود که یک مدت زمان طولانی بسته شود. ما می خواستیم برای بازگشایی شده است.”

بسیاری از ورمونت کافه ها و رستوران ها بازگشایی خود را در فضاهای بسته و با جمعه یا در روز متعاقب آن. دیگران که کمی سود در شروع مجدد به تنها یک چهارم از ظرفیت در حال انتظار آن را امیدوار به نگه دارید تا زمانی که مجاز ظرفیت را افزایش می دهد.

رستوران دریافت ناهار خوری اتاق پشت در عمل

در ویللیستن, McGillicuddy ایرلندی آل با یک میخانه-مانند فضای داخل و حداقل فضای صندلی خارج نیز بازگشایی شد در 25 درصد ظرفیت شنبه. “تازه نقاشی reupholstered غرفه. محل به نظر می رسد جدید” McGillicuddy اعلام کرد صبح روز دوشنبه در Facebook.

در سراسر شهر از McGillicuddy آشپز در گوشه ای اعلام کرد آن را برای داخل و ناهار خوری چهار شنبه. صبحانه و ناهار نقطه اعلام سهشنبه در Facebook ذکر مناجات تغییرات چه در داخل ناهار خوری با این نسخهها کار در حال حاضر.

“اول ما بخواهید که با شما تماس برای رزرو قبل از ایستاده در خط” اعلام می خواند. “ما نمی خواهیم به جمعیت از مردم در تلاش برای رزرو زمانی که آنها وجود دارد. دوم ما بخواهید که مشتریان صبر کنید به خط تا زمانی که حزب شما در کل با شما است. ما در حال محدود کردن مشتریان به 1 ساعت شام خوردن در شکافها و بهتر خواهد بود اگر هر کس دستور هم به این دلیل است. در نهایت ما می پرسند که مشتریان که می خواهند برای گرفتن لطفا در تماس خود را سفارش و پرداخت از طریق تلفن.”

بانکوک اغذیه فروشی و مشروب فروشی پاپا نیک تصمیم به صبر

همه کافه ها و رستوران ها در ورمونت در حال آماده به شیب که پا آزمایشی در آب است.

“ما تصمیم به نگه داشتن در حال حاضر تا زمانی که ما می توانید تعداد بیشتری” برای ظرفیت گفت: بابی Chompupong صاحب بانکوک اغذیه فروشی و مشروب فروشی در کوچه در برلینگتون. “من در هیچ عجله.”

او گفت: بانکوک اغذیه فروشی و مشروب فروشی است جادار پاسیو در فضای باز است که به خوبی انجام می دهند به عنوان آب و هوا بهبود یافته است. او به طور معمول هشت یا نه جداول در پاسیو و حتی اجتماعی فاصله هنوز هم می تواند متناسب با تعداد مشابه در خارج با چهار تا مشتریان در هر جدول. او گفت: takeout کسب و کار نیز خوب بوده است.

در داخل اما Chompupong گفت: 25 درصد ظرفیت محدود به این معناست که او می تواند مناسب دقیقا 12 ½ مشتریان در اتاق ناهار خوری ایجاد یک فضای آرام و منجر به یک تجربه به یاد ماندنی.

“شما به آن نگاه کنید در تصویر بزرگ” Chompupong گفت. “در پایان بازی ما فقط می خواهید به عجله مردم و شروع پررونق, کسب و کار, و یا ما می خواهیم برای پایان دادن به این (همه گیر) به سرعت به عنوان امکان پذیر است ؟ شما باید برای پیدا کردن که وسط زمین.”

پاپا نیک رستوران و پیتزا در Hinesburg ساخت takeout وعده های غذایی و افتتاح آن creemee پنجره اما صاحب وولا Zontanos نیست اغوا 25-درصد-ظرفیت مورد نیاز برای داخل سالن ناهار خوری که حد پاپا نیک اتاق ناهار خوری به دانش سطحی از مشتریان.

“من فکر می کنم این کافی نیست,” او گفت:. “از جمله ما اینجا کار و خدمت به مردم چگونه بسیاری از جداول? شاید چهار (جداول) و 15 نفر است.”

این رستوران که در خدمت ناهار و شام روزانه اما به طور موقت به پایان رسید صبحانه خود گزینه زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شد و در حال برگزاری در داخل سالن ناهار خوری تا زمانی که این ظرفیت در صد صعود شکاف دیگر.

“من فکر می کنم من قصد دارم به صبر کنید تا زمانی که آن را برای رفتن به 50 درصد” Zontanos گفت.

زن سبک و جلف زن سبک و جلف نتواند مشتریان در وینوسکی

آخرین توقف نوار های ورزشی نمی تواند صبر کنید. Ruland نیست باز پاسیو در فضای باز تا دوشنبه یا بدانند با ورمونت را بی ثبات آب و هوا آن را بیش از حد مخاطره آمیز خود را به چسبیدن به کلاه است که به تنهایی. در حال حاضر هر دو باز هستند و او می تواند متناسب با 20 نفر خارج و 24 در داخل.

“من امیدوار هستم این کمک خواهد کرد” Ruland گفت. “با داشتن برخی از افراد در اینجا خواهد بود بهتر از هیچ است.” او نیاز به چیزی برای کمک به پرداخت برای برق و بیمه و اجاره.

“که هدف اصلی من,” او گفت: “برای به دست آوردن برخی از صورتحساب پرداخت می شود.”

به طور معمول جشنی بار اما متفاوت خواهد بود. قرمز “خطر” نوار را نگه می دارد کاربران از نشستن در نوار خود را. جداول قرار داده شده تا کنون از هر یک از دیگر حتی از راه دور mingling خواهد بود یک چالش است.

Ruland نمی توان تنها به مشتریان بازگشت. آخرین توقف نوار های ورزشی را حفظ ساکن گربه زن سبک و جلف زن سبک و جلف است که دوست دارد به همکار در مشتریان از طریق زن سبک و جلف درب پیشرو تا از زير زمين مانده است به تنهایی در نوار به مدت سه ماه با Ruland توقف روزانه به بررسی و خوراک او.

“او گم شده است مردم برای مطمئن” Ruland گفت.

Ruland و زن سبک و جلف زن سبک و جلف خواهد لذت بردن از دیدن مشتریان دوباره و از آنچه Ruland می توانید بگویید مشتریان خوشحال خواهد شد به دیدن آنها بیش از حد. برخی از خریداری کارت های هدیه و یا کلاه مزین با آخرین توقف لوگو در نوار وقفه فقط برای کمک به نگه داشتن آن رفتن. Ruland گفت که او دریافت حدود 20 پیام های متنی دوشنبه از مشتریان گفت: آنها نمی توانید صبر کنید برای بازگشت.

چه Ruland نمی داند که چگونه بسیاری از مشتریان بالقوه خواهد بود leery از آینده را در داخل به خصوص در وینوسکی یک شهر کوچک تحت تاثیر اخیر تجدید حیات در COVID-19 موارد است.

“من صادقانه نمی دانم” چگونه بسیاری از خواهد بود و تمایلی به بازگشت Ruland گفت. “مردم من صحبت مشتاق برای رفتن.”

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im