برخی از نیوهمپشایر مدارس در حال پرتاب در از راه دور-آموزش حوله. خواهد ورمونت ،

ورمونت مدارس هنوز در برنامه را به پایان برساند بقیه سال تحصیلی با وجود برخی از مدارس در کشورهای همسایه پایان زودتر با توجه به عوامل استرس زا از راه دور یادگیری است.

ورمونت قانون نیاز به تمام مناطق آموزش و پرورش به کار برای حداقل 175 روز دانشجو حضور و غیاب و همانطور که در حال حاضر هیچ مدرسه مناطق باید درخواست خود را پایان دادن به مدرسه سال قبل از آن با توجه به دولت در سازمان آموزش و پرورش.

اما در ایالات نیوهمپشایر برخی از مناطق آموزش و پرورش تصمیم گرفتند برای کاهش یا لغو آوریل خود شکستن به منظور پایان سال تحصیلی پیش از آن.

“ما شنیده ام از پدر و مادر و مراقبان که داشت از راه دور آموزش ساختار یک خوش آمدید, روز, اما ما همچنین شنیده می شود که این ساختار باعث شده است که استرس اضافی” گفت: لیزا Witte, سرپرست Monandnock منطقه مدرسه منطقه در نیوهمپشایر در انتشار اخبار در اواخر ماه آوریل است.

منطقه مدرسه مدیره رای به پایان سال تحصیلی در مارس 29.

یک جدول زمانی برای یادگیری از راه دور

در هفته های پس از 18 مارس اعلام کرد که تمام ورمونت مدارس خواهد نزدیک ولسوالی درهم به ارائه وعده های غذایی, لپ تاپ و اطلاعات به موقع به دانش آموزان و خانواده های آنان است.

این دوره از 18 مارس تا آوریل 13, مشخص شده دولت انتقال به “تداوم آموزش” حصول اطمینان از تمام مناطق آموزش و پرورش می تواند در برابر ارائه خدمات آموزش و پشتیبانی برای دانش آموزان به طوری که یادگیری می تواند همچنان به رغم ماندن در خانه محدودیت. در طول این زمان

برای اطلاعات بیشتر: Vermont دانش آموزان را از راه دور یادگیری برای بقیه سال تحصیلی

در میان چهار عنصر اساسی مدارس ملزم به تطابق با طول از راه دور آموزش حصول اطمینان از دسترسی به همه دانش آموزان است.

حدود 23 درصد از دولت یا 70,000 خانه و کسب و کار لازم نیست دسترسی به اینترنت با سرعت بالا و خدمات با توجه به ورمونت وزارت امنیت عمومی. آیا خانواده ها به اینترنت دسترسی دارند یا نه اما باید جلوگیری مناطق از ارائه جایگزین های دیگر برای دانش آموزان برای یادگیری است.

“شما هنوز هم نیاز به ارائه همان آموزش و پرورش گفت:” تد فیشر مدیر ارتباطات و امور قانونگذاری برای دولت سازمان آموزش و پرورش.

از طریق همکاری با ورمونت آموزش مجازی تعاونی سازمان تلاش شده است به ارائه پشتیبانی های اضافی به معلمان و مدارس مرور از راه دور یادگیری است.

چگونه می توانید یک مدرسه منطقه نزدیک زودتر ؟

“به طور سنتی مورد تایید مستقل مدارس به دنبال ندارد, تقویم چشم پوشی از هیئت دولت” می گویند دن فرانسوی, وزیر امور دفتر نمایندگی آموزش و پرورش در انتشار اخبار در اوایل ماه آوریل.

به منظور پایان مدرسه خود را در اوایل سال یک مدرسه منطقه را مجبور به درخواست هیئت دولت به آموزش و پرورش برای چشم پوشی توضیح داد که چرا آنها نمی توانند حداقل نیازهای مورد نیاز دولت برای زمان کلاس.

فرانسه در حال حاضر استفاده می شود هیئت دولت را به چشم پوشی از قدرت در طول همه گیر: هر COVID-19 مربوط به تعطیلی مدارس قبل از فرماندار منظور پایان دادن به فرد آموزش در مارس 18, نمی خواهد نیاز به ساخته شده است.

برای مثال در ویللیستن مدارس بسته به مدت دو روز در اوایل ماه مارس با توجه به COVID-19 نگرانی.آن روز خواهد بود و چشم پوشیدن

این بخشی از یادداشت آنها منتشر شد “پس از 13 آوریل سال 2020 آن است که آژانس انتظار است که اکثر دانش آموزان را به شرکت در آموزش از راه دور در هر روز و نه بیشتر آرایش روز لازم خواهد بود.”

سازمان آموزش و پرورش است که هنوز هم نگه داشتن گزینه های باز. تا پایان سال تحصیلی, فرانسوی می تواند تصمیم بگیرد که آیا هر گونه اضافی ایالت چشم پوشی و یا آرایش روز لازم خواهد بود.

“این شکل از یادگیری بی سابقه است برای کشور ما و نیاز ما به ذخیره گزینه ای برای نگه اضافی دانش آموزش روز, اگر آن را در بهترین منافع کشور را در سیستم آموزش و پرورش گفت:.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im