برخی از انتخابی مراقبت های بهداشتی روش می توانید رزومه به گسترش COVID-19 همچنان آهسته

برخی از انتخابی مراقبت های بهداشتی روش در ورمونت خواهد بود قادر به ادامه به گسترش جدید کروناویروس در دولت همچنان به آهسته رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات روز دوشنبه اعلام کرد.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از آنها خواسته شده بود برای به تعویق انداختن همه روش انتخابی در ماه مارس است. اسکات نسبت به توانایی برای از سرگیری این روش موفق اجتماعی فاصله ها و تلاش های دولت را افزایش نیرومندی برای پیگیری و ردیابی شیوع انتشار اخبار اعلام کرد.

“در حالی که به تعویق انداختن این روش لازم بود برای کمک به حفاظت از سیستم بهداشت و درمان کارگران و بیماران در طول این همه گیر ما می دانیم که این روش مهم برای Vermonters’ سلامت کلی ” اسکات گفت. او تشکر Vermonters برای صبر و شکیبایی خود را.

COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

علائم COVID-19 می تواند شامل تب ، سرفه و تنفس مشکل است. اکثر توسعه فقط علائم خفیف. اما برخی از افراد معمولا کسانی که با دیگر عوارض پزشکی و توسعه علائم شدید از جمله پنومونی است که می تواند کشنده باشد.

می خواهید به بازگشت به کار در ورمونت?: یادگیری در مورد سلامت و ایمنی آموزش

که روش انتخابی می توانید راه اندازی مجدد?

درمانگاه بازدید و تصویربرداری تشخیصی می توانند رزومه بلافاصله اجازه می دهد ارائه دهندگان نشان می دهد آنها در حال پیوستن به فاصله فیزیکی و دستورالعمل های دیگر از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در اطراف کنترل عفونت و پیشگیری از اسکات گفت. اقدامات پیشگیرانه عبارتند از:

 • داشتن یک فرایند به صفحه نمایش بیماران برای COVID-19-علائم مربوط به قبل از برنامه ریزی شده روش.
 • داشتن یک فرایند به صفحه نمایش تمام کارکنان و ضروری بازدید کنندگان برای COVID-علائم مربوط به قبل از ورود به مرکز.
 • نیاز به تجهیزات حفاظتی و لوازم دیگر پوشیده می شود و در صورت لزوم استفاده می شود به اطمینان حاصل شود کارکنان و ایمنی بیمار.
 • نیاز به تمام بیماران و همراهان به پوشیدن دهان و بینی پوشش (ارائه شده توسط بیمار و یا توسط سایت) که در حوزه عمومی است.
 • اجازه بیمار و همراهان را نیز وارد این تسهیلات تنها در صورتی مورد نیاز به صورت مستقیم به بیمار کمک.
 • فاصله از اتاق انتظار صندلی با حداقل 6 فوت است.
 • پس از نوشته روش برای ضد عفونی از تمام مناطق رایج است.
 • داشتن علائم تاکید بر الزامات اجتماعی مانند فاصله مناسب سرفه آداب و غیره.
 • در ادامه به در نظر گرفتن جایگزین ارائه مراقبت از جمله پزشکی از راه دور در زمان مناسب.

ارائه دهندگان خدمات نیز ممکن است شروع به انجام جراحی سرپایی و روش که حداقل تاثیر بر روی تخت بیمارستان بستری ظرفیت شخصی و تجهیزات حفاظتی سطوح. با توجه به اسکات ارائه دهندگان باید پایبند به همان کاهش الزامات مورد نیاز برای درمانگاه بازدید و تصویربرداری تشخیصی.

اقدامات اضافی نیز باید به محل قرار:

 • غربالگری بیماران برای COVID-19 علائم قبل از همه برنامه ریزی شده روش (تلفنی و آنلاین و یا در فرد).
 • COVID-19 تست ظرف 96 ساعت از این روش برای تمام بیماران تحت روش نیاز به تنفس مدیریت. بیماران مورد نیاز خواهد بود به خود قرنطینه بین تست و روش.
 • توسعه و اجرای یک برنامه برای تست های دوره ای کارکنان بهداشتی درمانی. این طرح باید با هماهنگی ورمونت تست نیروی کار.
 • اطمینان کافی در تامین تجهیزات حفاظت شخصی از طریق یک درمانگاه را تامین مورد نیاز برای امتحانات و یا روش در مورد یک COVID-19 خروش. ارائه دهندگان نمی خواهد در تکیه دولت منابع برای تجهیزات.
 • برقراری ارتباط COVID-19 نتایج آزمون به بیمار قبل از او و یا او را از ورود در این مرکز برای عمل جراحی سرپایی.

این است که دائم گام به جلو ؟

با توجه به اسکات دفتر این روش انتخابی می تواند به حالت تعلیق دوباره اگر دولت می بیند تعداد COVID-19 موارد شروع به افزایش می کند.

دولت می تواند بازگشت به فرماندار مارس 20 سفارش اگر آن را تعیین می کند COVID-19 شیوع رخ داده است و ارائه دهندگان نمی توانند با خیال راحت برای مراقبت از Vermonters در راه است که محدودیت های قرار گرفتن در معرض از بیماران و کارکنان به COVID-19 حفظ PPE و هواکش و حفظ بستری در بیمارستان با ظرفیت. این امر بستگی دارد به شدت از شیوع انتشار اخبار اعلام کرد.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>