‘برخی از آنها در حال گوش دادن نیست’: آنچه Vermonters گفت: پلیس در مورد مردم با شکستن در خانه بمانند سفارش

بیش از 100 Vermonters گرفته اند به یک ابزار آنلاین برای شکایت در مورد نقض ماندن در خانه سفارش دهید.

منظور اجرایی گزارش ابزار طراحی شده توسط دولت و وزارت امنیت عمومی اجازه می دهد تا مردم به خود-گزارش نقض فرماندار “در خانه بمانند امن” فرمان اجرایی از جمله عدم شکایت اسکان خواص کسب و کار و رستوران ها.

در آوریل 3, دادستان کل T. J. Donovan خلاصه مجموعه ای از پروتکل ها برای مأموران اجرای قانون برای اعمال در طول اقامت خانه جهت کاهش گسترش جدید coronavirus COVID-19.

ادارات محلی پلیس و سربازان دولت در حال حاضر توصیه به تماس و آموزش افراد و کسب و کار که زیر قیمومیت و تکرار جرائم پرچم به وزارت امنیت عمومی و دفتر دادستان کل است.

از طریق سوابق درخواست, رایگان, مطبوعات دریافت بیش از 150 شکایت ارائه شده به وزارت امنیت عمومی بین مارس و 3 آوریل 10. این شکایت پس از آن که هدایت شود به سمت ماموران اجرای قانون محلی به آدرس.

دولت redacted اسامی شاکیان و کسب و کار دخیل. معلوم بود که از آوریل 25, چگونه شکایت حل و فصل شد و یا اینکه آیا هر یک منجر به جریمه. دفتر دادستان کل است گفت: این امر مسئله مجازات تنها زمانی که لازم است.

بیشتر: چگونه VT خواهد اجرای ‘در خانه بمانند امن’ سفارش

Airbnbs و اردوگاه مهمان

یکی از نگرانی های مشخص شده توسط دولت و مقامات و ساکنان محلی بود که در جریان بهره برداری از هتل Airbnb اجاره و اردو نسبت به ابتدای ماندن در خانه سفارش دهید.

“در آن آمده است توجه به من که اردوگاه مدیریت است که اجازه می دهد مردم را به باز کردن کمپ برای فصل” گزارش یک جنوبی قهرمان ساکن در 8 آوریل.

“بسیاری از فصلی کمپ وجود دارد که از جنوب به نقاط از Covid19” این شکایت گفت.

در مارس 30, رژیم صهیونیستی. Phil اسکات کارگردانی تمام اجاره کوتاه مدت را پایین آنلاین adverting توقف رزرو آنلاین و تعطیل تا اطلاع ثانوی محدود استثنا برای سلامت و ایمنی است.

با وجود این محدودیت ها اضافه شده برخی از ساکنان یافت رعایت متفاوت است.

یکی از Elmore گزارش “سازگار جریان از مستاجرها” آینده در داخل و خارج از Airbnb ملک در خیابان خود را.

“این است که نگرانکننده برای برخی افراد در جاده ها که به اقامت دائم در اینجا” آنها گفت: در مارس 4.

خارج از کشور بازدید کنندگان

ساکنان محلی شد و سریع به نقطه ای از موارد افراد پس از رسیدن از کشورهای همسایه اغلب نیویورک یا برای باقی می ماند در کوتاه مدت اجاره و یا غیر ضروری بازدیدکننده داشته است.

در مارس 30, فرماندار اعلام کرد که هر کسی که عبور از مرزهای دولتی باید قرنطینه در خانه برای 14 روز.

Coronavirus: چرا ورمونت شمارش خودرو در دولت گذرگاه های مرزی

“من برای قدم زدن بیرون آمد و بر خانواده ای که من تا به حال دیده اند ، آنها ذکر شده است که آنها در اینجا از نیویورک Quarantining” گزارش ساکن شرق برک در آوریل 3.

او گفت: “آنها تا به حال شده است در اینجا برای تقریبا 2 هفته و برنامه ریزی شده به اینجا برای بیش از یک ماه است.”

این رده در ابزار آنلاین اجازه می دهد مردم به گزارش “عدم رعایت بازدید از نقاط داغ” و یک دسته به نام “عدم رعایت برنامه ریزی تجمعات از 10 یا بیشتر مردم” را از آنجا حذف شده است.

در حال انجام محوطه سازی و نوسازی محل کار

بسیاری یافت می شود که پیمانکاران شد و در ادامه برای تکمیل مجتمع مسکونی محوطه سازی پروژه ها و یا خانه ، طی این حکم اجرایی.

“صاحبان خانه در حال نمایش در مجموع بی توجهی به کسی ایمنی به منظور رسیدن به خانه خود را در زمان تکمیل” گفت: پیمانکار جدید هیون در مارس 8 که گزارش شده است که صاحبان شدند آوردن خدمه تا 10 کارگر لوله کش و سازندگان به پایان یک پروژه در خانه خود را.

“با توجه به محدوده خانه اجتماعی فاصله ممکن نیست.”

در شرایط دیگر همسایگان یافت محوطه سازی شرکت ها همچنان به کار خود در خیابان.

“3 نفر را انجام تمیز کردن با پا جدا از یکدیگر در حال حاضر همه ما در اجرایی منظور به کار” یک Middlebury مقیم اظهار داشت: در تاریخ 6 آوریل. “بسیار خسته کننده و باعث می شود همه ما عصبانی است که برخی از آنها گوش نمی دهند.”

تحت رژیم صهیونیستی است. اسکات مرحله به مرحله بازگشایی دولت ساخت و ساز خانه های خالی, خواص و کار اجازه خواهد داشت با شروع مارس 27 با حداکثر پنج نفر از کارکنان در یک محل در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله.

بیشتر بدانید: رژیم صهیونیستی است. اسکات شل اقامت در خانه سفارش به اجازه کار در فضای باز

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>