انقلاب و من Madonnari لغو شد با توجه به COVID-19 نگرانی

سازمان از سانتا باربارا نمادین جشنواره انقلاب—در حال حاضر در آن سال 45—اعلام کرد که در این سال نشان می دهد نمی خواهد رفتن.

“برای حفاظت از سلامت جامعه ما با توجه به زمان اضطراری برای بهداشت عمومی در این سانتا باربارا انقلاب تابستانی جشن تصمیم گرفته است برای رفتن مجازی با ما سالانه Solstice جامعه کارگاه و 3 روز جشنواره در المدا پارک” اعلام می خواند. “در حالی که ما قطعا دل به این خبر ما احساس می کنیم آن است که در بهترین منافع و رفاه جامعه ما است.”

اعلام رسمی ساخته شده چه افراد نزدیک به این جشنواره—که صورت می گیرد فقط به عنوان بهار ورقه به تابستان—باید بخش خصوصی را درک. با توجه به درجه بالایی از عدم قطعیت به عنوان زمانی که دولت را پناهگاه در محل قوانین محرومیت تمام اجتماعات بزرگ برداشته خواهد شد و زمان طولانی منجر شود نیاز به جمع آوری Solstice شناور و تمرین برای در مقیاس بزرگ رقص revues سازمان تصمیم گرفتند به جلو و پلاگین.

با این حال در تلاش برای حفظ “انقلاب روح زنده و پر رونق” سازماندهی “در فرایند برنامه ریزی مجموعهای از رایگان و کمک مالی مبتنی بر کلاس های آنلاین و تجمعات در ماه مه و ژوئن و احتمالا فراتر از آن” اعلام می خواند. انقلاب, مدیر اجرایی, رابین Elander گفت: این برنامه از فعالیت ها شد اعلام کرد در هفته اول ماه مارس.

روز چهارشنبه سازمان, شهر من Madonnari گچ نقاشی جشنواره — برگزار می شود هر سال برای گذشته 33 سال در این ماموریت زمینه در طول آخر هفته روز یادبود — اعلام کرد که جشنواره تا به حال نیز لغو شده است. این جشنواره که اعلام کرد هیچ برنامه ای برای رفتن مجازی است و سالانه جمع آوری کمک برای کودکان, خلاق, پروژه غیر انتفاعی هنر برنامه آموزش و پرورش این شهرستان سانتا باربارا آموزش و پرورش فراهم می کند بصری و هنرهای نمایشی آموزش و پرورش در مدارس سراسر سانتا باربارا و سن لوئیس اوبیسپو ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>