شیراز مسکن نقطه داغ? رودخانه سان برناردینو شهرستان

امپراتوری درون مرزی طولانی این منطقه مقرون به صرفه ترین محل برای زندگی در حال حاضر می آید با مهم املاک و مستغلات صدای هیس کردن.

همه گیر عصر است و به ظاهر بخواهند صفحاتی دوباره مرتب مسکن محلی سلسله مراتب و بالا ریورساید و سان برناردینو شهرستان به جنوب کالیفرنیا مسکن جدید ،

فقط نگاه کنید چه ریک Beckwitt مدیر عامل شرکت homebuilding غول Lennar گفت: سرمایه گذاران در این هفته در مورد فروش خانه های جدید:

“در کالیفرنیا امپراتوری داخلی است که قوی ترین در بازار,” او گفت:. “در حالی که بازار در زمان ضربه در ماه آوریل آن را به عقب آمد قوی در دو ماه مه و ژوئن. امپراتوری درون مرزی همواره مقرون به صرفه جایگزین برای بیشتر مناطق ساحلی. با نرخ پایین وام مسکن, خریداران به حال رفتند بازگشت به بازار است. بسیاری از این شده اند مستاجرها و یا کارگران خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر.”

Inland Empire homebuying به نظر می رسد کمتر آسیب دیده توسط coronavirus-مبارزه با مستندات از سواحل همسالان.

کارکنان گرافیک

در واقع DQ اخبار و اطلاعات نشان می دهد سازندگان بسته فروش در سال 2020 این ویروس به چالش پنج ماه اول در واقع تا 13 درصد در Inland Empire vs 2019 را به سرعت. در ضمن فروش خانه های جدید در حال پایین 16 درصد در لس آنجلس و اورنج شهرستانهای استان است.

و وقتی که می آید به خرید در این دور از بازار بزرگتر برای خانه های موجود داخلی امپراتوری پایین 10 ٪ در سال در مقابل L. A.-O. C. 15% افت.

آن را نشانه ای از حرکت داخلی است quickening. امپراتوری داخلی جمعیت ballooned است و توسط 235,000 ساکنان جدید در پنج سال گذشته تقریبا پنج برابر کوچک 50,000 رشد دیده می شود در L. A.-O. C.

معامله نیویورک

این بار دشوار است.

زمانی که سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا به تازگی نظرسنجی مردمی در مورد امور مالی شخصی خود را در سال گذشته تنها 20 درصد از Inland Empire پاسخ دهندگان گفته آنها “بهتر است.” اما این بهتر از 14% در پرتقال و سن دیگو شهرستان و 16% در لس آنجلس.

شاید در coronavirus عصر مردم در حال فرار بیشتر متراکم شهرهای ساحلی. کار در خانه فرصت ها می تواند بخشی از این سمت شرق بازحمت حرکت کردن. بنزین ارزان تر ممکن است به کاهش هزینه رفت و آمد. اما در یک لرزان اقتصاد recalibrating از “ماندن در خانه” اجباری مردمی نیز به دنبال یک مسکن مقرون به صرفه.

و نسبی است راز سس برای homebuying در شهرستان ریورساید و سان برناردینو.

بله, با توجه به انجمن ملی سازندگان خانه در سال 2020 سه ماهه اول سال جاری فقط 34 درصد از امپراتوری داخلی خانه های با قیمت متوسط از $380,000 — می تواند خریداری شده بدون خرد کردن در منطقه ميانه 70.000 دلار درآمد خانوار است. با این حال که کم قیمت — در سراسر کشور آن را 61% — به نظر می رسد وسوسه انگیز در مقایسه با اورنج کانتی که در آن فقط 13 درصد از خانه ها تلقی می شود مقرون به صرفه برای $94,600 درآمد در $751,000 بازار است. در لس آنجلس 10 درصد در حال مقرون به صرفه برای $70,600 درآمد در $638,000 بازار است.

مستاجر شهر بیش از حد

حتی اجاره امپراتوری داخلی در حال تولید چشم نواز اعداد.

توجه داشته باشید که ریورساید و سان برناردینو شهرستان بزرگ نیست برای ساکنان آپارتمان: تنها 38 درصد از خانواده ها در حال مستاجرها با توجه به سه ماهه اول داده ها از اداره آمار. که در مقایسه با 51 درصد از L. A.-O. C. مردم ،

اما صاحبخانه در شهرستان ریورساید و سان برناردینو می گویند بیشتر مستاجران اقامت قرار داده است. RealPage گزارش 62 درصد از Inland Empire مستاجران بودند تجدید اجاره به عنوان ممکن است از 55 درصد سال قبل است. و می آید که به عنوان اجاره در حال افزایش است.

“اجاره بها تغییر چهره برای حرکت در خانواده ها واقعا ایستادگی کردن از بازار نیست درد و رنج بزرگ کاهش قیمت دیده می شود تقریبا در همه جا دیگری در ایالت کالیفرنیا می باشد”. “به جای آن وجود دارد هنوز هم رشد سالانه حدود 2 درصد موثر درخواست اجاره و اعدام اجاره قیمت تخت سال بیش از سال. علاوه بر این وجود دارد که قابل توجه لیزینگ فعالیت: مه سال 2020 تقاضا حجم است تا 15% از مارس 2019 سطح.”

RealPage نشان می دهد که نسبتا قوی اقتصاد محلی از رودخانه و سان برناردینو شهرستان رانندگی اجاره فشار. از دست دادن شغل در طول همه گیر شده اند که کمترین میزان در منطقه است. که ترجمه را به 97 درصد از Inland Empire اجاره در حال جمع آوری چهارم-بالاترین در میان بازارهای ملی دنبال کرده بود.

“یک محصول عمده توزیع نقطه داغ و اقتصادی تاکید شده است کمک به محدود کردن از دست دادن شغل” RealPage نوشت.

اما اجازه دهید فراموش نکنید منطقه ای قیمت مسکن حتی برای اجاره. یک مطالعه اخیر توسط خود مالی می گوید یک خوابه واحد در ریورساید و سان برناردینو شهرستان برای اجاره چه مقدار به 47 ساعت پس از پرداخت در مقابل 61 ساعت در لس آنجلس و اورنج شهرستانهای استان است.

فضا برای ساخت

توسعه دهندگان را دیده Inland Empire را فریب برای برخی از زمان.

سالانه با سرعت از ساختمان مجوز ثبت در ریورساید و سان برناردینو شهرستان رشد 63 درصد بیش از چهار سال گذشته در حالی که ساخت و ساز مسکونی طرح در لس آنجلس و اورنج شهرستانهای کاهش 16 ٪ است.

ساحلی جوامع تنها می تواند نگه دارید بسیاری از مردم هر دو جسمی و سیاسی است. به من آن بوده است به مراتب بهتر است که مردمی حرکت چند مایل به سمت شرق به جای حرکت به یک ایالت دیگر.

در این ویروس به چالش کشیده جهان من بیشتر استدلال می کنند فریب داخلی امپراتوری هزینه کمتر-از-زندگی ممکن است به اثبات می شود یک کلید تونیک پرستاری در اقتصاد منطقه به سلامت.

PS: Lennar را Beckwitt در اورنج کانتی جدید-صفحه اصلی بازار: “یکی از ضعیف ترین بازارهای رفتن به این بیماری همه گیر است و هنوز هم عقب مانده بازارهای دیگر در راه است. ترکیبی از کاهش تقاضا از خریداران چینی و خاموش شدن ناگهانی دولت واقعا سرد بازار است. در حالی که فروش بیش از دو برابر پی در پی از ماه آوریل به بازار را هنوز هم نیاز به ایجاد ثبات بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im