عکس: دومین روز از عجیب و غریب گروه بندی بر اساس ‘شرایط’

بیش از آخر هفته Calgary Flames مدیر کل براد Treliving گفت: نه به عنوان خوانده شده به این گروه از بازیکنان که رسانه ها می بینیم هنگامی که اردوگاه های آموزشی آغاز شد.

اما آن را دشوار است به حدس و گمان هنگامی که یک تعداد انگشت شماری از تیم های برتر لیگ ملی هاکی بازیکنان از جمله سوپراستار جانی Gaudreau تصادف-و-بچه رو به جلو سام بنت و ثانویه netminder کم تالبوت — همراه با شعله های آتش’ بالقوه دوم دفاع جفت از نوح Hanifin و Rasmus اندرسون بودند و با هم برای دومین روز در یک ردیف.

اکثریت این گروه skated در اوایل جلسه که شامل Gaudreau را به طور منظم linemates شان موناهان و الیاس Lindholm. در اطراف لیگ بسیاری از تیم ها را شکسته بازیکنان خود را به اصلی و تاکسی-تیم ملی, گروه بندی.

مانند او روز پس از یخ بار شعله های آتش سر مربی جف بخش مرموز در پاسخ خود را زمانی که صحبت از “شرایط” که دیکته کنجکاو تقسیم می شود.

“این چیزی است که در حال انجام روزانه” بخش گفت. “تا زمانی که این شرایط بر این باورند که ما می تواند آن را انجام دهد و سپس ما آن را انجام دهد. تا زمانی که آن نقطه در زمان ما فقط باید به ادامه انجام آنچه ما انجام می دهند و کار ما است.”

هممم….


شعله های آتش مربی Geoff بخش دستور بازیکنان در طول Calgary Flames اردوگاه آموزشی در Saddledome در کلگری در روز سه شنبه, جولای 14, 2020. جیم ولز/Postmedia

جیم ولز/Postmedia

مربی می گوید:

مانند روز دوشنبه اول بعد از عمل بخش متمرکز بر اجرای آموزش و حصول اطمینان از بازیکنان خود را نمی به سادگی از طریق حرکات.

او متوقف شد و اولین گروه اسکیت را به تکرار یک نت جلو مته — با صدای رسا حتی به رسانه های نشسته در بالای کاسه Scotiabank Saddledome — و مدت کوتاهی پس از زمان آنها را به تخته سفید.

این موضوع ادامه داد: در کل جلسه و در یک نقطه آن را مانند صدا وارد شد از دست دادن صدای خود را که او تایید کرد بعد از آن در روز هنگامی که او hoarse در روزانه خود را Webex رسانه های کنفرانس تماس بگیرید.

“من حدس می زنم همه ما در حال آماده شدن از طریق اردوگاه آموزشی” بخش گفت: با خندیدن.

در اطراف تخته

پس از خروج از روز دوشنبه اسکیت اولیه, شعله های آتش, مرکز درک Ryan شد “قادر به شرکت” در تمرین روز سه شنبه … نیز از دست رفته برای دومین روز در یک ردیف بودند جلو دیلون Dube و دوستان رابینسون … LW اندرو Mangiapane بود که در دوم گروه به دلایل ناشناخته بود مشاهده اولین گروه یخ زمان. حس می کند با توجه به آن ساخته شده بود تا بسیاری از دوستان خود را که انتظار می رود به در NHL فهرست … تنها مربی پوشیدن ماسک, دوباره, شد goaltending گورو اردن Sigalet که به مولتيپل اسکلروزيس … حتی از بسیاری از متر دورتر netminder دیوید Rittich شنیده میشد فحش و غوغای هم تیمی های خود را قبل از یک جن نبرد مته … شعله های آتش blueliner Juuso Valimaki نگاه تلفن همراه خود را در دوم اسکیت با گروه اصلی. 21 ساله منفجر کردن خود در لیگ قهرمانان آسیا در تابستان گذشته و صرف چه قرار بود خود را تازه کار کمپین rehabbing. باید آن را جالب برای دیدن اگر او می شود هر زمان بازی در تمام طول بازی در دور و یا پس از فصل. تردید اما هرگز نمی گویم هرگز.


Jul 14, 2020; کلگری, آلبرتا, کانادا; دروازه بان Artyom Zagidulin (50) متوقف می شود یک انحراف از جناح چپ متی Tkachuk (19) در طول NHL تمرین در Scotiabank Saddledome. اجباری اعتبار: Candice بخش-ایالات متحده آمریکا امروز ورزش ORG XMIT: USATSI-429296

Candice بخش / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

کردن شیشه

با LW جانی Gaudreau شرکت کننده در گروه دوم که در سمت چپ یک سوراخ در خط اول همراه اول-واحد powerplay. آلن Quine شد و یک حفره یا سوراخ در طول خط سراسیمه با الیاس Lindholm و شان موناهان در گروه اول … Ward خوشحال است که با پیشرفت برخی از چهره های جدید و چشم انداز است که به بخشی از فاز 3 اردوگاه های آموزشی. یکی که آدم Ruzicka که با بازی در فصل اول خود را از نرم افزار با استاکتون گرما در سال گذشته است. “به نظر می رسد کاملا متفاوت بازیکن هاکی … شما می توانید بگویید که او تا به حال یک سال از طرفدار هاکی و که او درس توسط بچه ها در استاکتون” بخش گفت. او همچنین با اشاره به Austin Czarnik و گرما کاپیتان بایرون Froese … یکی دیگر از نبرد آلبرتا? بله لطفا. شعله های آتش در حال تنظیم به بازی بازی های Edmonton Oilers در نمایشگاه برخورد در تاریخ 28 ژوئیه در 8:30 p. m. MT برای آماده شدن برای بازی در دور … NHL منتشر شد یک برنامه کامل روز سه شنبه با بازی زمان برای اولین بار چند درگیری. شعله های آتش بازی جت در 8:30 p. m. در اوت. 1, 12:30 p. m. در اوت. 3 و 4:45 p. m. در اوت. 4. همه بازی ها در ادمونتون را راجرز محل.

[email protected]
www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>