عکس: Mangiapane می افزاید: خود را به لیست شعله های آتش اردوگاه standouts

در حالی که دیلون Dube و خط خود را از میلان Lucic و سام بنت آشکار شد standouts در طول روز یکشنبه داد و بیداد, اندرو Mangiapane نیز سر تبدیل شده.

با معمول linemates متی Tkachuk و Mikael Backlund 24 ساله بود به طرز محسوسی سریعتر و قادر به ایجاد یک توده ای از نمایشنامه را با سهولت.

بله این فقط یک مرحله سناریو در میان هم تیمی های — نه چیزی که واقعی به هر وسیله. اما وجود دارد مقدار زیادی در سریع رو به جلو بازی به پیشنهاد او توانایی رفتن به مکان های.

و ما نه فقط صحبت کردن در مورد ادمونتون را راجرز محل.

“من فکر می کنم او می تواند واقعا موثر و واقعا خطرناک” با اشاره به شعله های آتش سر مربی جف بخش است. “او بیشتر و بیشتر اعتماد به نفس به صورت روزانه در لیگ و او واقعا رشد کرده و به عنوان یک بازیکن من فکر می کنم بیشتر وقت او صرف در اینجا.

“او واقعا پای خود را زیر او در این سال تا این نقطه است.”

آن را نشان داد و در روز یکشنبه بازی سناریو بیش از حد به عنوان Mangiapane بود یک پسر که شبیه او نمی نیاز به هر گونه زنگ زدگی ، جالب توجه است چرا که او بخشی از شعله های آتش’ جالب, گروه بندی نه بازیکن که به نظر نمی رسد تاثیر او در یک بیت.

“هر بازی در پلی آف است که بسیار مهم تر است” گفت: Mangiapane. “پیکور جن مسدود کردن یک شات تیراندازی همه چیز است که خیلی بیشتر متمرکز شده است. آمدن به پلی آف که آنچه در آن همه مورد است. شما در حال تلاش برای کمک به تیم خود را در هر راه ممکن است … من قطعا هیجان زده به دریافت کنید و شروع به بازی دوباره.”

و آن را نشان می دهد.

“من فکر می کنم او احساس می کند واقعا اعتماد به نفس است که ادامه خواهد داد تا برای او. اما پتانسیل او فوق العاده ای است. آن را برای رفتن به واقعا عالی به تماشای آن را آشکار به عنوان به که در آن او می تواند آن را. در حال حاضر او خود را در مسیر درست اشاره کرد.”

به معنای واقعی کلمه البته, این است که مستقیما شمال و رهبری برای این پست از فصل است. یا حداقل کلگری بازی در دور برابر Winnipeg Jets.

اما اگر شما به یاد داشته باشید به بهار گذشته و شعله های آتش ” مختصر پس از فصل اجرا در برابر کلرادو بهمن Mangiapane مسلما یکی از بهترین های خود را به جلو.

هیچ دلیلی برای وجود دارد نشان می دهد او نمی توانید پیگیری که در عملکرد به خصوص با یکی دیگر از NHL فصل زیر کمربند خود را که او را دیدم نمره 17 اهداف و 15 پاس گل در 68 بازی.

“کمک او در بسیاری از راه های مختلف” بخش گفت. “خط پایین این برای من در آن است بیرون می آید از اخلاق کار خود را. او فقط به شما می دهد همه چیز او هر شب هر شیفت. شما می دانم که او است رفتن به خارج-به رقابت پرداختند و او را نمی خواهید به شما کمتر از همه چیز او است.

“از آنجا که او قادر به بازی با pucks و نمایشنامه از آنجا که, و همه چیز را از طریق جریان وجود دارد.”


Calgary Flames میلان Lucic پرواز برای موقعیت بین دروازه بان کم تالبوت و Juuso Valimaki در طول یک درون بازی تیم ملی در Saddledome در کلگری چت با سام بنت قبل از رها کردن از جن در یکشنبه 19 ژوئیه سال 2020 است. شعله های آتش را در وینیپگ جتز در سال 2020 آف جام استنلی شروع August 1st. Al Charest / Postmedia

Al Charest / Al Charest

درست مثل قدیم

تجلیل به شعله های آتش در خانه سرگرمی خدمه که تلاش کردند تا روز یکشنبه داد و بیداد احساس می کنید مانند هر دیگر بازی اصلی. آنها اضافه شده در معمول خود را قبل از بازی گرم کردن موسیقی, هدف, شاخ و بعد از بازیکنان به ثمر رساند تکرار در Enmax انرژی مدیره و حتی بازیکنان فردی هدف آهنگ ها نجات یافته و آماده برای رفتن.

آن را نیز شامل تماس در Beesley های دیرین آدرس عمومی گوینده که همیشه روش کار خود را با استعداد و شور و شوق.

تلاش نمی تواند دور بماند.

“این عالی بود” بخش گفت: با خندیدن. “وجود دارد یک مرد است که حق را به هنر و صنعت خود را. منظورم این است که او راست بر روی آن و تا به حال از دست رفته به ضرب و شتم. من می دانم که بچه ها از آن لذت می برد. چیز زیادی در مورد آن از او درگیر بودن به سطح که در آن او (یکشنبه) شب شد و این همان چیزی است که ما قصد داریم برای دیدن هنگامی که ما به این توپی. ما در حال رفتن به همان نوع از همه چیز — آن است که برای رفتن به دقیقا مانند آن بود.”

که همچنین بدان معنی است که هیچ طرفداران. فقط یک انتخاب کوچک از دوربین های دیجیتال, رسانه, آرنا کارکنان و پرسنل تیم است که ممکن است ارائه چالش های بیشتری از شما می خواهم فکر می کنم.

“این به ما می دهد یک فرصت برای رسیدن به آن استفاده می شود به عنوان یک تیم است که ما نیاز به” بخش گفت. “یک نکته جالب با طرفداران در کرسی های آن را سخت به انتخاب کنید تا جن گاهی اوقات با صندلی. که چیز خوبی برای ما به یادگیری بیش از حد قبل از ما به رقابت جدی است. قادر به دریافت pucks کردن شیشه در حال رفتن به شاید تبدیل به یک چیز بزرگتر از مردم فکر می کنم … تمام آن چیزهایی که ما در حال شبیه سازی در حال حاضر و ما شاهد آن هستیم این است که در نهایت ما را آماده تر برای آنچه که ما در حال رفتن برای دیدن زمانی که بازی رفتن برای واقعی است.”

در اطراف تخته

شعله های آتش را بازی بار همه نقشه در طول بازی خود را در دور با بازی در 8:30 p. m., 12:30 p. m. و 4:45 p. m. باید از آنها در پیشبرد گذشته Winnipeg Jets آنها رو به رو می شود که برای بسیاری از پست های نجومی. برای Ward, اما, او به یاد می آورد که او مربیگری با بوستون برونز بودند که اغلب برجسته در NBC بازی این هفته در 12:30 بعد از ظهر در روزهای یکشنبه. “بازیکنان به آن عادت کردم و واقعا از آن لذت می برد,” او گفت:. “من فکر می کنم ما باید درک کنند که ما آماده سازی بچه ها ما در حال ساخت برای زودتر شروع می شود فقط به اتفاق کمی دیر در شرایط از آنچه آنها نیاز به انجام به خود را رفتن است.” … به کمک شبیه سازی است که آنها را یکی دیگر از داد و بیداد در روز سه شنبه در ساعت 12:30 p. m. و داد و بیداد دوشنبه در 4:45 بعد از ظهر هر روز ramping تا در شدت. که امیدوارم در هر صورت. “در نهایت هدف ما در پایان این است که سعی کنید به سمت راست جایی که بودیم وقتی که همه گیر رسید. تقریبا به عنوان اگر وجود دارد هیچ مکث” بخش گفت. “ما هنوز وجود ندارد اما ما قطعا روند در آن جهت و من مانند تمرکز بازیکنان ما در حال حاضر برای ما وجود دارد.

[email protected]
www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>