عکس: Mackey مضطرب به تحت تاثیر قرار دادن در شعله های آتش’ اردوگاه آموزشی

در طول یک مته جدید پسر — تا کنون به طور خلاصه — گناه بود از جن-مشاهده.

با نرم و صاف کردن بیت از چوب-کار متی Tkachuk ناگهان تضعیف او.

درس های آموخته شده برای Calgary Flames’ بهار امضای کانر Mackey.

“هر کس خوب است در اینجا مناسب است ؟ هر بازیکن مهم نیست که در آن است از بالا تا پایین همه خیلی خوب است” Mackey گفت. “پس قطعا من هنوز تنظیم, اما آن را خوب به اینجا در حال حاضر, بنابراین من می توانند یاد بگیرند که کسانی که همه چیز, بنابراین من می توانید چیزهای مختلف یاد بگیرند من از هر روز است.”

شعله های آتش خوشبین هستند که Mackey است برای رفتن به یک بازیکن خوب در سطح NHL … و زودتر از بعد.

به همین دلیل او را در اینجا.

این نوع مانند یک تابستان کارآموزی برای شعله های آتش’ باارزش کالج رایگان-امضای عامل.

23-در سال defenceman نیست واجد شرایط برای NHL hub-شهرستان راه اندازی مجدد خود را — ورود به سطح قرارداد نمی کند و پا زدن تا 2020-21 کمپین — اما او دعوت شده به این اردوی آموزشی به هر حال که صحبت می کند حجم در مورد چگونه به زودی, بالاتر یو پی اس در Saddledome فکر می کنم او می تواند یک عامل باشد.

با پنج شعله های آتش’ زمان آبی-آستر — که شامل تراویس Hamonic که تصمیم گرفتند از بازگشت به بازی کردن به صورت نامحدود رایگان آژانس پس از این در این فصل و دو برابر به عنوان یک ارزیابی از این که آیا Mackey می تواند بود.

علاوه بر اینکه dipsy-doodled یک بار توسط Tkachuk او نیست نگاه از محل در روز دوشنبه اولین جلسه. سرعت خواهد, البته, تواند ratcheted تا چند شکاف به عنوان تیم آماده برای یک بازی در سری برابر Winnipeg Jets.

“آن بزرگ می شود در اینجا و به نوعی در ترکیب پرتاب آن چیز خوبی است” گفت: Mackey که ثبت نام هفت گل و 17 پاس گل و یک زن به همراه 23 امتیاز در 36 گردش این زمستان گذشته با NCAA را ایالتی مینه سوتا ماوریکس. “راستش این فقط یک اسفنج و تا آنجا که من می توانید از مربیان از بازیکنان مسن تر. در این آموزش فقط تماشای بچه های دیگر و چه می توانم یادگیری را با من به خانه ؟ و آیا من نیاز به کار بر روی?

“اما من فقط تلاش برای خودم وجود دارد. بدیهی است که شما سازمان دیده بان بچه ها او را دوست دارم اما من نه علامت جوردانو, راست? بنابراین من فقط باید به بازی من انجام آنچه من می توانم به کمک و بخشی از این اردوگاه.”

Mackey پدر دیوید, یک کارگر ماهر به جلو صرف بخش از شش فصل در NHL.

اگر چه اولین بازی خود را باید صبر کنید این یک فرصت عالی برای کانر — در حال حاضر پر در 6-پا-2 و 205 پوند. — برای اثبات به خود است که او بیش از حد به آن تعلق دارد در بالاترین سطح است.

“من فکر می کنم هر روز من احساس راحت تر” گفت: Mackey که شرکت در حدود دو هفته از گروه های کوچک اسکیت در فاز 2. “امروز کمی متفاوت بودن فقط بعد 1 رسما از اردوگاه. اما من فکر می کنم هر روز من فقط در نظر گرفتن همه چیز و ساختمان است که اعتماد به نفس. من در تلاش برای بازی در اینجا.”

در اطراف تخته

سومین خط تندرو دیلون Dube و همکار به جلو دوستان رابینسون بودند M. I. A. در اولین روز از اردوگاه. در NHL اصرار رسمی کلمه از شعله های آتش بود که به سادگی آنها “قادر به شرکت امروز” … با جانی Gaudreau اسکیت در جلسه بعد از ظهر آلن کواین بود که در خدمت به عنوان یک حفره یا سوراخ در خط اول و قدرت بالا-بازی بازی های واحد. موقت کاپیتان Geoff بخش به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه عجیب و غریب انشعابات — 24 بچه ها در اوایل با نه قصد بر آن شدند تا با توجه به “شرایط است که آشکار شد هفته گذشته است.” در غیر این صورت طرفداران ممکن است سوال روش به جنون … آن را سخت به چوب در یک کمپ تمرین اما Tkachuk بود همه-کسب و کار دوشنبه. او را نگاه خوب است. “من فکر می کنم هر کس واقعا یک کار خوب از ماندن در شکل بالا و ساخت بیشتر از مکث و سخت کار حتی اگر بچه ها به دور از کلگری و چیدن تا سمت راست که در آن ما به سمت چپ خاموش امروز” Tkachuk گفت. “من فکر می کردم بچه ها نگاه واقعا خوب وجود دارد. آن را به نظر نمی آید مانند بسیاری از تفاوت از جایی که ما به پایان رسید آن را در ماه مارس است.”

کردن شیشه

علاوه بر بازیکنان و مربیان در طول خود را بر روی یخ فعالیت هر کس در Saddledome برای اردوگاه های آموزشی مورد نیاز خواهد بود برای همین یک ماسک. که شامل رسانه های نشسته در سطح دوم تیم برنج و حتی Zamboni راننده. شعله های آتش goaltending مربی اردن Sigalet که به مولتیپل اسکلروزیس بود و همچنین پوشیدن چهره-پوشش دوشنبه … در مورد شما تعجب netminder جان Gillies بود برای اولین بار به مرحله یخ در جلسه افتتاحیه. 26-در سال Gillies سوم در عمق نمودار میان چین گزینه ها — راند به کلگری از ایندیانا زمانی که داوطلبانه اسکیت آغاز شده … قابل توجه بیت از اخبار Winnipeg, خانه شعله های آتش بازی در دور مخالفان — برایان کوچک اغلب بازیگران به عنوان جت دوم-خط مرکز باقی مانده بود خود بازگشت-به-بازی بازی فهرستی به عنوان او همچنان برای بهبود یافتن از یک سر/پرده گوش آسیب … من نمی پوشند فلیپ فلاپ به کار در روز 1. من نمی می توانید ببینید که ادامه روند اما هنوز هم نمیفهمد این نشان از حرفه ای باید توجه کرد. و از آنجا که من می دانم آنچه شما فکر نکن من پوشیدن FootJoys یا.

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>