عکس: امید اول خط home cookin’ و استقبال از بازگشت CC

وجود دارد ممکن است هر های بنفش Gatorade.

و بله, آنها تا به حال شروع کند به روز سه شنبه نمایشگاه برخورد در ادمونتون را راجرز محل.

OK پس وجود ندارد بسیاری از نقاط روشن دیگر از این واقعیت است که این یکی به حساب نمی.

اما اعضای Calgary Flames’ top line — اول-واحد قدرت بازی — برخی از شیمی پس از ماه ها از عدم قطعیت در طول coronavirus همه گیر و امید این است که آن را همچنان که جن قطره برای رئال در روز شنبه در برابر Winnipeg Jets.

در یک استفاده اواخر در وسط قاب جانی Gaudreau خود را در بر داشت و چرخ تولید برخی از حرکت های توهین آمیز در منطقه است.

با متی Tkachuk پارک شده در مقابل مایک اسمیت خالص mouthguard مانند قدیم تقریبا-30-هدف-مرد الیاس Lindholm بدبختانه تا یک جهش در Oilers’ دروازه بان فقط به عنوان شاخ صدا به پایان دوره.

اگر چه این تنها یک tune-up — و در نهایت شعله های آتش از دست رفته خود را به استانی رقبای 4-1 عمدتا به دلیل وحشتناک دوره اول — آن Lindholm را هدف ششم در پنج بازی برابر Oilers در این فصل است.

آن را نیز به برخی از امید که شاید این بار در این پست از فصل همه چیز ممکن است متفاوت باشد و بالای سه نفر را نشان می دهد تا در زمان ؟ شاید ؟

صفحه اصلی صفحه اصلی شیرین

وجود داشته است برخی از rumblings در روز قبل از آن که شعله های آتش که تیم اصلی می تواند نقل مکان کرد و به Oilers’ صفحه اصلی حفاری — بسیار شبیه به آنچه اتفاق افتاده است زمانی که Montreal Canadiens نقل مکان به تورنتو افرا برگها’, اتاق پانسمان روز سه شنبه خود را برای نمایشگاه برخورد.

آن را به عنوان معلوم شعله های آتش مناسب در NHL اتاق بازدیدکنندگان و Oilers لباس پوشیدن و در Edmonton Oil Kings’ حفاری.

“تنها چیزی که من در مورد آن شنیده است که آن را آنقدر بزرگ است که من فکر می کنم ما می تواند از دست دادن برخی از بازیکنان در آن وجود دارد. که من از شنیدن هر حال” گفت: شعله های آتش سر مربی جف بخش است. “من صحبت کردن (ونکوور کناکز سر مربی) تراویس سبز — او گفت: آن را سخت برای پیگیری بچه ها را در آن اتاق است. بنابراین من رها هستم که ما ماندن که در آن ما هستند.”

خوش آمدید CC!

زمانی که Sportsnet میزبان ران MacLean انداخت به play-by-play گوینده کریس Cuthbert که واقع شده است در ادمونتون آن شامل یک نماد بسته از بهترین لحظات است که شامل برخی از بهترین تماس بین Oilers و شعله های آتش.

Cuthbert ملحق شد توسط مفسر رنگ لویی DeBrusk در روز سه شنبه شب در تماس خواهد بود و بخشی از پخش خدمه در طول پس از فصل.

62 ساله و جانباز پخش نقل مکان کرد و از TSN به Sportsnet در اوایل این تابستان به عنوان NHL ظهور از آن COVID-19 مکث. کار خود را در سال 1984 آغاز شد و او پنج بار صفحه نمایش در کانادا برنده جایزه خود را برای رادیو و تلویزیون کار می کنند.

اما بهترین کار در این خاص پخش?

هنگامی که او در زمان ظریف در این ویدئو استفاده شده توسط استان به زمین ادمونتون به عنوان یک مرکز شهر به NHL — که به سختی نشان داد شهر خود و تبلیغ برخی از آلبرتا ظریف skylines به ahem جنوبی.

“من تا به حال یک پیاده روی در دره رودخانه … من نمی توانستم کوه ها در فاصله” Cuthbert گفت.

در اطراف تخته

آن را درجه یک ژست Oilers سازمان به ویژگی های ارائه کوتاه در Colby غار همراه با برخی از نکات برجسته مصاحبه های رسانه ای و فن فعل و انفعالات. نیز وجود دارد یک عاطفی لحظه سکوت برای 25 سال Oilers رو به جلو که در ماه آوریل از یک مغز خونریزی … برجسته از آخرین باری که این تیم با آن مواجه چیزی است که شما ممکن است فراموش کرده اند که در 8-3 Oilers پیروزی در فوریه. 1? که بازی های برجسته 102 پنالتی دقیقه … شایعه آن است که تهویه مطبوع اقدام شد تا در ادمونتون را Sutton محل هتل میزبان برای شعله های آتش کناکز به Winnipeg Jets, مینه سوتا وحشی آریزونا شغالها و Chicago Blackhawks. نه بزرگ زمان به عنوان پیش بینی بلند مدت در استان به نام برای درجه حرارت در داخل و اطراف 30C خوانده شده را علامت.

تراشه های یخ

تجلیل به Sportsnet تیم برای شناخت عبور کن که درگذشت در تاریخ 11 مارس پس از یک شجاع نبرد با سرطان است. NHL فصل قرار گرفت مکث مارس 12, بنابراین این برای اولین بار بود در بازی به رسمیت شناختن رئیس جمهور سابق و مدیر عامل شرکت شعله های آتش … شعله کلگری بنیاد گرفته 50/50 قرعه کشی آنلاین در حال اجرا از 10:30 صبح تا 10:30 p. m. در شعله های آتش بازی روز. قیمت بلیط یکسان هستند — یکی برای $5 سه برای $10, 10 $20 و 30 برای $50 — و بلیط برنده شماره خواهد بود ارسال شده در شعله های آتش, سایت, حساب های رسانه های اجتماعی و 50/50 خط تلفن (403-571-3450). روز سه شنبه برنده در زمان خانه $36,940 … شعله C علامت Jankowski نمی بینم توده ای از icetime در دوره سوم به عنوان سوم و چهارم خط بودند پژوهشگر شود. بخش ارسال سام بنت با میلان Lucic و دیلون Dube در حالی که درک رایان محور زک رینالدو و توبیاس Rieder.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im