عکس: شعله های آتش’ سوم-رشته دروازه بان Gillies خدا را شکر شانس به دست کشیدن زنگ

پس از چهار ماه توقف با توجه به COVID-19 گیر NHLers سعی خواهد کرد به سرعت از صفر به 60 به صورت بی سابقه ای پس از فصل مسابقات است. اگر جان Gillies فشرده به اقدام روز جمعه intrasquad استماع قطعا کمک خواهد کرد.

جان Gillies همیشه ترجیح بزرگراه به باند.

بنابراین زمانی که NHL rinks بازگشایی شد به صورت داوطلبانه اسکیت, شعله کلگری’ سوم-رشته دروازه بان نیست شانه خالی کردن در فکر سه روز کروز — در مجموع حدود 36 ساعت در جاده ها — از خانه خود را در ایندیانا به گزارش به Saddledome.

“من بسیار بسیار شبیه به رانندگی و بسیار بسیار نفرت پرواز” Gillies گفت. “بنابراین من همیشه به دنبال بهانه ای برای پرواز. و من در واقع تا به حال یکی از این زمان است.”

پس از چهار ماه توقف با توجه به COVID-19 گیر NHLers سعی خواهد کرد به سرعت از صفر به 60 به صورت بی سابقه ای پس از فصل مسابقات است.

اگر Gillies فشرده به اقدام روز جمعه intrasquad استماع قطعا کمک خواهد کرد.

با تالبوت مناسب اما فقط spectating Gillies و همکار عمله Artyom Zagidulin تقسیم خالص برای تیم سفید است. در واقع آنها در ترکیب برای shutout. (هر دو خدمت کرده بود تنها به عنوان پشتیبان در دو مطلب قبلی آموزش-اردوگاه scrimmages.)

“من احساس وحشتناک برای اولین بار 10 دقیقه یا بیشتر و سپس احساس خوب پس از آن — به عنوان انتظار می رود,” Gillies گفت. “برای شروع ضعیف و پایان یک نکته مثبت است که واقعا در همه شما می توانید برای درخواست.

“بزرگترین چیزی که در یک بازی است که فقط همه چیز را سریع تر از, در عمل,” او توضیح داد. “این فقط یک تنظیم مجدد فقط رک و پوست کنده در تلاش برای به یاد داشته باشید که چگونه به بازی هاکی دوباره. اما هنگامی که شما را که تنظیم من احساس خوب است. پس از آن خوب به بد گویی کردن از زنگ کردن به عنوان بسیاری که ممکن است.”

اگر همه می رود با توجه به طرح 26 ساله Gillies — و Zagidulin خود چین همتای این زمستان گذشته در اهل استاکتون — آن را در civvies برای شعله های آتش’ بهترین-از-پنج صلاحیت سری در برابر Winnipeg Jets.

دیوید Rittich و تالبوت در حال قفل شده است و در کلگری به عنوان ریسمان-مراقبت پشت سر هم اگر چه هنوز هم وجود دارد یک نبرد به ببینید که چه کسی خواهد بود بین لوله ها برای بازی 1.

Gillies فقط یک دوجین NHL حضور در رزومه کاری خود را و هیچ کدام از آوریل سال 2018 است. او اعتراف فرصت نمی آیند و به سرعت به عنوان او امیدوار بود که در طول زندگی حرفه ای او, اما او نمی رانندگی در سراسر این قاره به سادگی از طریق حرکت.

“در حال حاضر کل این وضعیت به عنوان هرج و مرج آن را به عنوان آن را فقط در مورد انجام همه چیز است که هر کس می تواند به آماده شود” Gillies گفت. “از آنجا که شما فقط هرگز نمی دانید چه رخ می دهد. همه چیز می تواند تغییر بسیار سریع است. این چنین سریع سری که همه نوع از مسائل …

“فقط آماده بازی است که همه شما می توانید انجام دهید.”

در اطراف تخته

شعله های آتش’ پیشرو ماهر الیاس Lindholm شد یک هیچ به روز جمعه داد و بیداد در Saddledome اما مربی موقت Geoff بخش اصرار داشت که طرفداران نباید اخم در مورد عدم وجود خط اول سمت راست-وینگر. “هیچ نگرانی در همه” بخش گفت. “هیچ وجه.” جلو چشم انداز گلن Gawdin و متی فیلیپس نیز M. I. A. … وجود ندارد زیادی از جرم در این دوستانه — 4:30 بعد از ظهر جن-رها کردن درست مثل بازی 3 از مقدماتی خود را در برابر جتز — اما این نشانه خوبی است که یک زن و شوهر از رفتن به بچه ها غلغلک ریسمان. Sean موناهان به نظر می رسید برای پیدا کردن یک سوراخ در Rittich دستکش برای باز کردن اعتصاب در حالی که جانی Gaudreau برداشت یک پاس در منطقه بی طرف موفق به حل و فصل یک تندرست جن به عنوان او شتافت و در تنهایی و زیپ شده یک شات از طریق پنج ساله چهارم خط تندرو Tobias Rieder گرد را به ثمر رساند ضربه زدن به ترمز در یک جدایی طلب و tucking یک فورهند پشت وسیع Rittich … با یک هتریک از scrimmages در کتاب شعله های آتش را مختصر اسکیت شنبه و پس از آن بسته کیسه های خود را برای روز یکشنبه اتوبوس-سفر برای بررسی به توپی-شهر حباب در ادمونتون. بازی بعدی خود را در عمل خواهد بود روز سه شنبه tuneup برابر Oilers. “من فکر می کنم اگر شما بخواهید کسی ما نوع از بیمار فقط در بازی در برابر یکدیگر — ما می خواهید برای دریافت وجود دارد و برخی از بازی های واقعی رفتن” گفت: شعله های آتش جایگزین کاپیتان متی Tkachuk. “خیلی خوب است که ما از طریق این بخش از اردوگاه. من فکر کردم ما به خوبی به این نقطه, اما ما در حال حرکت به چیزی واقعی در حال حاضر.”

کردن شیشه

کلمه ای است که تیم ها اجازه خواهد داشت به لباس 13 به جلو و هفت defencemen خود را تنها در حباب نمایشگاه است. که شاید می تواند در حال حاضر یک فرصت برای آبی-خط آبی-جیک جیک Juuso Valimaki که نه یک بازی در 15 ماه پس از درد و رنج قابل توجهی آسیب زانو در تابستان گذشته. سپس دوباره شعله های آتش ممکن است احساس آن مهم تر برای مایکل سنگ — نامزد به احتمال زیاد برای نقش هفتم defenceman — به چهره واقعی دشمن قبل از بازی در دور. Valimaki, 21, قطعا نشان داده چشمک می زند از او پتانسیل بسیار زیاد در اردوگاه اما زنگ نیز مشهود … تیم برنج شد جلسه بعد از روز جمعه مرحله نهایی خود 31-بازیکن فهرستی برای این پست از فصل … درجه یک ژست با شعله های آتش به کلاه جلسه با ارسال کردن برای TSN را Jermain فرانکلین که رهبری به کار در تورنتو — هنوز هم با همان پخش — پس از 17 سال در کلگری. به عنوان Beesley گذشت بهترین-خواسته های بیش از عمومی-آدرس سیستم بازیکنان با حضور در مرکز یخ برای بالا بردن چوب در و سلام و مدیریت مربیان و فرانکلین دوستان رسانه تحسین. این یک اتصالات خداحافظی برای کلاس اول فردی است.

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>