عکس: شعله های آتش چشم انداز Ruzicka باید درو مزایای تابستان-اردوگاه دعوت

آدم Ruzicka یکی از چهار نامزد کمرنگ از شعله کلگری’ بازگشت به فهرست خود را قبل از سفر به حباب در ادمونتون اما 21 ساله مرکز بدون شک بهره مندی از مشارکت خود در این یکی-از-یک-نوع اردوگاه های آموزشی.

این مرتب کردن بر اساس مانند مدرسه تابستانی برای آدم Ruzicka.

کلاس در حال حاضر شده است را رد کرد — 21 ساله مرکز یکی از چهار نامزد کمرنگ از شعله کلگری’ بازگشت به فهرست خود را قبل از سفر به حباب در ادمونتون — اما Ruzicka بدون شک بهره مندی از مشارکت خود در این یکی-از-یک-نوع اردوگاه های آموزشی.

“این یک افتخار است که من را می توان در اینجا” Ruzicka گفت: قبل از نهایی کاهش نشان داد. “آن را به من نشان می دهد که آنها روی من حساب در آینده است. خوب است آنها به نام من و آنها به من نشان بده که من بهبود یافته در طول فصل. آن را واقعا خوب برای من است.”

یک سال اول طرفدار Ruzicka مسلما انتظار نیست که این تماس.

پس از آمریکا هاکی لیگ برتر متوقف شد — و در نهایت لغو شد — با توجه به COVID-19 بحران, او می خواهم به خانه بازگشت به اسلواکی.

او فقط به حفر یک وعده غذایی در اواخر ماه ژوئن هنگامی که تلفن خود را buzzed. تعداد ورودی آغاز شده 4-0-3. شعله های آتش دستیار مدیر کل براد Pascall شد و در انتهای دیگر.

“من از بازگشت به خانه از خوردن شام و ناگهان من دریافت یک تماس به بسته my stuff و در چند روز آینده من در یک پرواز در اینجا” گفت: Ruzicka که ارسال شده 10 گل و 27 امتیاز در 54 گردش به عنوان یک تازه کار با AHL را استاکتون گرما. “من فکر می کنم که جمعه بود در حدود 5 یا 6 بعد از ظهر و پس از آن صبح روز یکشنبه در 6:45 a. m. I پرواز به کلگری.”

پرواز خود را به خانه خواهد بود رزرو به زودی به اندازه کافی.

آن را قطعا یک شوک که Ruzicka نمی کرک کلگری لیست 31 حباب, پسران نیز از مطالعه حذف شدند گلن Gawdin, Connor Mackey و متی فیلیپس — اما فقط بخشی از فاز 3 بدون شک خواهد بود مفید برای up-and-coming مرکز.

با شعله های آتش پریدن حق را به دست آورد-یا-انجام می شود صلاحیت سری در برابر Winnipeg Jets وجود دارد نوع دیگری از تمرکز و شدت به این دبستان جلسات. این احساس نمی مانند استاندارد اردوگاه آموزشی در پاییز.

“بچه ها می خواهید به آماده شدن برای بازی های حذفی و برنده جام استنلی به طوری که آنها در حال گرفتن آن را واقعا جدی هر عمل و همچنین در scrimmages هر شیفت. پس از آن بوده است بسیار جدی به شیوه ای” گفت: Ruzicka جوانترین از کلگری تابستان-اردوگاه مدعوین. “این یک مقدار زیادی از تجربه خوبی برای من به تمرین با تمام NHL ، من در تلاش برای یادگیری همه چیز, از آنها, شما می دانید ؟ آنها به خوبی با تجربه بچه ها و به خصوص در scrimmages تنها راه آنها حرکت در اطراف با جن و در مناطق و مواضع دفاعی و … آن را تقریبا در سراسر بازی است که من به دنبال آن است. این همه ابزار است که من به دنبال.”

این مرد جذاب جعبه ابزار در حال حاضر.

او یک جامد شخص در 6-پا-4 و 202 پوند. او یک معامله از یک شات. یک چهارم-دور انتخاب در سال 2017, NHL, پیش نویس, او به نظر می رسد که با دریافت این پیام در مورد پیدا کردن سازگاری بیشتری در بازی خود را.

در حالی که Ruzicka را جزئی-لیگ آمار-خط نمی پرش به صفحه او واقعا صعودی با امتیاز 11 از 14 بازی گذشته خود با گرما قبل از توقف.

او نمی خواهد سر به ادمونتون اما پیکان هنوز هم اشاره کردن.

“این یک فرصت برای ما برای رسیدن به محل کار با او بیشتر از ما تا کنون به عنوان یک ستاد” گفت: شعله های آتش مربی موقت جف بخش Ruzicka. “ما او را به بسیار coachable. ما دوست چه او از نظر ادامه به توسعه دفاعی خود را به عنوان یک بازیکن جوان. او واقعا خوب مغز است. او مهارت های توهین آمیز.

“بنابراین ما احساس می کردم که او مناسب در scrimmages واقعا خوب است. برای او گرفتن آماده برای آینده اردوگاه او دقیقا می داند که در حال حاضر راه ما بازی کند. او می داند چه چیزی مورد انتظار در نظر او به عنوان یک بازیکن زمانی که او نشان می دهد تا در اینجا. او می داند که در چه سرعت ما انتظار داریم این بازی را به رخ می دهد. همه کسانی که همه چیز در حال رفتن به او را بهتر است.”

کردن شیشه

شعله های آتش’ نهایی بازگشت-به-بازی بازی فهرستی شامل 17 جلو, 10 defencemen و چهار goalies. شامل در لیست آبی line blue-جیک جیک Juuso Valimaki که هنوز به بازی یک بازی در این فصل بعد از عمده عمل جراحی زانو. “شما هرگز نمی دانید — ما ممکن است در پایان آن همه پایان رسید تا نیاز به استفاده از تمام 31 بچه ها” بخش گفت. “اگر ما در حال بازی در سمت راست شدت آسیب می رویم به اتفاق می افتد در این زمان از سال, بنابراین ما در حال رفتن به نیاز اضافی بدن بدیهی است. و ما احساس اعتماد به نفس در بچه ها است که ما در حال آوردن با ما به ادمونتون.” … Gawdin و فیلیپس هر دو از دست رفته گذشته چندین جلسه تمرین پس از حذف خود است به احتمال زیاد آسیب های مربوط به … Mackey همیشه می دانستم که او را به اقامت در پایان این آخر هفته — شعله های آتش’ باارزش کالج رایگان-امضای عامل نیست واجد شرایط تا 2020-21 کمپین — اما او به سمت چپ اولین برداشت مثبت در Saddledome. بخش بالايی ستایش برای 23 ساله defenceman که جوهر ورود به سطح معامله پس از سه فصل با NCAA را ایالتی مینه سوتا ماوریکس. “چیزی که من در مورد او این است که زمانی که او می بیند یک بازی او آن را می سازد. او نمی صبر کنید و به دنبال چیز دیگری” بخش گفت. “او حرکت می کند جن پیش رو به سرعت. او باعث می شود تصمیم گیری هوشمند. او یک بازیکن نشان داده است که ما در این زمان است که او را قادر به دیدن آینده در بازی قبل از آن اتفاق می افتد … برای من او به نظر می رسد مانند او برای رفتن به یک NHL بازیکن برای مدت زمان طولانی. در نهایت خواهد شد که به او, اما ما واقعا دوست داشت که آنچه که ما دیده ایم از او” … پس از از دست رفته در روز جمعه داد و بیداد, الیاس Lindholm بود پشت در یخ برای نهایی تمرین در کلگری. سام بنت ساخته شده است که خروج زود هنگام از intrasquad برخورد نمی شد.

شعله های آتش’ فهرست نهایی برای فاز 4

جلو

Mikael Backlund سام بنت Austin Czarnik دیلون Dube بایرون Froese جانی Gaudreau علامت Jankowski , الیاس Lindholm, میلان, Lucic شان موناهان اندرو Mangiapane آلن Quine , Derek رایان, Tobias Rieder زک رینالدو دوستان رابینسون متی Tkachuk

دفاع

Rasmus اندرسون, TJ برودی, Derek Forbort علامت جوردانو اریک Gustafsson نوح Hanifin الیور Kylington مایکل سنگ Juuso Valimaki الکساندر Yelesin

Goalies

جان Gillies, دیوید Rittich طب تالبوت Artyom Zagidulin

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de