عکس: شعله های آتش’ پیشرو تیرانداز ماهر Lindholm نشده از دست رفته به ضرب و شتم

شعله های آتش به عنوان بخشی از آماده سازی خود را برای NHL در تابستان راه اندازی مجدد باید scrimmaged دو بار طی چند روز گذشته و شماره 28 به ثمر رساند تا سه بار در آن جلسات بیشتر گوشه-مجموعه ای از هر یک از خود را بگیرید و یاد دهید.

شاید الیاس Lindholm دارای گیری از دو, ورزش, ستاره است.

با محدود یخ موجود در طول همه گیر مکث شعله کلگری’ تیرانداز ماهر ماند مشغول و مناسب — با یکی دیگر از تفریح و سرگرمی.

“ما یک ورزش جدید خانه در سوئد به نام دست و پا زدن تنیس که من بازی زیادی” Lindholm گفت. “آن را مانند یک مخلوط اسکواش و تنیس. اگر شما چهار بچه که خیلی ها حتی شما می توانید یک تمرین خوب ، ما تا به حال برخی از خوب مسابقات است.”

شما هرگز حدس می زنم که Lindholm تعویض چوب خود را برای یک راکت در طول اخراج.

شعله های آتش به عنوان بخشی از آماده سازی خود را برای NHL در تابستان راه اندازی مجدد باید scrimmaged دو بار طی چند روز گذشته و شماره 28 به ثمر رساند تا سه بار در آن جلسات بیشتر گوشه-مجموعه ای از هر یک از خود را بگیرید و یاد دهید.

تعجب.

Lindholm تا به حال یک تیم بالا و حرفه ای-بهترین — 29 اهداف قبل از عمل متوقف شد با توجه به COVID-19 شیوع و او قطعا در شمارش به عنوان یک به مرد در طول رابطه از پنج صلاحیت سری در برابر Winnipeg Jets که آغاز می شود Aug. 1.

حقیقت این است که بالای خط راست جناح ممکن است مهم ترین پسر در کلگری roster — کلید دندانه دار در هر دو طرف از تیم های ویژه مسلما خود را بیشتر قابل اعتماد دفاعی به جلو و نیز یک گزینه در مرکز اگر آنها احساس برتری دارند که در آن موقعیت محوری.

در طول روز یکشنبه داد و بیداد در Saddledome, Lindholm به پایان رسید عجیب و غریب-انسان-راش با یک سقف-سپس بعد از دفن یک یک تایمر در یک مزیت است.

25 سال غلغلک ریسمان یک بار دیگر در روز سه شنبه intrasquad matinee — 12:30 p. m. جن رها کردن همان زمان شروع به بازی 2 بازی در برابر جتز. Lindholm بعد خارج شد کمی زود است اما اصرار داشت این بود که هیچ biggie گفت: “نمی خواهید را به هر گونه شانس در حال حاضر” و “فقط بازی امن کارت.”

“این همیشه خوب به رفتن دوباره” Lindholm گفت. “بدیهی است که نقش خود را به تولید و هر زمان که شما دیدن جن در پشت خالص آن بدیهی است که کمک می کند تا اعتماد به نفس. بنابراین آن را همیشه به خوبی دریافت در هیئت مدیره است.”

اینها فقط tuneup tilts اما این مرد به وضوح فراموش نکرده که چگونه نور لامپ.

دست و پا زدن تنیس, نرم افزار مدار باید صبر کنید.

“آره …” Lindholm پاسخ, زبان در گونه. “من فکر می کنم من زندگی حرفه ای من پس از هاکی.”

در اطراف تخته

یک روکش از برگه در روز سه شنبه intrasquad داد و بیداد در Saddledome … زک رینالدو به خاک سپرده شد ارتجاعی در اولین شیفت بعد از ظهر است. به یک پشته از اعتباری به 30 سال رینالدو — کل وجود دارد بسیاری از آنچه آنها نیاز دارند که مرد ؟ هنگامی که شعله های آتش را امضا sparkplug رو به جلو پس از آموزش-اردوگاه ازمایش در پاییز اما در حال حاضر آن را سخت به تصور کنید که او نمی تواند در ترکیب برای بازکن خود را در برابر جتز. او فراهم می کند مقدار زیادی از انرژی … باارزش کالج رایگان-امضای عامل کانر Mackey teed تا Lindholm به پاره کردن یک تایمر. Mackey نیست واجد شرایط برای راه اندازی مجدد خود را — ورود به سطح قرارداد نمی کند و پا زدن تا 2020-21 کمپین — اما 23 ساله defenceman خواهد بود در مخلوط به صورت یک نقطه فهرستی به عنوان یک تازه کار و حرفه ای. وجود دارد بسیاری به مانند وجود دارد … Austin Czarnik دستکش سمت هدف این بود که دروازه بان دیوید Rittich می خواهم به بازگشت … دوستان رابینسون مجبور گردش مالی در forecheck — Mackey شد حزب گناه — و جاسوسی استاکتون گرما کاپیتان بایرون Froese در حافظه … در طول ویژه-تیم های کاری شان موناهان راه اندازی متی Tkachuk برای یک بده در حالی که Rasmus اندرسون مسقف یک انفجار از سمت چپ دایره … و چگونه در مورد این دنباله ای از علامت جوردانو? کاپیتان کمک در Andersson هدف این بود که بی درنگ معامله از تیم قرمز به تیم سفید برای برخی از اضافی-مهاجم تکرار و سپس به ثمر رساند در پایان مقابل فقط ثانیه بعد. چشمگیر است.

کردن شیشه

شعله های آتش مرکز درک Ryan بود یکی از شرکت کنندگان در روز سه شنبه داد و بیداد, یک نشانه امیدوار پس از او از دست رفته یک هفته کامل با گروه اصلی. پس از Lindholm خروج او حتی زیرنویس در بالای قدرت-بازی بازی های واحد. “کمی شکست وجود دارد در ابتدا فقط با یک چیزی کمی رفتن عضلات و گفت:” رایان right-hander که به طور معمول در عمل به عنوان کلگری سوم خط میانی ، “اما پس از آن من احساس مثل من قادر به آن را دریافت و آن احساس خوب به خارج وجود دارد امروز دوباره. بدیهی است که این مهم در این نقطه برای شروع ramping تا و آماده به بازی برخی از بازی های واقعی.” … از مدیریت غرفه شعله های آتش مربی موقت Geoff بخش راضی به نظر می رسید با آنچه را که در این دوستانه. “من فکر می کردم ما خیلی crisper (از شنبه). این گردش بودند کمتر” وارد گفت:, و اضافه کرد که اتهامات عنوان شده علیه او ساخته شده بهتر تصمیم گیری از طریق خنثی منطقه و تاثیر بیشتر در forecheck. “روشی که ما بازی پیشرفت امروز من فکر کردم این یک گام بزرگ رو به جلو برای ما است. وجود دارد بسیاری از چیزهای خوب ما می توانیم از این مرحله. آن را قطعا بهتر از اول داد و بیداد.” … دو تا از شعله بالا رو به جلو, چشم انداز, Glenn Gawdin و متی فیلیپس هر دو گم شده در عمل.

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>